شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-17 12:42 PM

سلام به دوستانKhansariha (8)
ارش جان بیمارستان امام نیست؟؟؟؟ مردم از فضولی

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-17 12:49 PM

Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)
سلام آرش جان ممنون آره بهترم Khansariha (74)
علی جان مبارکهKhansariha (22)
محمد جان ساچمه ها حالشون چطوره ؟Khansariha (58)
آقا یه برنامه بزارین وسط هفته من4شنبه 5شنبه جمعه نیستم میخوام برم تهران
علی جان خونه مادربزرگه هزارتا قصه داره.
میخوام دوربین صفرکنمKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
بدرود.

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-17 12:55 PM

دوستان عجب هوایی شده!
جون میده واسه تیوپ سواری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما که رفیم کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-17 01:25 PM

(2012-12-17 12:42 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستانKhansariha (8)
ارش جان بیمارستان امام نیست؟؟؟؟ مردم از فضولی

سلام ابوالفضل جان Khansariha (8)
نه برادر يه راهنمايي ات مي كنم بيمارستان هست ولي اسم قديمي اون رو ميگم
در قديم اسمش بيمارستان شهناز پ * ه * ل * و * ي بوده داداش . حلا بگو كدوم بيمارستان هست البته قبلا بهت گفتم اگه يادت باشه كه كجا هستم .

سلام ياسر جان خوبي برار جان
انشاا.. هرچه زودتر خوب بشي .
راستي مي خواي بري تهرون . امروز بعدازظهر بتونم ميام يه سر پيشت . تا قبل از رفتن ببينمت . راستي دوربين درچه حالي هست .

محمد هم كه به ساچمه ها نو تو اين هوا سردي نگاه ميكنه و لذت مي بره .

علي هم كه طفلك مريض داري ميكنه فكر نكنم مريضش به اين زودي ها خوب بشه آخه يكي نيست به اين علي بگه بابا بيكار بودي رفتي ماشيني خريدي كه همه جاش صدا ميكنه بغير از بوقش خخخخخخخخخخ تازه چه تعصبي هم داره ميگه جنس آلماني هست خخخخخخخ Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-17 01:53 PM

دوربین خوبه داداش دست بوسه.بیا داداش منتظرم.فقط قبل از اومدن یه هماهنگ بکن که خونه باشم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-17 02:11 PM

(2012-12-17 08:21 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
ماشین بیمه نداره و خورده کاری زیاد...به 5 نمیرسه...ولی تو پارکینگ خونه خابه میتونید بیاید عیادتش!

سلام صبح برفي دوستان بخير
علي جان پنج شنبه كه اومديم بادوستان طرفاي شما، براي عيادت ماشينت ، نفري يه پاكت 200 سي سي بنزين مياريم خخخخخخ

آخ ياسر خان سلام چطوري . حالت بهتر شد داداش . ديشب كه بخير گذشت . Khansariha (219)

محمد جان شما خوبي داداش . ديشب اس زدم ديدم جوابي نيومد گفتم رفتي لالا Khansariha (171)دلم نيومد بيدارت كنم .

[/quote]

زیاد بیاریدبنزین...محض اطلاع شما ظرفیت باکک 120 لیتر هست...یکصد و بیست بله!!صدی نهایت 11ونیم هم میسوزونه!

آرش جان داری کاری میکنی کم کم با بنز از رو pk شما رد شم!!!خخخخخخخخخخ
یاسر جان 5 شنبه قرار تیر اندازی داریم با کلی بکس...جاش مشخص نیست فقط!

پیشنهاد جان بدید!Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-12-17 06:43 PM

سلام
شنبه صبح زود با یکی از دوستان رفتیم شکار.وسایل صبحانه رو هم برداشته بودیم که صبحانه به بدن بزنیم و راهی بیابون شیم که یک دفعده یک کفتر دیدم و صبحانه جور شد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چایی قلقلی (آتیشی) و صبحونه و کفتر رو زدیم بر بدن راه فتادیم! (جایه دوستان خالی)
همین طور که دور میزدیم 2 تا فاخته هم به شکارمون اضافه شد!

هوا خوب بود و گفتیم حالا که اومدیم بریم کوهنوردی!یکی دو ساعت هم کوهنوردی کردیم خیلی حال داد و حسابی خسته شدیم!
اومدیم پایین کوه و یه آتیش و چایی و یک کباب دیگه!
ناهار خوردیم و برگشتیم مشهد چون ساعت 2 کلاس داشتم!
تو راهه برگشت 1 کفتر و 1 فاخته دیگه زدم که دیگه فرصت نبود و بعد کلاس اونا رو هم پاک کردم و رفتن تویه قابلمه!!!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

جایه دوستانی که قرار بود بیان و نتونستن هم خالی خیلی خوش گذشت!
جمعه این هفته هم اگر خدا بخواد و عمری باقی بود میخوام برم شکار کبک !
دوستانی که تمایل دارن و میتونن بیان شمارشونو واسم پی ام کنن تا باهاشون هماهنگ کنم
یا حق

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-17 07:56 PM

به به با این شکار شما خستگی از تن من هم در رفت!2 روزه سر قضیه این 3 تا ماشین نخابیدم!بدبختی های دانشگاه هم روش!دلم برای یک همچین شکاری لک زده!اخرین بارشو یادم نمیاد!

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-18 09:19 AM

دوستان مشهدی که 5 شنبشون قطعی هست زیر این پشت تشکرکنن تا من باهاشون تماس بگیرم!
برای مکان پیشنهاد ندادی!پارک ملت چطوره؟خخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-18 02:55 PM

آرش خان Khansariha (8)
محمد عزیز Khansariha (8)
علی جون Khansariha (8)
از نمایشگاه تهران چیزی نمیخواین؟؟؟؟؟؟
فردا دارم میرم تهران.که جمعه به نمایشگاه برسم.Khansariha (48)