شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-04 11:23 AM

دوستان برای فردا کسای که میدونن:

ارش
محمد
علی1
علی2
یاسر
اقا علی
tabiat

اقا ارش کارخونه چی شد؟

ابولفضل جان قدم نو رسیده مبارک باشهKhansariha (8)

یاسر جان دوربین نداره!!!!رو 100 مگسک ببندیم یعنیhttp://iran-airrifle.com/forum/images/smilies/khansariha%20(266).gif

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-04 12:34 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
ديشب رفتم مغازه اين دوستمون ولي متاسفانه . مغازه اش بسته بود . شما هرتلفنش رو دارم ولي حضوري بهتره . ( يه وقت پشيمون نشده باشه خخخخخخخ)
علي جان برنامه فردا رو در جريانم فقط تا شب مكان و زمان ( البته من يك و نيم به بعد مي تونم ) را هماهنگ كنيد تا ببينيم از كار خدا چي برمياد Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-04 02:32 PM

دوستان عزیز تفنگ من که دوربین نداره البته خودم هم نیستم و میرم بجنورد. اگر جایی رفتین جای مارو هم خالی کنین.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2012-12-05 12:42 AM

سلام به همه . علی جان منتظریم. Khansariha (23)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-05 09:24 AM

آقایون:

ارش
محمد
علی1
علی2
علی3 tabiat
یاسر
محسن
ابلفضل
حسن
رضا
مسعود

شماره هاشون رو دارم و چند روز قبل از قرار با همه تلفنی هماهنگ میکنم.منتظریم یاسر از شهرستان برگرده!یاسر جان کی برمیگردی؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-05 12:23 PM

سلام
علي جان فكر كنم طوري كه شما برنامه ريزي كردي كه تمام دوستان باشند فصل شكار هم تموم شده و شده ارديبهشت ماه 92 . تازه اون زمان هم باز شرايط طوري كه همه با هم نميشه برنامه ريزي كنند كه باشند Khansariha (8)

علي جان درخصوص فروش وايرخ داداش فكراتو كردي ؟مشتري دست به نقدي هست . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-05 03:39 PM

آقا آرش به امید خدا تو همین آذر ماه هست

لیست به روز میشه:
آقایون:

ارش arash1324
محمد ShADoVV
علی1 alinozad
علی2 persiankiller
علی3 tabiat __ملاقات اول
یاسر yaserfisher
محسن __ملاقات اول
ابلفضل ahp2009
حسن bag__ملاقات اول
رضا reza__ملاقات اول
مسعود masod sadeghi__ملاقات اول
مصطفی karegarm __ملاقات اول

از تمامی دوستانی که اسمشون هست تقاضا دارم زمان پیشنهادیشون رو در همین تاپیک اعلام کنن...دوست دارم در قرارمون همه آقایون حضور داشته باشنKhansariha (8)

وایرخو آقا آرش 1.40 اخرش!D:

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-05 08:07 PM

سلام دوستان عزیز .علی جان میخوایم بریم خط مقدم؟؟Khansariha (111)
داداش من 5شنبه شب میرسم مشهد البته باید دست خالی بیام اگرم بیام چون وایرخ دوربین نداره.Khansariha (33)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-05 08:14 PM

(2012-12-05 08:07 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز .علی جان میخوایم بریم خط مقدم؟؟Khansariha (111)
داداش من 5شنبه شب میرسم مشهد البته باید دست خالی بیام اگرم بیام چون وایرخ دوربین نداره.Khansariha (33)

یاسر جان قرار دسته جمعی صفای دیگه ای داره!منتظری نظرات دوستان برای هماهنگ کردن زمان دقیق هستم!شما هم یاسر جان تا اون موقع دوربین بخری حتما!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-05 08:32 PM

چخبره...اینجوری میگیرنمون میگن میخاین شورش کنین که...10 نفر با تفنگ...اعدام میشیم Khansariha (219)
علی جان من که چشمم آب نمیخوره شما بتونی قرار رو هماهنگ کنی ولی انشالا که بشه.من روزهای تعطیل احتمال زیاد بتونم . نتونستمم خدمته دیگه...یک ماهش مونده...