شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-12-03 12:52 AM

با سلام مجدد
بروبچ مشهدی یه پیشنهاد دارم ، آیا تمایل دارین یه مسابقه فیلد تارگت خودمون برگزار کنیم همراه با جایزه ؟ Khansariha (48)
البته باید یه سری بررسی های دقیق انجام بشه ولی به عنوان شروع کار گفتم
به نظر من که جالب در میاد ها
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-03 12:31 PM

جمعه مغازه يكي از دوستان رفتم كه فروش لوازم شكار داره . ايشون گفت يه بنده خدايي كارخانه داره كه اين كفتر چاهي ها امونش رو بريده اند .اومده چند بسته تير خريده ازاين ايراني ها . گفته واسه كاركنان اونجا مي خوام يه چندتا تفنگ چيني هم ظاهرا از قبل داره و ميده به اين كاركنان تا بزنن . شماره اش رو داده به اين بنده خدا تا اگه كسي تمايل به همكاري داره هماهنگ كنه من هم شماره اش رو نگرفتم چون با يكي بودم جاش لو مي رفت . سر فرصت حتما شماره اش رو مي گيرم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-03 12:49 PM

آرش حتما بگیر بریم این بنده خدا رو برای رضای خدا از شر کفتر چاهی ها راحت کنیم!!!بهش قول میدیم طی یک روز نسلشون رو ازون منطقه منقرض کنیم.ولی جدا اینو میدونستیدکه کبوتر چاهی ها توی کارخونه ها باعث قطع خطوط برق میشند؟درحال لانه سازی سیم ها رو قطع میکنند و فضله هاشون حالت اسیدی داره.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-03 01:09 PM

آرش جان به شدت منتظربیم...چه خوب میشه 4شنبه بریم کفتر پرون عوض گروپ!
بقیه بچه های مشهد خبر ندان!یاسر کجایهKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-03 01:22 PM

من از آقا ياسر چند روزي هست خبر ندارم . محمد كه ديشب قرار بود باهاش تلفني صحبت كنم كه من شرمنده ايشون شدم . Khansariha (8)
علي (نوزاد ) جان باشه برم پيشش حتما شماره اش رو مي گيرم

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-03 02:24 PM

سلام خدمت همشهریان عزیز. ببخشید 2 روزی مشهد نبودم.
تیم مشهد خیلی داره ضعیف کار میکنه بابا یه گروپی یه هدف زنی یه شکاریKhansariha (226)
ای بابا Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2012-12-03 04:14 PM

سلام به همگی ، من فکر می کنم آرش جان بهترین موقع برای شکار کفتر چاهی توی کارخونه شب باشه . طبق تجربه می گم . یک بار همچین مشکلی واسه بنده خدایی پیش اومده بود ما هم که از خدا خواسته رفتیم واسه حل مشکل :khansariha (225)Khansariha (266):. جات خالی در عرض نیم ساعت تعداد .... زدیم . یک نفر با چراغ قوه نشون می گرفت من هم شلیک.
سلام به همگی ، من فکر می کنم آرش جان بهترین موقع برای شکار کفتر چاهی توی کارخونه شب باشه . طبق تجربه می گم . یک بار همچین مشکلی واسه بنده خدایی پیش اومده بود ما هم که از خدا خواسته رفتیم واسه حل مشکل .Khansariha (225) جات خالی در عرض نیم ساعت تعداد .... زدیم . یک نفر با چراغ قوه نشون می گرفت من هم شلیک.

نمیدونم چرا تکرار شد. ضمنا اگه ممکنه کسی بگه از کدوم سایت می تونم کمک بگیرم برای ارسال عکس.

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-12-03 06:48 PM

واقعا تیم مشهد ضعیف داره کار میکنه...Khansariha (367) یا قرار نمیذارید یا وسط هفته میذارید...یا قرار نمیذارید یا مصف شب یا صبح ساعت 8 میذارید...فردا که رفتم دو سه تا اردک زدم به هیچکیم جاشو نگفتم و فقط عکساشو گذاشتم حالتون جا میاد...فردا انشاالله میرم شکار اردک با 350 تا اولین شکاری که با این میکنم اردک باشه....

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-12-03 08:07 PM

آقا من دوربین ندارمKhansariha (172) الان وایروخ مونده با پایه دوربین.Khansariha (289)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-12-04 10:37 AM

سلامKhansariha (8)
شرمنده من مشغله کاریم زیاده خیلی نمیام سر بزنم برخی مواقع هم فقط چند تا پست میخونم و بدو بدو میرم سر کارو جواب دادن تلفن اونم فقط صبح وقت امدن دارم تا 2-3 عصر و گرنه بقیه مشهد کار دومم رو دارم اونجام(سنگینی خرج زندگیKhansariha (367)) ولی برنامه پنج شنبه و جمعه 50 - 50 میتونم بیام ولی بدون وسیله هم هستم به همین خاطر بیشتر متوصل به دوستان نمیشم و نمیرم بیرون یا اینکه اگه ماشین پیدا بشه هر وقت که بشه میرم بیرون البته اونم با عیالات متحده خخخخخ و زلزله (خانوم و بچه ام)