شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-11-29 06:56 PM

آخ چای قلقلی رو خوب اومدی.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-29 11:09 PM

خیلی خوش اومدید دوستان گرامی...لطفا شماره هاتون رو برای بنده در صورت تمایل اس کنید تا من بتونم داحت تر قرار ها رو هماهنگ کنم...
الان که دیر شده ولی فردا من و علی داریم میریم شکار....هر کی پایه بود بسمالله

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-01 09:06 PM

دوستانی که تازه به جمع ما پیوستن در صورت تمایل شمار همراه خودشون رو برای بنده پی ام کن...تو همین هفته گردهمایی داریم.خوشحال میشیم زیارتتون کنیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-02 05:47 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
بگو گوش شيطون كر علي جان .
گردهمايي كجا . زمان و مكان رو واسه دوستان هم اعلام نماييد تا از الان دوستاني كه مايلند تشريف بيارند برنامه ريزي كنند علي جان همه كه داداش مثل شما يه سرو يه تن نيستند كه دقيقه نود تصميم بگيرند و همونجا اقدام كنند . لاقل دوستاني كه مثل من متاهل هستند از الان بفكر يه برنامه ريزي تخصصي باشند من كه هر وقت مي خوام بيام بيرون ميگم دعوت يكي از همكاران هستيم مراسم ختم داره از بس گفتم كه ديگه كسي نمونده بهانه كنم جمعه كه مي خوام برم بيرون از دوشنبه تفنگ تو ماشينه .يه بار هم كه لو رفتم تفنگام توقيف شد به مدت دو هفته خخخخخخخخخ .

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-02 06:00 PM

اقا ارش شما از کجا میدونید من متاهل نیستم!خخخخخ

من پیشنهادم برای روز چهار شنیه(3روز دیگه)هست...مکانش هم شما پیشنهاد بدید....

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-02 06:08 PM

وا.. به چشات كه علي جان نگاه مي كنم اينو ميگن كه مجردي خخخخخ يادته گفتي تو يه كلاس تنهايي با 22 نفر از ما بهترون هستي خخخخخ يك هفه اب و قند مي خوردي داداش از ترس . چون به دلت غش و ضعف افتاده بود كه اين يه سال رو چطور سر كني و دوام بياري .با اين كه شكارچي هست خودت شكار نشي خخخخخخخخخخخ خوب داداش مي دوني كساني كه از زير تيغ تيز اين جماعت گذشته باشند آب قند نمي خورند .خخخخخخخخ
علي جان شما داداش مسئول هماهنگ كننده تيم شكارو تيراندازي بچه هاي مشهد هستي اين رو همه دوستان قبول دارند . جاش رو هم مشخص كن برادر

RE: تاپیک بچه های مشهد - mosen - 2012-12-02 06:47 PM

undefined

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-12-02 06:51 PM

(2012-12-02 06:47 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
undefined

؟Khansariha (172)
اقا محسن پیام خصوصیتون هم همین بود!undefined

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-12-02 06:52 PM

علي جان ما هم متوجه نشديم داداش Khansariha (89)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-12-02 11:41 PM

با سلام
علی جان برنامه رو ردیف کن مردیم از بی گروپی
امروز تنهایی رفتم تیراندازی اصلا حال نداد
ردیفش کنین پس
یا علی