شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - karegarm - 2012-11-23 11:34 PM

(2012-11-23 07:54 PM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوستان . محسن هستم متولد 60 ، یه جورایی کارمند ، از بچگی به اسلحه علاقه داشتم یعنی خونوادگی داریم ، قبلا یه دیانا 36 ، بعدش شادو 1000 والان هم یک دو لول روی هم آکار ناقابل دارم ولی از اینکه شادو رو فروختم پشیمونم. دوستان اگه شکار رفتین ماروهم خبر کنید پروانه هم گرفتم الان هم وقت خوبیه
سلام داداش محسن
خیلی خوش اومدی
من فردا میخوام برم شکار اگه دوستان کسی پایه است خبر بده

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-26 11:20 AM

سلام بر عزيزان Khansariha (8)
اميدوارم حال همگي خوب و خوش باشد و ايام سوگواري قبول درگاه حق
جمعه بااجازه دوستان تنها بودم و ساعت 9 براه افتادم و سرگردان دنبال يه جايي كه اوقاتي رو سپري كنيم كه نهايتا رفتيم يه جايي ديدم ماشاا.. هر چي كلاغ و زاغي بوده اين جا تجمع كردند . يكم جلو تر رفتم ديدم دسته هايي بالغ بر 100 تايي سار بودند . البته كاكلي هم زياد بود . گنجشك به وفور پيدا ميشد . كه نهايتا با زدن تعداد 4 عدد كاكلي و 4 عدد گنجشك اون روز تا ظهر ختم به خير گذشت . ولي بودن دوربين شكاري جهت ديد زدن اون هم واسه كاكلي خيلي موثر هست . جالب بود كاكلي ها از زير پام پرواز مي كردند واقعا استتار جالبي دارند حتي يه دونه رو زدم و از تو دوربين ديدم افتاد باور كنيد 5 دقيقه دنبالش بودم كه به اين نتيجه رسيد كه نخورده بهش و احتمال خطاي ديد بوده . براي خالي نبودن جاي شك و شبه مجددا بررسي كردم كه ديدم به فاصله سه متري خودم نقش بر زمين شده . ديروز كه بااجازه دوستان بعدازظهر ساعت 3 بود مجددا رفتم همون جا كه غير از زاغي و كلاغ چيز ديگه نبود البته گنجشك زياد بود ولي اين بار دوربين شكاري (8×30) با خودم بردم كه باز به اين نتيجه رسيدم براي پرنده زني يه دوربين سبك و با زوم كم خوبه كه بنظرم يه دونه 6×24 كفايت ميكنه نهايت ديد كه براي تفنگ بادي خوب هست تا شعاع 300 متر هست البته اين نظر شخصي من هست . و از قديم گفتند مي خواهي به جايي برسي بايد صبح زود بلند بشي . نه اينكه مثل ما 9 صبح يا 3 بعدازظهر تازه راه بيفتي ! چون جمعه ساعت 9 رفتم هم سار بود و هم كاكلي زياد بودند . يه بنده خدايي ميراب بود كه مي گفت صبح هاي زود بيا اينجا پرنده زياد مياد . و اگه بتني شر اين زاغي و كلاغ ها رو كم كني دعات مي كنيم . رفتم پايين زمين اين بنده خدا كه شيار زده بودند اين كلاغ ها باور كن همه رو داغون كرده بودند بنده خدا حق داشت . واقعا زاغي و كلاغ آفت هست . انشاا.. فرصت بعدي با دوستان خواهيم رفت اونجا جهت پاكسازي Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-11-26 05:14 PM

با سلام
آخ آرش جان نگو که آرزو به دل موندم یه دونه کلاغ بزنم
آقا هماهنگ کنیم بریم یه روز شکار آفت Khansariha (219)
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-28 08:40 AM

سلام بر دوستان عزيز صبح همگي بخير Khansariha (8)
داره پنج شنبه نزديك ميشه بايد به فكر يه برنامه ريزي بود اين سه روز تعطيلي گذشته كه نشد با دوستان يه گردهمايي داشته باشيم . محمد خان و علي اقا و اقا ياسر بفكر باشيد خيلي وقته دور هم جمع نشديم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-28 10:05 AM

بریم کلاغ زنی!

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-11-28 04:44 PM

آخ امروز اینقدر کلاغ و زاغ زدم .جای همه دوستان خالی.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-28 04:47 PM

چطوري ياسر جان . فكر كنم نسل اين كلاغ ها رو ديگه منقرض كردي !
يه چندتا هم فر بده بياد سمت علي آقا و محمد خان . تنهايي انقدر نزن . خدا رو خوش نمياد .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-29 11:05 AM

سلام بر دوستان
وقت همگي خوش Khansariha (8)
باز هم تعطيلي رسيد . حاج ابوالفضل اون سه روز كه به احترام آقا امام حسين (ع) تعطيل بود اين جمعه انشاا.. ديگر دوستان هم يه حال اساسي به اين تاپيك بدهند و با تصاوير زيبا ، مزين نمايند . بگو امين Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-29 01:53 PM

دوستان تا شنبه شما رو بخدا مي سپارم اگه كاري داشتيد و برنامه اي ما رو در جريان بگذاريد شماره منو كه داريد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - tabiat - 2012-11-29 06:07 PM

سلام به همه دوستان. علی هستم متولد 1358 تازه عضو سایت شدم . علاقه زیادی به طبیعت گردی ، چایی قلقلی و شکار دارم . در حال حاضر یک 54 دارم و یک دو لول آکار تازه امروز موفق شدم پروانه شکار بگیرم . خوشحال میشم اگه برنامه شکار داشتین در خدمت باشم.Khansariha (8)