شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-11-15 12:35 AM

سلام داداشای گلم
آقا فردا رو زودتر ردیف کنید چون شب اول محرم هستش و ما هم جلسه داریم داداش
کلیپ توی فلش هستش داداش و همیشه همراهمه
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-16 09:39 PM

سلام
محمد جان دیروز که نشد و امروز هم عصرو شب شیفت هستم .
بچه ها خیلی کم کار شدید . اینجوری نمیشه . دوستان تنهایی حتی اگه جایی واسه گروپ و شکار هم رفتید عکس بگیرید تا لاقل دل ما هم خوش باشه که تفنگ دوستان مثل ما درحال استراحت نیست . Khansariha (8)
علی جان این روزها ازت خبر ندارم این پنج شنبه هم جایی رفتید یا نه .

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-11-16 10:34 PM

سلام دوستان گل مشهدی.
امروز ساعت 3.30 عصر به اتفاق خانواده رفتیم بیرون شهر یه دوری بزنیم تفنگم برداشتم گفتم یه تیری در کنیم.تیر در کردن همانا هدف زنی تو 100 متر هماناKhansariha (58)
الان عکسارو آپ میکنم تو پیج هدف زنی.
بیا آرش جان اینم فقط به خاطر شما.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-16 11:09 PM

درود
نه ارش جان این 5شنبه اصلا نتونستم کاری کنم!ساعت 6 ناهار خوردم...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-16 11:10 PM

ممنون یلسر جان . کار خوبی کردی داداش .
یه سر به تاپیک خاطرات ناگوار شکار بزن بد نیست معراج هانتر رو تو یه روستا گزارش دادند داره شکار میکنه که بخت یار بوده و چیزی ندیدن و تفنگش رو دادند . خدا رو شکر بخیر گذشته . باید خیلی مواظب بود Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-11-17 10:36 PM

آرش جان کیف توفنگو تموم کریدی یا نه؟آگر کامل شده یه عکس مشتی بزار ازش.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-18 07:46 AM

دلمون تنگ شده بکس....1 قراری یزاریم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-18 11:15 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
نه یاسر جان هنوز 5% مونده . البته حکایت ما مثل اون بنده خدایی هست که رفت خواستگاری و دوستاش بهش گفتند چی شد تموم شد ؟ گفت آره به توافق رسیدیم و فقط دو کلام مونده که اون هم حل بشه تمام و تمامه ؟ دوستانش گفتند خدا رو شکر . حالا بگو چی هست تا ببینیم کاری از دست ما ساخته هست کمک کنیم . گفت هیچی من میخوام ولی او میگه نه همین
. حالا ما هم میگیم 5% درصد مونده . خدا میدونه کی تموم بشه . ولی از شوخی گذشته نیم ساعت بیشتر کار نداره که چشم اون رو هم عکساش میزارم .
علی جان ما هم دلمون تنگ شده داداش . سعی می کنم آخر هفته یه گردهمایی داشته باشیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-20 08:38 AM

سلام خدمت دوستان عزيز
كم پيدا هستيد دوستان Khansariha (8)

آقا ياسر كجايي برادر
محمد جان كم فروغ شدي
علي اقا مي بينم كه عمو وايرخ رو مي خواي ردش كني حتما ناقلا مي خاي پي سي پي بخري . داري حرفه اي ميشي ها دست ما رو هم بگير Khansariha (219)
اقا ابوالضل كجايي دل ما برات تنگ شده گفتيم يه قرار بزاريم تا شايد شما رو ببينيم ولي سعادت نصيب نشد !
حسن اقاي گل هم كه درگير درس و دانشگاه . راستي حسن جان رنجر رو چكار كردي . نگهش داشتي !

RE: تاپیک بچه های مشهد - arashne - 2012-11-22 03:32 PM

سلام به بچه های خوب مشهد. آقا من تا شنبه مشهدم. اگر جایی یا کسی رو سراغ دارید که لوله 5.5 ارزون قمیت (احتمالا چینی دیگه) بتونم ازش تهیه کنم لطف کنین بهم خبر بدین. ممنون Khansariha (8)