شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-11-08 11:07 PM

دوستان منو علی فردا میریم گروپ و شکار

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-08 11:24 PM

نبود؟
ای کسانی که میگید کم پیدایید کجایید؟خخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - irsezar - 2012-11-09 12:17 AM

سلام به همه دوستان گل تر از گلم.
من چند وقتی برای دوره غواصی رفته بودم کیش و دسترسی درست و حسابی به اینترنت نداشتم. امیدوارم همتون خوب باشین. علی آقا (پرشین کیلر) فردا(جمعه) چه ساعتی میخواین برین گروپ گیری ؟ چون اگه تونستم منم با شما بیام .(من هنوز دوربین تفنگو صفرنکردم)
موفق باشید

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2012-11-09 08:52 AM

(2012-11-08 06:54 PM)mastermin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همشهری عزیز mor، لطفا با این شماره تماس بگیر، فکر کنم تو ویترینش همه گاموها و احتمالا گامو expander هم داشت. چند مدل دیگه از جمله باراکودای و چند مدلJSB هم داشت ولی همه 5.5بودند.
فروشگاه مشهد شکار
100 77 76

سلام عزیز
نه اینجا نداره و به دستم رسید
ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - MJAFARZADEH - 2012-11-09 10:06 AM

سلام mor ازمن میشنوی تو کلاس گامو فقط شادو1000 بگیر بخصوص گپ فلزی چون شادو ها ازلحاظ کارایی اکثرا شبیه همند. ولی با این تفاوت که شادو 1000 ارزونتره
ببخشید اشتباه کردم expander مدل ساچمه من یک لحظه با یک مدل تفنگ اشتباه کردم

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2012-11-09 11:41 AM

(2012-11-09 10:06 AM)MJAFARZADEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام mor ازمن میشنوی تو کلاس گامو فقط شادو1000 بگیر بخصوص گپ فلزی چون شادو ها ازلحاظ کارایی اکثرا شبیه همند. ولی با این تفاوت که شادو 1000 ارزونتره
ببخشید اشتباه کردم expander مدل ساچمه من یک لحظه با یک مدل تفنگ اشتباه کردم

سلام
اره ساچه می خواستم البته تفنگ شادو 1000

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-11-09 12:51 PM

جای همه دوستان خالی.با علی یه مکان برای شکار اردک پیدا کردیم که انشالا هفته دیگه میریم شکار اردک.مسعود برا هفته بعد اماده باش....این هفته که تا 5 متری اردکها میرفتیم میپریدن و با حسرت میتونستیم نگاشون کنیم...مکان بسته بود و باید نزدیک میشدی تا بتونی تیر بزنی برای همین قبل از اینکه ما اونارو ببینیم اونا مارو میدیدن و میپریدن...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-09 01:17 PM

درود
دوستان هر کی نیومد ضرر کرد!آقا رضا ایشالله هفته بعد حتما در خدمت شما باشیم...در ضمن من هم عاضق غواصی هستم.
علی برای هفته بعد تریل جور کن که کمر درد شدمKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Impreza - 2012-11-09 01:19 PM

سلام به همه دوستان مشهدی
دنبال یک فروشنده با انصاف میگردم. یکی میتونه آدرس به من بده؟
دیروز رفتم قیمت دیانا 52 گرفتم میگفت 1400

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2012-11-09 05:32 PM

(2012-11-09 01:19 PM)Impreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان مشهدی
دنبال یک فروشنده با انصاف میگردم. یکی میتونه آدرس به من بده؟
دیروز رفتم قیمت دیانا 52 گرفتم میگفت 1400
سلام
برو خسروی انجا می گفت 1220
مشهد شکار بازار بین المللی هم مناسب قیمت می ده