شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-06 07:48 AM

سلام
دوستان پنج شنبه و جمعه باز در راه هست يه برنامه ريزي بكنيد از الان كه ديگه نگيد نگفتم . حسرت اين روز ها رو خواهيم خورد تا چشم بهم بزنيد عيد اومده و شكار و ... تعطيل . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-06 10:19 AM

(2012-11-05 10:57 PM)farshadppl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فرشاد احمدی نژاد هستم با رییس جمهور هم نسبتی ندارم Khansariha (256)
دانشجوی فناوری اطلاعات آزاد مشهد و خلبانی مسافربری فراز پرواز توس 20 سالمه
اخیرا یک تفنگ بسیار قدیمی بادی بی نام و نشان از یکی از اقوام به دستم رسیده با قدرت تقریبا خوب
با چندتا از دوستان روز 4شنبه میخوایم بریم کوههای آب برق شکار کنیم و همونجا کباب کنیم
منطورتون از پایین کوه چیه یعنی تو خیابوون؟
درصمن خیلی ممنون از راهنمایی

درودپیشنهاد من این هست که سمت بیایون ها برید تا تو کوه.تو کوه فاصله خیلی با شکار زیاد میشه و سخته!
ممنون از اینکه خودتون رو معرفی کردید..اگه میتینگی بود اینهفته خبرتون میدم در خدمتتون باشیم.

(2012-11-05 02:26 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
رفتی سربازی اونم ارتش داری گیر دادنو شروع میکنی معلومه آخر خدمتی فشار زیادی رو داری تحمل میکنی خخخخخخخخخخخKhansariha (8)
شوخی کردم
دوستان علی راست میگه یه تاپیکی به نام احوالپرسی هست اونجا سلام کنید ممنون خخخخKhansariha (219)
Khansariha (214) یه پک قلیون بزن روشن شی
درخمت دوستان هستیم ارش جان راستش به علی گفتم دارم میرم مهمونی اونجا هم گیر کردم. روزهای بعد هم که هیچکی مارو دوست نداره و تک میپرین...Khansariha (367)
ما خودمون با یکی از همسایه ها رفتیم بیرون یه کلاغ و یه روباه ناکار کردیم. عکس هم نگرفتیم چون دیر شده بود مجبور شدیم زود برگردیم.
انشااله جمعه صبح زود روستایی سمت جاده نیشابور برای شکار کبک می خوام برم البته اگه ماشین گیر بیاد باید صبح ساعت 6 اونجا باشم.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

اقا ابولفضل حتما ما باید زنگ بزنیم برادر من؟؟؟!!!!
ما که تارف نداریم با هم داریم؟(ملت)@!
در ضمن لطفا و حتما دیگه روباه ناکار نکنید
قلیون هم ضرر داره برادر من!

آقا ارش همه هستیم داداش اقا رضا و حسن کم پیدا هستن

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-06 11:34 PM

سلام
الان در حال انجام ساخت ساپورت واسه گروپ گیری هستم که با صندلی که خریدم مچش کنم . تا ببینم چیزی از کار در میاد یا نه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2012-11-07 12:39 PM

سلام دوستان
توی مشهد کجا می شه ساچمه گامو اکسپندر گیر بیارم
ممنون می شم کمکم کنید . انگار تخمشو ملخ خورده . Khansariha (86)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-11-07 07:33 PM

سلام دوستان
متاسفانه امسال خیلی سرم شلوغه و نمیتونم برم شکار اما هر چند وقت یک بار میام پست های تاپیک خودمون رو میخونم . برای همه دوستان آرزوی موفقیت و شکارهای خوبی رو دارم . Khansariha (8)
mor جان این ساچمه های عتیقه رو شاید حریری داشته باشه . خیابون خسروی نو -کلبه شکار . در کل ساچمه خوبی نیست . گرونتره . کمیاب تره و دقت پایینی داره Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-08 12:33 PM

سلام بر دوستان و دوستداران طبيعت و شكارچي Khansariha (8)

علي جان چطوري برادر .
محمد اقا خوبي
حسن اقاي گل ما هم براي شما آرزوي موفقيت داريم .
اقا ياسر ما مخلصيم برادر
ابوالفضل جان ما چاكرتيم داداش .
اميدوارم جمعه خوبي رو داشته باشيد من كه مي خوام برم قوچان عروسي يكي از فاميل ها . اگه بشه يه سر تا فروشگاه لوازم شكار اين شهر هم برم ببينيم اوضاع از چه قراره .
خوب تاپيك رو از عكس هاي خوب فرداتون يادتون نره . Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-11-08 12:43 PM

دوستان برای فردا برنامه ردیف کنید...منو مسعود که میخایم بریم،علی پرشین هم که 100% میاد،بقیه دوستانی که میان سریع اعلام کنند.

RE: تاپیک بچه های مشهد - I.V.O - 2012-11-08 05:37 PM

سلام bag جان
از راهنمایت ممنون این ساچمه رو برای تخریب می خواستم .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-11-08 06:36 PM

خواهش میکنم .
البته برای تخریب اگه اکسپندر گیرت نیومد از مچ استفاده کن . من که هر چی رو با مچ زدم متلاشی شد Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mastermin - 2012-11-08 06:54 PM

همشهری عزیز mor، لطفا با این شماره تماس بگیر، فکر کنم تو ویترینش همه گاموها و احتمالا گامو expander هم داشت. چند مدل دیگه از جمله باراکودای و چند مدلJSB هم داشت ولی همه 5.5بودند.
فروشگاه مشهد شکار
100 77 76