شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-11-03 06:36 PM

پرچم مشهد بالاست.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-04 07:35 AM

سلام صبح بخير به تمامي دوستان عزيز Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-11-04 09:38 AM

با سلام
عرض صبح بخیر خدمت تمام همشهریها و دوستان گلم
دست علی یارتون خدا نگهدارتون Khansariha (219)
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-11-04 10:42 AM

بچه های عزیز و دوستان خوب خودم این تاپیک برای برگزاری قرار ملاقات و هماهنگی اونهاست،نه تاپیک تبریک و خسته نباشید و احوال پرسی.لطف کنید با اینگونه پستها حجم دیتابیس سایت رو الکی بالا نبرید و کار مدیرارو جهت حذف پستها سخت نکنید.خیلی خیلی ممنون.ضمنا نه فقط این تاپیک بلکه اکثر تاپیک بچه های فلان شهر اینجوری شده.لطفا رعایت کنید.یاعلیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-05 01:47 PM

Khansariha (8)سلام خدمت تمامي دوستان Khansariha (8)

علي اقا كجايي برادر
محمد جان خوبي داداش
ياسر جان شما چطوريد
از حسن اقا يگل هم خبري نيست درگير درس و دانشگاه
آقا ابوالفضل شما چطوريد . بالاخره ما نشد با جمع دوستان و كندور شما يه چندتا تير بزنيمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-11-05 02:26 PM

سلام به همگی
رفتی سربازی اونم ارتش داری گیر دادنو شروع میکنی معلومه آخر خدمتی فشار زیادی رو داری تحمل میکنی خخخخخخخخخخخKhansariha (8)
شوخی کردم
دوستان علی راست میگه یه تاپیکی به نام احوالپرسی هست اونجا سلام کنید ممنون خخخخKhansariha (219)
Khansariha (214) یه پک قلیون بزن روشن شی
درخمت دوستان هستیم ارش جان راستش به علی گفتم دارم میرم مهمونی اونجا هم گیر کردم. روزهای بعد هم که هیچکی مارو دوست نداره و تک میپرین...Khansariha (367)
ما خودمون با یکی از همسایه ها رفتیم بیرون یه کلاغ و یه روباه ناکار کردیم. عکس هم نگرفتیم چون دیر شده بود مجبور شدیم زود برگردیم.
انشااله جمعه صبح زود روستایی سمت جاده نیشابور برای شکار کبک می خوام برم البته اگه ماشین گیر بیاد باید صبح ساعت 6 اونجا باشم.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-11-05 02:54 PM

(2012-11-05 02:26 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
درخمت دوستان هستیم ارش جان راستش به علی گفتم دارم میرم مهمونی اونجا هم گیر کردم. روزهای بعد هم که هیچکی مارو دوست نداره و تک میپرین...Khansariha (367)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
نه برادر باور كن من خودم روز پنج شنبه چندين بار سراغت رو از علي گرفتم و منتظر اومدنت بوديم برادر . ما مخلصتيم انشاا.. با شما و بچه ها يه برنامه ميزاريم كه قطعا در جوار شما و دوستان خوش مي گذره Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - farshadppl - 2012-11-05 10:29 PM

دوستان اطراف کوههای آب و برق جز گنجشک و قمری چیز دیگه هم گیر میاد؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-11-05 10:39 PM

درود
ضمن خوش امدگویی ممنون میشم بیشتر خودتون رو معرفی کنید.
در مورد سوالتون جواب + هست.
بالای کوه کبک و پاین هم موش و کلاغ و دسته های سار و کبوتر چاهی

RE: تاپیک بچه های مشهد - farshadppl - 2012-11-05 10:57 PM

من فرشاد احمدی نژاد هستم با رییس جمهور هم نسبتی ندارم Khansariha (256)
دانشجوی فناوری اطلاعات آزاد مشهد و خلبانی مسافربری فراز پرواز توس 20 سالمه
اخیرا یک تفنگ بسیار قدیمی بادی بی نام و نشان از یکی از اقوام به دستم رسیده با قدرت تقریبا خوب
با چندتا از دوستان روز 4شنبه میخوایم بریم کوههای آب برق شکار کنیم و همونجا کباب کنیم
منطورتون از پایین کوه چیه یعنی تو خیابوون؟
درصمن خیلی ممنون از راهنمایی