شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-27 07:15 PM

سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

بابا دمت گرم علي جان . مگه چند نفر رفتيد . قرار بود ابوالفضل هم با شما بياد چي شد .

به هر حال ما هم خوشحال شديم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-27 08:32 PM

ابولفضل گفت من نمیتونم ولی با دوستش رفتن شکار...

RE: تاپیک بچه های مشهد - yaserfisher - 2012-10-28 12:19 AM

بچه های گل مشدی کجاین؟ یره ها ای تاپیک نباید خاک بوخور.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-10-28 12:33 AM

با سلام
یاسر جان برنامت واسه امروز (یکشنبه) چه جوره ؟
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-28 11:14 AM

سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

يره خدا وكيلي عجب وايروخي دري . مو كه موگوم حرف ندره ( ياسر خان )

علي جان ، محمد جان كجايين برادر . چه خبر . يه برنامه انشاا.. تا پنج شنبه ميزاريم واسه هدف زني Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-10-28 11:58 AM

به جان خودم قرار نبود برم بیرون ولی هی فکر کردم دیدم نمیشه تو خونه بنشینم بالاخره ساعت 9:30 رفتم جی دوستم گفتم بریم بیرون و رفتیم البته قرار بود یه خفیف رو با کندر از نظر قدرت نفوذ و تخریب چک کنیم که نشد شاید این هفته بریم برای چک.
علی جونKhansariha (8) میدونی که ساعت 4 صبح ماشین پیدا کردن و بیرون اومدن سخته خونه ماشینو برای هماهنگی و قربانی گوسفند عید لازم داشتند.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-28 12:07 PM

انشاا.. يه فرصتي بشه تا ما هم در جوار دوستان ( ياسر ، محمد . ابوالفضل . علي . و ديگر دوستان ) يه خاطره اي رو داشته باشيم .

دوستان بايد يه برنامه ريزي كنند كه صبح رفتيم بيرون بساط چاي و استراحت رو هم تو برنامه داشته باشيم يعني به خانواده اعلام كنيم اون روز رو در اختيار خودمون هستيم .تا ساعت 4 الي 5 بعدازظهر . Khansariha (8)

هرچند بقول معروف ( مگه از رو جنازه رد بشيد كه بخوايم به اين خواسته برسيم ) Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-10-28 12:30 PM

با سلام
آرش جان اگر همچین برنامه رو از صبح بتونیم توی این هفته ردیف کنیم خیلی عالی میشه ، چون من توی این هفته وقتم آزاده اینطوری
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-28 12:45 PM

بايد ببينيم ديگر دوستان هم موافق هستند يا نه . چون كه برام خود من مهم از شكار . دور هم بودن هست . حالا نهايتش گوشت شكار نخورديم يه مرغ از مغازه ميگيريم و ميبريم نفري يه چندتا تير بهش ميزنيم بعدش هم به روش سرخ پوستي درستش ميكنيم و نوش جان Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-28 01:59 PM

4 شنبه و یا 5 شنبه عصر بریم گروپ گیری...
5 شنبه صبح هم خوبه