شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-20 07:37 AM

كسي از مشهدي ها pcp داره و كپسول خريده؟
من يه كپسول ديدم تو تعاوني اتش نشاني ميگه مال يكيه كه براي تفنگ باديش خريده.
ميخوام بدونم رابط شارژ براي تفگتون درست كرديد كجا؟ چند؟ تفنگوتن چيه؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-21 09:33 AM

دوستان مشهدی فردا جمعه مورخه 31 تیر کسی پایه شکار هست یا نه؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2011-07-21 10:30 AM

داداشم شکار توی این فصل ؟؟؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-21 11:05 AM

(2011-07-21 10:30 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداشم شکار توی این فصل ؟؟؟ Khansariha (8)

منظورم همون گروپ گیری و احتمالا از بین بردن موش های کثیف هست.شکار که الان بخوایم هم بزنیم به سختی میشه پیدا کرد!

RE: تاپیک بچه های مشهد - behrouz - 2011-07-22 11:30 AM

سلام به بچه های خوب مشهدی
چند تا راهنمائی ازتون میخواستم لطف می کنید کمکم کنید...
میخواستم یک تفنگ بادی تا قیمت 500 تومن برای خودم بخرم اما اصلا هیچ آشنائی ندارم با تفنگ بادی فقط میخوام قدرت و دقتش بالا باشه و قشنگ هم باشه
اگه لطف کنید آدرس فروشگاه هایی که توی مشهد تفنگ بادی میفروشن رو هم به من بدید خیلی خیلی ممنون میشم تا بتونم برم ببینم تفنگاشونو
یک دنیا ممنون میشم ازتون Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arjmand - 2011-07-22 07:04 PM

درود بر دلاوران و قهرمانان ارض طوس
شیر جوانان مشهدی -- اگه پیر مردها رو هم در جمع خودتون را بدین بنده هم مشهد ساکن هستم
یه مغازه ای که در وسائل شکار و تفنگ از بقیه بهتر باشه آدرس بدین بریم یه نگاهی بکنیم
ضمنا مشهد تفنگ پی سی پی هم وارد شده

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-22 07:12 PM

(2011-07-22 11:30 AM)behrouz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بچه های خوب مشهدی
چند تا راهنمائی ازتون میخواستم لطف می کنید کمکم کنید...
میخواستم یک تفنگ بادی تا قیمت 500 تومن برای خودم بخرم اما اصلا هیچ آشنائی ندارم با تفنگ بادی فقط میخوام قدرت و دقتش بالا باشه و قشنگ هم باشه
اگه لطف کنید آدرس فروشگاه هایی که توی مشهد تفنگ بادی میفروشن رو هم به من بدید خیلی خیلی ممنون میشم تا بتونم برم ببینم تفنگاشونو
یک دنیا ممنون میشم ازتون Khansariha (8)

خوش اومدید دوست عزیز-بین چهار راه لشکر تا میدان ده دی 4 تا اسلحه فروشی هست که مشهد شکار تواساژ طاهری رو من خوب میشناسم.یک وایرخ 80 دست دوم هم فروشگاه نبش چهارراه لشگر چند روز پیش داشت.اصلا تمیز نبود!!!دقت و قدرت رو با هم بخواید نمیدونم ولی دقت تنها وایرخ 80 و قدرت دیانا 350 خیلی خوبه که تو مشهد خیلیییییییییییی گرون میدن!!!!Khansariha (8)

(2011-07-22 07:04 PM)arjmand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دلاوران و قهرمانان ارض طوس
شیر جوانان مشهدی -- اگه پیر مردها رو هم در جمع خودتون را بدین بنده هم مشهد ساکن هستم
یه مغازه ای که در وسائل شکار و تفنگ از بقیه بهتر باشه آدرس بدین بریم یه نگاهی بکنیم
ضمنا مشهد تفنگ پی سی پی هم وارد شده

به به مشهدی ها دارن زیاد میشن ایول!اختیار دارید آقای ارجمند.اتفاقا من امروز زدم به دل طبیعت مایون عولیا جای همه خالی صفایی داشت و پر سار هم بود.ولی من 1 دونه هم نزدم!!!(کم کم دارم در شکار با جنبه میشم!!!)______آدرس مغازه ها رو بالاتر از همین نوشته ها میتونید ببینید!

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2011-07-22 11:14 PM

سلام به تمام دوستان عزیزم تو مشهد کاملترین مجموعه بادی رو تو خیابون خسروی پیدا میکنین ولی قیمت بالا میگه یه مدل pcp هم داره که اونم خیلی میگه مثلا وایروخ 80 میگه 650 تومن یا 350 مگنوم 530 ولی همه چی داره. تو الماس هم چند تا فروشگاه هستش که البته قیمتهاشون مناسبتره. از همه منصفتر هم به نظر من یه مغازه تو بازار سپاده. البته در جریان باشین که قیمتها تو مشهد نوعا تا 150 تومن با تهران اختلاف داره که اگه بتونین از تهران خرید کنید هم تنوع داره هم ارزونتره
(2011-07-20 07:37 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كسي از مشهدي ها pcp داره و كپسول خريده؟
من يه كپسول ديدم تو تعاوني اتش نشاني ميگه مال يكيه كه براي تفنگ باديش خريده.
ميخوام بدونم رابط شارژ براي تفگتون درست كرديد كجا؟ چند؟ تفنگوتن چيه؟

نه جونم من یکی فعلا pcp ندارم منتظرم ارزونتر بشه البته اگه بشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-07-23 08:08 AM

آقا این مغازه خیابون خسروی کجاشه و اسمش چیه که من هر وقت رفتم پیدا نکردم Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-23 08:18 AM

من قبلا در مورد اين فروشگاه گفته بودم كه at44-pa روميگه خودمون وارد كرديم و قيمت هم 1250 هزار تومن Khansariha (367) . و خيلي خاليبندي تو برد و دقت و ... هم تهويلت ميده كه نگو .
از سمت چهارراه خسروي به سمت چهارراه خاكي كه ميري سمت چپ خيابون يه 100-200 متري كه ميري يه مغازه هست فقط بايد خيلي دقت كني چون اونجا مغازه متفرقه زياده و نورشون هم زياد اين مغازه خيلي تو چشم نيست.