شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-10-17 09:38 PM

با سلام به همشهری های گلم
آقا جاتون خالی با بروبچ رفتیم هدف زنی خیلی حال داد ، جمع تفنگامون حسابی جمع بود
سالارشون وایرخ 100 اف اس قنداق تامهول بود ما بقی هم 2 تا وایرخ 80 و یه دیانا 460
اینم عکس جمع ما البته منهای من چون عکاس بودم خخخخخخخخخخخ
[تصویر: Mashhad.jpg]
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-18 08:30 AM

سلام خدمت دوستان گل Khansariha (8)

محمد بابا دمت گرم من كفتم شايد امروز عكس بزاري داداش . خوشا بحالتون . من كه يه وقتي تو عكس نيستم . Khansariha (8)

تا يادم نرفته عرض كنم برنامه امروز بايد اكتفا كنيم به همون هدفزني . چون احتمالا اقا ياسر شهرستان تشريف ببرند . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-18 11:23 AM

برای حمعه چی ارش جان؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-18 11:52 AM

علی جان دوستان تو عکس رو معرفی نمیکنی؟
البته یکی از وایرخ بدستان اشناست خخخKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-18 12:14 PM

سهيل ببخش كه به جاي عكي دارم پاسخ شما رو ميدم

جلويي كه داره به دوربين نگاه مي كنه و به ما مي خنده چون درست يه ساعت مارو كاشت تا اومد علي آقا ( persiankiler ) هست . رديف دوم دوست عزيمون وايرخ 100 بدست
اقا ياسر (yaserfisher ) هستند و اون كناري كه وايرخ هشتاد بدست هست من حقير (arash1324) هستم با تفنگ
محمد آقا(shadovv ) . محمد اقا هم كه از بچه هاي پشتيباني هستند پشت گوشي زحمت عكس گرفتن رو دارند .

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-18 02:29 PM

اقا آرش امروز عصر من وقتم پره !الان شرکتم!تا شب!فردا چی شد؟

سهیل جان ارادت داریم.Khansariha (8)

راستی اقا ارش من 1 رب کاشنم نه یک ساعتKhansariha (399)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-18 03:22 PM

ارش جان مرسی
بسی خوب و خوش شدیم چهره شطرنجی دوستان رو زیارت کردیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-18 05:07 PM

فردا چی شدKhansariha (367)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-10-19 03:29 PM

این هفته هم گذشت ما چشم به پنج شنبه و جمعه داشتیم که هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچKhansariha (367)
هفته دیگه ببینم چی میشه .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-20 11:20 AM

سلام خدمت دوستان و بزرگواران .
ابوالفضل جان من شب جمعه منتظر خبر شما شدم كه قرار بود با علي اقا هماهنگ كنيد كه چه ساعتي بياد دور ميدون ديدم خبري از شما نشد من هم گفتم منتفيه هست ديگه به همين خاطر اس زدم كه كنسل شد .

بدون برنامه ريزي نميشه جايي رفت Khansariha (8)
قبل از اينكه به محل شكار بري بايد محل يه شناسايي بشه ببيني چيزي هست واسه زدن يا نه بعد راه بيفتي . والا اگه قرار به دور هم جمع شدن باشه كه ميتوني ساعت 9 صبح بري هدفزني هم خوش ميگذره هم دور هم هستي . Khansariha (8)

انشاا.. كه اين هفته بتونيم يه خاطره خوبي داشته باشيم . از الان بفكر باشين . Khansariha (8)