شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-03 08:21 PM

محمد تبریکات ویژه //چه شود

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-04 01:15 PM

سلام وقت تمامي دوستان بخير
تعطيلي خوبي رو داشه باشيد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-04 11:05 PM

بچه های مشهد دیگه دارید بهونه گیری میکنید ها!یکی ماشینش خرابه!یکی سردرده!یکی سر پسته!یکی میره افرود با پای پیادهKhansariha (226)!یکی کلا افتخار نمیده گوشیشو جواب بده! باز نگید من هماهنگ نمیکنم ها!بنا بر این مثل هفته پیش من تنهایی میرم شکار!صبح هم از 4 به بعد بیدارم و کسی خاست میتونه زنگ بزنه اونموقع!

RE: تاپیک بچه های مشهد - irsezar - 2012-10-06 03:54 AM

(2012-10-04 11:05 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه های مشهد دیگه دارید بهونه گیری میکنید ها!یکی ماشینش خرابه!یکی سردرده!یکی سر پسته!یکی میره افرود با پای پیادهKhansariha (226)!یکی کلا افتخار نمیده گوشیشو جواب بده! باز نگید من هماهنگ نمیکنم ها!بنا بر این مثل هفته پیش من تنهایی میرم شکار!صبح هم از 4 به بعد بیدارم و کسی خاست میتونه زنگ بزنه اونموقع!

سلام به همه دوستان گلم.
علی آقا من هیچ وقت جسارت نمیکنم . شما که زنگ زدین من تا گوشیمو خواستم جواب بدم شارژم تموم شد وگوشیم خاموش شد و چون خونه نبودم نتونستم شارژش کنم وزنگ بزنم. من خودم فردا به شما زنگ میزنم .بازم از شما عذر خواهی میکنم.Khansariha (8)
(2012-10-04 11:05 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه دوستان گلم.
علی آقا من هیچ وقت جسارت نمیکنم . شما که زنگ زدین من تا گوشیمو خواستم جواب بدم شارژم تموم شد وگوشیم خاموش شد و چون خونه نبودم نتونستم شارژش کنم وزنگ بزنم. من خودم فردا به شما زنگ میزنم .بازم از شما عذر خواهی میکنم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-06 08:05 AM

سلام صبح تمامي دوستان بخير Khansariha (8)

علي آقا چه خبر ؟

داداش باز كنايه مي زني .. سر درد و ....

خيلي خوب انشاا... فرصتي بشه تا از خجالت شما در بيايم

محمد از امروز به ليست دوربين دارها پيوست . بقول بنده خدا مي خواد بتركونه . حالا چي خدا مي دونه ( سر نوشابه يا كفتر و ... ) Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-10-06 01:18 PM

سلام
محمدجان تبريك به مناسبت دوربين دار شدنت

وايرخ 80 كاليبر 5/4 با سنتر 4×16 چه شود .
ميگم محمد بدون دوربين با مگسك ، مورچه رو تو 20 متري هد شات ميكردي الان خدا به حال اون جونور رحم كنه كه بعلاوه دوربين رو قرار دادي رو سرش . Khansariha (8)
علي آقا كجايي برادر .
ابوالفضل خان شما هم كم سر ميزنيد .اخر ما كه نشد صداي كندر رو بشنويم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-10-06 01:26 PM

اقا رضا سوی تفاهم شده دوست من از اون زنگ منظورم کس دیگه ای بود که ایشالهه به موقش .....
اقا ارش تقصیر خودتونه بابا دلمون براتون تنگ شده!

خلاصه که دل تنگ دوستان هستیم!محمد گزارش بده عزیز!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-10-06 11:40 PM

با سلام به همشهری های گلم
به لطف خدا و دوستان گلم من هم دوربین دار شدم
آرش جان و علی آقا یه برنامه واسه فردا بزاریم ؟ یعنی یکشنبه ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - irsezar - 2012-10-07 02:15 AM

سلام به همه دوستان گلم
علی آقا خیلی چاکریم خیلی دوست دارم حضوری با شما و بقیه دوستان آشنا بشم دوست عزیز(shadow) دوربینتون مبارک باشه.
موفق باشید

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-10-07 02:20 AM

(2012-10-07 02:15 AM)irsezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گلم
علی آقا خیلی چاکریم خیلی دوست دارم حضوری با شما و بقیه دوستان آشنا بشم دوست عزیز(shadow) دوربینتون مبارک باشه.
موفق باشید

سلام داداش
ممنونم - ایشالا که بیشتر با هم آشنا بشیم
یا علی