شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2011-07-19 01:25 AM

دوستان مشهدی کسی باشگاه تیراندازی با سلاح بادی سراغ داره البته غیر از هیات تیراندازی. با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-19 09:01 AM

يه باشگاه پينت بال تو مسير جاده شانديز من ديدم اول جاده شانديز (200-300 متر كه از دوراهي شانديز - طرقبه خارج ميشيد به سمت شانديز سمت چپ)
تلفن ندارم

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2011-07-19 09:45 AM

سلام به همه دوستان مشهدی عزیز انشاءالله اگه خدا قسمت کنه دارم میام زیارت اقا دوست دارم ببینمتون Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-19 11:41 AM

ما در خدمتيم قبل از حركت خبر بده شايد كسي (بخواد زحمتي بده بهتون)چيزي بخواد براش بخريد بياريد.
راستي اون رابط شارژ مارو يادتونره از اين اقا مهدي ( Capitan) پيگيري كنيد اگه بشه مال ايشونو براي من بياريد تا بعد براي خودشون سرفرصت بسازند بد نيست .

وگرنه Khansariha (290)Khansariha (367) .... خخخخخخخ

Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2011-07-19 11:47 AM

چشم ابوالفضل جان باهاش صحبت میکنم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-19 11:52 AM

(2011-07-19 09:45 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان مشهدی عزیز انشاءالله اگه خدا قسمت کنه دارم میام زیارت اقا دوست دارم ببینمتون Khansariha (8)

به به آقا مسیح عزیز.در خدمتیم.کی میاید ایشالله؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2011-07-19 11:55 AM

زنده باشی داداش انشاءالله اولای ماه دیگه شاید جمع راه بیفتم انشاءالله Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-19 01:48 PM

منم تعطيلات تابستون كارخونه ايران خودرويه من هم ميتونم بيام ولي براي چند روزي بايد اضافه كاري بم تا پول اين قرض وقوله هاي كندر جور بشه

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-07-19 05:54 PM

سلام علی رافتی عزیز
پیام خصوصیم بهت رسید یا نه اگه رسیده جوابشو همین جا بگو چون تعداد پستام کمه هنوز کاربر رسمی نیستم و فضای خالی برای پیام خصوصی ندارمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-19 06:01 PM

(2011-07-19 05:54 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علی رافتی عزیز
پیام خصوصیم بهت رسید یا نه اگه رسیده جوابشو همین جا بگو چون تعداد پستام کمه هنوز کاربر رسمی نیستم و فضای خالی برای پیام خصوصی ندارمKhansariha (8)

بله رسید دوست عزیز-نوع بدون رد دات رو پیشنهاد میکنم من بازم هم از دوستان با تجربه تر مشورت بگیرید حتما.ممنون میشم اسم من رو هم کامل ننویسیدKhansariha (8)Khansariha (8)