شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک برو بچ سمنان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک برو بچ سمنان (/showthread.php?tid=319)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: تاپیک برو بچ سمنان - FMJ - 2015-02-21 01:00 PM

امروز که از خواب بیدارشدیم دیدیم دوباره داره برف میاد /ایولله ... انگار این بارندگی سراسریه... چون هم هواشناسی میگفت هم بچه ها تو تاپیکهای دیگه از سراسر ایران بارندگی برف و بارون رو تصدیق کردن...
شکر
شکر
شکر
هرچی بیاد خوبه/هرچقدر بیاد خوبه...
استان ما که تماما بارندگیه/ مناطق مرتفع تر و شمالی تره استان برفیه و مابقی هم بارونی...
زادگاه منم بارونیه... ازهمینجا به همشهریها و هم استانیهای گلم و نیز هموطنان عزیزتر از جانم سلامی برفی میکنم و دعا میکنم تو این هوای سرد دلتون گرم گرم باشه از این همه برکت که ذات پاک طبیعت به ما ارزانی داشته...آمین...
Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)

RE: تاپیک برو بچ سمنان - rezamesi - 2015-02-21 01:08 PM

با سلام

دقیقا تو ایلام ما هم بارش برف دیشب ادامه داشت که باعث شد برخی مدارس تعطیل بشه یا با تاخیر شروع بشه

آره والا خدایا شکر ، ایلام هم مثل بقیه استانهای کشورمون سفید پوش شده ، وقتی به کوها سفید پوش نگاه میکنی واقعا لذت میبری ، تا همین دیروز خاک به قدری شدید و غلیظ بود که باعث تعطیلی شد ، حالا به خاطر برف تعطیل شد Khansariha (219)Khansariha (219)

الحمدلله ...

RE: تاپیک برو بچ سمنان - FMJ - 2015-03-16 10:54 PM

متن ترانه ی "بهاربهار" رو در این روزهای انتظار بهار تقدیم میکنم به همه ی عزیزان باعشق انجمن درسراسر دنیا /جای جای ایران عزیز/ هم استانیهای خوبم / و همشهریهای عزیزم :

بهار بهار صدا همون صدا بود
صدای شاخه ها و ریشه ها بود

بهار بهار چه اسم آشنایی
صدات میاد اما خودت کجایی

وا بکنیم پنجره ها رو یا نه
تازه کنیم خاطره ها رو یا نه

بهار اومد لباس نو تنم کرد
تازه تر از فصل شکفتنم کرد

بهار اومد با یه بغل جوونه
عیدو اورد از تو کوچه تو خونه

خیاط ما یه غربیل باغچه ما یه گلدون
خونه ما همیشه منتظر یه مهمون

بهار بهار یه مهمون قدیمی
یه آشنای ساده و صمیمی

یه آشنا که مثل قصه ها بود
خواب و خیال همه بچه ها بود

یادش بخیر بچگیا چه خوب بود
حیف که هنوز صبح نشده غروب بود

آخ که چه زود قلک عیدیهامون
وقتی شکست باهاش شکست دلامون

بهار اومد برفها رو نقطه چین کرد
خنده به دلمردگی زمین کرد

چقدر دلم فصل بهار و دوست داشت
وا شدن پنجره ها رو دوست داشت

بهار اومد پنجره ها رو وا کرد
من و با حسی دیگه آشنا کرد

یه حرف که از حرفهای من کتاب شد
حیف که همش یوال بی جواب شد

دروغ نگم هنوز دلم جوون بود
که صبح تا شب دنبال آب و نون بود

بهار بهار صدا همون صدا بود
صدای شاخه ها و ریشه ها بود

بهار بهار چه اسم آشنایی
صدات میاد اما خودت کجایی

وا بکنیم پنجره ها رو یا نه
تازه کنیم خاطره ها رو یا نه

یادش بخیر بچگیا چه خوب بود
حیف که هنوز صبح نشده غروب بود

چقدر دلم فصل بهار و دوست داشت
وا شدن پنجره ها رو دوست داشت

(این ترانه ی خاطره انگیز با صدای تورج شبانگاهی و مرحوم ناصرعبدللهی در اینترنت قابل دسترسه و براحتی دانلود میشه )

واین جمله که : همه ی ما انسانها زاده ی یک عشق مقدسیم پس با عشق بدنیا اومدیم Khansariha (232)/ با عشق زندگی کنیم Khansariha (232)/ و با عشق بمیریم Khansariha (232)...
روزهای پایانی سال 93 رو باعشق سپری کنید و عاشقانه به استقبال بهار و سال جدید برید ... آمین.
Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)

RE: تاپیک برو بچ سمنان - FMJ - 2015-04-12 08:26 PM

سلام به هم استانی های گرامی و همشهریهای عزیزم ...Khansariha (48)
امید دارم همگی سال خوبی رو آغاز کرده باشید و امسال بهترین سال زندگیتون باشه ....Khansariha (8)
عجب هوایی شده خداوکیلی ....Khansariha (215)
دامنه ی جنوبی البرز و مرز استان با استانهای همسایه ی شمالی مون بهشتی شده که نگو...Khansariha (215)
حداکثر دوماه وقت دارین از این زیبایی بهار در این مناطق بهره ببرید...Khansariha (215)
چند روز پیش چند نفرو با شکار تو طالو_شیربند گرفتن Khansariha (226)/ دلم خنک شد! خوبشون شد! (..؟..)ها ...........!

اگه شانس بیارین و بتونین تو مناطق بکر بره های قوچ و میش رو ببینین خیلی حال میده / اردیبهشت تنگه ی تلمادره تا بادله پر میشه از پروانه های رنگارنگ و البته گلهای نااااب / مخصوصا راسته مالخواست تا باداب سورت ....
اگه رفتین دوربین شکاری و عکاسی یادتون نره ....
تو ایام عید یکی از عزیزان هم استانی قرار بود بیاد پیش ما و همدیگه رو زیارت کنیم ولی انگار ما کم سعادت بودیم و جفت و جور نشد / چون یادم نیست کدوم عزیز بود ازشون خواهش دارم تو این تاپیک ارسال بذارن تا هم باب آشنایی بشه و هم بالاخره تاپیک استان ما هم مثل استانهای دیگه پررونق بشه / هم استانی های عزیز دیگه هم منتظرتون هستیم ...
فدای شما / رضا بانی Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)

RE: تاپیک برو بچ سمنان - raz - 2015-11-08 03:38 AM

سلام به دوستان سمنانی

بنده تهران زندگی می کنم ولی بخاطر اینکه توی مهدیشهر خونه دارم ویه دوست در سمنان حداقل ماهی دوبار به سمنان میام
خبردارین که به استان تهران پروانه شکار نمی دن وخوشبختانه به سمنان میدن من نسبت به مناطق شکار سمنان بی اطلاعم
منتظر پیغام شمادوستان سمنانی

راز

RE: تاپیک برو بچ سمنان - MehdiNiyati - 2015-11-08 08:51 AM

دوست عزیز فعلا که در استان سمنان هیچ خبری نیست نه تلفنی رو جواب میدن نه خود اداره جواب گو هست

RE: تاپیک برو بچ سمنان - کوهنورد - 2015-11-08 09:12 PM

با سلام :
آقا مهدی ، اگر جناب رجایی (raz)بیاد سمنان برای پروانه ، منم حتما خودم رو میندازم وسط !!!!!خخخخخخخخخ
میشه هر وقت خبری شد به ما هم اطلاع بدید ؟ ممنون میشم شاید قسمت شد با هم رفتیم یه تیری هم انداختیم
راستی ، شنیدم کلا استان سمنان بخاطر وضعیت خاص جغرافیایی هم شکار چی زیاد داره هم بگیر ببندش خیلی زیاده (خب طبیعی هم هست متخلف زیاد باشه ) چطور میشه فهمید کجا ها ممنوعه کجا ها آزاد ؟ با پروانه ، نقشه مناطق رو هم میدن ؟
ببخشید سوالات زیاد شد بقیه اش هم برای بعد

RE: تاپیک برو بچ سمنان - MehdiNiyati - 2015-11-09 12:04 PM

به امید خدا که پروانه بدن قدمتون روی چشم تشریف بیارید یک سری شکار گاه های اطراف گرمسار رو من بلدم حالا اگه قسمت شد در خدمت شما هستیم میریم یه تیری میندازیم و لذتش رو میبریم
ولی تا این لحظه که خبری نیست اتفاقا امروز هم به اداره محیط زیست مراجعه کردم ولی خبری نبود

RE: تاپیک برو بچ سمنان - asman - 2015-11-09 08:13 PM

بقول بابا پنجعلی منم میام ... بوریم
برام مایه افتخاره که دررکاب اساتید انجمن باشم

RE: تاپیک برو بچ سمنان - raz - 2015-11-10 02:45 AM

سلام

دوست سمنانی بنده امروز خبر داد که فردا و یا پس فردا تو سایت محیط زیست استان سمنان شرایط وجزییات جهت گرفتن پروانه شکار اعلام میشه ....

جناب کوهنورد

بنده فرصت کنم حتما نگاه می کنم شمام یه آستینی بالا.. بزن خدارو چه دیدی... شاید چند مثقال گوشت شکار باجواز به سیخ کشیده شد