شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک برو بچ سمنان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک برو بچ سمنان (/showthread.php?tid=319)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: تاپیک برو بچ سمنان - amir74 - 2011-08-08 05:29 PM

بچه های سمنان کجایین کسی جدید نیومده؟
عقب افتادیما

RE: تاپیک برو بچ سمنان - sohrab30 - 2011-08-08 05:34 PM

نه امیر جان سمنان کسی رو نداره خودتو اذیت نکن سمنان همه از اسلحه میترسن1Khansariha (106)Khansariha (125)Khansariha (125)

RE: تاپیک برو بچ سمنان - amir74 - 2011-08-08 05:44 PM

البته اینو راست گفتی.
یه سر به اون فروشگاه میلاد بزن ساچمه های خوبی داره قیمتاشم خوبه.ولی قیمتای نجومی درمورد اسلحه داره رنجر مد80 میده 265 .دوربین بنر از همین چینی ها هم داره یه دوربینو بر عکس گذاشته بود رو اسلحه اینقدر خندیدم.
در ضمن یه جا هم پیدا کرده داداشم میگه فقدر کبوتر چایی داره از همین کتو کلفتا بریم یه چنتا بزنیم.

RE: تاپیک برو بچ سمنان - sohrab30 - 2011-08-08 05:49 PM

بیا هماهنگ کن بریم بزنیم همه رو ببر ماله تو بخور حال کن!

من با اون یارو حرفی نیستم یه سر برو از ساچمه هاش برام فیلم بگیر ببینم چیا داره!

RE: تاپیک برو بچ سمنان - amir74 - 2011-08-08 05:58 PM

این سری رفتم گفت ساچمه میارم تو بار جدیدم زنگ بزنم ببینم اگه اورده برم خودمم الان ساچمه ندارم یه 2 3 جور ساچمه بگیرم یه گروپ اساسی بگیرم.یه جور داشت به اسم استورم بسته ای 21 هزار تومن 500 تایی بود حالا شک دارم الیت بود یا استورم ولی یادم می یاد بستش ابی رنگ بود
خودت که می دونی با زدنش حال می کنم ولی با خوردنش.حالا این سری تو کباب کنببینیم چطوریه
واسه ساچمه هم حتما می رم.

RE: تاپیک برو بچ سمنان - elmas - 2011-08-08 10:14 PM

به سلام خئمت تمامی سمنانی های عزیز
شرکت الماس باختر در حال فروشگاه های سمنان برای اعطا نمایندگی می باشد
لطفا پیشنهادات خودرا به آدرس ایمیل info@elmas.ir ارسال فرمائید
با تشکر

RE: تاپیک برو بچ سمنان - amir74 - 2011-08-09 12:48 AM

اگه سمنان اسلحه بخر بودن یکی من می گرفتم ولی تو شهر خودمون دامغان خوب می خرن تو فکرش هستم یه 2 3 سال دیگه یه اسلحه فروشی شاخ تو دامغان بزنم

RE: تاپیک برو بچ سمنان - searcher - 2011-08-17 01:23 PM

سلام بر همه بر و بچ گل استان سمن
منم اهل استان سمنانم
اما حدود سه ساله که ساکن تهران شدم متاسفانه
ولی هنوزم زیاد میام سمنان
خوشحال میشم ببینمتون
Khansariha (256)

RE: تاپیک برو بچ سمنان - sohrab30 - 2011-08-17 04:30 PM

ما هم همین طور دوست عزیز تشریف بیارین ما در خدمتیم!Khansariha (214)

RE: تاپیک برو بچ سمنان - david - 2011-08-17 05:00 PM

امیر جان اولش که میخواستی نیرو ویژه بشی بعد میخواستی پلیس بشی بعد که علاقه پیدا کردی خلبان بشی. ... حالا هم که میخواهی مغازه تفنگ فروشی باز کنی. بالاخره ما باید بگیم پارتی ما امیر نیرو ویژه یا خلبان است یا پلیسه. امیدوارم و برایت ارزو میکنم به هر چه و هر شغلی علاقه داریی دست یابی و موفق باشی.اما اگر تفنگ فروشی باز کردی تخفیف به ما یادت نره. رو جنسات ننویسی مقطوع حتی شما دوست عزیز.Khansariha (219)Khansariha (214)