شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - salehmaneshali - 2016-09-20 10:42 PM

دوستان و بروبچه های تبریز بابا یه تکونی به خودتون بدین فصل مهر اومد نا مهر نباشید یه سلامی یه علیکی~ همه رو خبر کننین بیان اینجا آشنا بشیم دوست بشیم قرار بزاریم تفنگامونو برداریم بریم شکارگاه (فقط تفنگ بادی دارا بیان) چاکر همتون منتظرم حتی اگه خیلی از زمان این تاپیک گذشته باشه

Ali EstetaR

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2016-10-31 08:21 PM

آهو ندیده ای که بدانی فرار چیست
صحرا نبوده ای که بفهمی شکار چیست
باید سقوط کرد و همین طور ادامه داد
دریا نرفته ای که بچشی آبشار چیست
پیش من از مزاحمت بادها مگو
طوفان نخورده ای که بفهمی قرار چیست
هی سبزی در سفیدی چشمت جوانه زد
یکبار هم سوال نکردی بهار چیست
در خلوتت به عاقبتم فکر کرده ای؟
خب! کیفر صنوبر بی برگ و بار چیست؟
روزی قرار شد برسیم اخرش به هم
حالا بگو پس از نرسیدن قرار چیست؟!

پ.ن: قلبم هنوز هم برای خیلی از رفقا یه جور دیگه میتپه،مخلص همگیKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ariyacherik - 2016-12-09 03:18 PM

سلام همشهری
کسی هست با هم آشنا بشیم تفنگ بادی دارم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - WolfHunter - 2017-01-20 04:55 PM

سلام قارداشلار ، كفيز نجدي ؟ علي هستم از اروميه ، كسي هست ؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2017-01-23 02:05 PM

(2017-01-20 04:55 PM)WolfHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قارداشلار ، كفيز نجدي ؟ علي هستم از اروميه ، كسي هست ؟

سلام علی قارداش،کفین یاخجی اولسون جیرانKhansariha (8)
چوخ چوخ خوش گلمیسیزKhansariha (48)Khansariha (8)
اخر قسمته جوابیم یوخ،گرح اورمیه اوشاخ لاری جواب ورله،در کل بو تاپیکین داها فعالیتی یوخ!Khansariha (399)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - barbud - 2017-01-24 10:10 PM

سلام عزیزایه ارومیه ای دنبال قنداق فایبرگلاس کرال دولول سوارهستم شنیدم که ارومیه پیدامیشه اگه لطف کنیدمنوباخبرکنیدممنون میشم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - amirk - 2017-06-25 06:33 PM

سلام
دوستان عزیز آذری هستن Khansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2017-06-27 11:33 PM

(2017-06-25 06:33 PM)amirk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزیز آذری هستن Khansariha (219)

سلام.در خدمتم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - alirasht - 2017-10-12 01:15 PM

(2011-04-15 10:51 PM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
من علي هستم 29 ساله، اهل سلماس و ساكن تبريز
چند وقت بود فكر ساختن تاپيك تو سرم بود و حالا از آقا مهدي ممنونم كه زحمت اين كارو كشيدن تا ما آذري ها هم برا خودمون تاپيك داشته باشيم
راستي آقا مهدي از تفنگ جديدت چه خبر؟
امتحانش كردي؟
برا تمرين تيراندازي اين طرفا جايي سراغ داري؟

سلام من هم اهل سلماس