شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mhrSB - 2014-11-22 01:33 AM

(2014-11-22 12:15 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،بازم که من باید تاپیکو بیارم بالا...Khansariha (48)
بعدش دیانا 52 یکی از دوستانو تنظیم کردم و هدف زنی شروع شد...
[تصویر: 14166023272.jpg]
از باقی مانده های جنگ امروز!Khansariha (214)
[تصویر: 14166023273.jpg]
ممنون از تمامی دوستان که بودن و باعث شدن روز خوبی رو با هم داشته باشیم.
سلام اقا محمد و دیگر دوستان
خدارا شکر بعد از مدت ها رفتین تیراندازی!Khansariha (256)
منم از تاریخ 7 شهریور نرفته بودم که قسمت شد هفته گذشته رفتم،امیدوارم خوش گذشته باشه.Khansariha (399)
-------------------------------------------------------------------------
اقا خواهشا این قدر عکس دیانا سری 50(مخصوصا از بالا)نشان ندین دلم برای 54 تنگ میشه خخخخخ[تصویر: 20.gif][تصویر: 20.gif][تصویر: 20.gif]
یادش بخیر یک بار 1 سال و نیم پیش(اولین باری که با 54 تکی رفتم بیرون)از همین قوطی گاز ها را پوکوندم.Khansariha (224)
دقیقا همین رنگی هم بودKhansariha (266)سردست با 54 توی 40 متری با پرو مگنوم میزدمش.[تصویر: 4.gif][تصویر: 4.gif][تصویر: 4.gif]
----------------------------------------------------------------------------------------------------
بروبچی که نزدیک هم هستین،لطفا اگه براتون مقدور بود شروع کنید به صورت دوره ای،دور هم جمع بشین و کم کم شکل مسابقه بگیرین.تا انشاالله به مرحله ای برسیم که تک تک مناطق ایرانمون از لحاظر تیراندازی شناخته شده و اثبات شده باشن،تا بتوانیم از نظر جهانی هم سری در بین سر ها در بیاریم.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-11-22 01:38 PM

سلام آقا محراب
واقعیتش آخرین باری که رفته بودیم،دو هفته قبل بود،اما عین این معتادا همیشه تو خماری دشت و صحرا و تیراندازی و صدالبته دیدار رفقا هستیمKhansariha (256)
جاتون خالی،خوش گذشت...Khansariha (8)

این قوطی رو اولش بچه ها از فاصله ی کم میزدن اما بعدش در فاصله ی 40 متری هدف زنی میکردن...
ما یه دو سه تیر با چوب دستیمون سمتش انداختیم...

52 با مگسک و سردست خیلی راحت 40 مترو میزنه،دیگه ایرکینگ جای خود دارد،اتفاقا با همین 52 که اکبند بود سردست و با مگسک و ساچمه ی اکسپندر تو 35-40 متری یه شیشه دارو پوکوندم Khansariha (219)و واقعا سری 50 شاهکار دیاناست مخصوصا52Khansariha (256)

ان شاالله خودم و باقی دوستان تجهیزاتو کامل کنیم،همچین برنامه هایی(مسابقه و...) هم خواهیم داشت...

پاینده ایرانKhansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - BARZOV - 2015-01-29 03:05 AM

سالام عزیز آذری قارداشلاریم. کیف احوالوز یاخشیدی؟ شکر اللهه.Khansariha (8)
عرض اولسون خدمتوزه کی اردبیلی هم شهریلردن ایستیدیم خواهیش الیم منه بیر تعداد بادی و شیکار فروشگاهی معرفی الیه لر.
اوایل عضویتیم بیر نفر عزیز اعضالاردان به نام آقا کمیل عزیز منه پ-خ وردیلر ولی پیاملار بعد ازین کی حذف ایلدیم دای تاپا بیلممیشم. آقا کمیل عزیز دن خواهیش الیم اگر بو پستی اوخیدیلار بیر دانه منه پ-خ یولاسینار.
چوخ ممنون لله هاموزون کمه یی اولسون ساغ قالون شاد یاشیون.
یاشاسین آذربایجان یاشاسین میهنیمیز یاشاسین هم میهنیمیز.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - 300WSM - 2015-01-29 10:24 AM

کالای شکار اردبیل چندان جور نیست ولی اسلحه فروش مجاز در بهشت فاطمه بنام جاهد یا مجاهد,تجهیزات جانبی بادی و ماهیگیری یکی در چارراه امام ,بعدی پایینتر در میدان ورزش نزدیک ایستگاه آتش نشانی و یکی هم میدان دانش درخیابان نایبی

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - BARZOV - 2015-02-04 06:12 AM

آرپا چایی آشدی داشدی
سئل سارانی آلدی قاشدی
جوت باجی نین گؤزو یاشدی
آپاردی سئللرسارانـــی
بیـــــــــــر اوجا بویلو بالانی

گئدین دئیین خان چوبانا
گلمه سین بــو ایـــــل موغانا
گلــــــــسه باتار ناحـــــق قانا
آپاردی سئللر ســــارانی
بیــــــــــــر اوجا بویلو بالانی

آرپا چایی درین اولماز
آخار ســـــــــولار ســـرین اولماز
سارا کیمی گلین اولماز
آپاردی سئللـــــر ســــــارانی
بیــــــــــــر اوجا بویلو بالانی...Khansariha (21)

دوستان عزیز آذری لطف بفرمایین بهترین نسخه ی ترانه ی این شعر رو اگر دارین برای من پ-خ کنید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2015-02-04 08:06 PM

(2015-02-04 06:12 AM)BARZAU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرپا چایی آشدی داشدی
سئل سارانی آلدی قاشدی
جوت باجی نین گؤزو یاشدی
آپاردی سئللرسارانـــی
بیـــــــــــر اوجا بویلو بالانی

گئدین دئیین خان چوبانا
گلمه سین بــو ایـــــل موغانا
گلــــــــسه باتار ناحـــــق قانا
آپاردی سئللر ســــارانی
بیــــــــــــر اوجا بویلو بالانی

آرپا چایی درین اولماز
آخار ســـــــــولار ســـرین اولماز
سارا کیمی گلین اولماز
آپاردی سئللـــــر ســــــارانی
بیــــــــــــر اوجا بویلو بالانی...Khansariha (21)

دوستان عزیز آذری لطف بفرمایین بهترین نسخه ی ترانه ی این شعر رو اگر دارین برای من پ-خ کنید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
اینو خیلی از خواننده ها خوندن.میتونی از گوگل سرچ کنی و هر کدوم دوس داشتی گوش بدی

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - BARZOV - 2015-02-05 05:17 AM

بله دوست عزیز میدونم به همین خاطر گفتم بهترین رو میخوام.البته سلیقه ای هست ولی کلا آرشیوهای شخصی غنی تر از اینترنت هست واسه همین از دوستان خواستم.
شما اگه نام خواننده های مختلف رو میدونید بگین تا هر کدوم رو جا پیدا کنم چون هر چی تو اینترنت گشتم یا مال موذن زاده بود یا روستم اوف.
ممنون.Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2015-02-05 11:49 AM

(2015-02-05 05:17 AM)BARZAU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله دوست عزیز میدونم به همین خاطر گفتم بهترین رو میخوام.البته سلیقه ای هست ولی کلا آرشیوهای شخصی غنی تر از اینترنت هست واسه همین از دوستان خواستم.
شما اگه نام خواننده های مختلف رو میدونید بگین تا هر کدوم رو جا پیدا کنم چون هر چی تو اینترنت گشتم یا مال موذن زاده بود یا روستم اوف.
ممنون.Khansariha (8)

متاسفانه اسم خواننده هارو نمیدونم کیا خوندن

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - alihoosin - 2015-02-16 12:13 AM

یاشاسین آذربایجان نازلی الکه میز

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - kavoshgr - 2015-02-18 12:57 PM

یاشاسین آذربایجان.منم اطراف زنجانم .