شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - صادق قرنجیکی - 2014-08-07 09:54 AM

(2014-08-07 08:01 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریزلی گردشلر بوردا کیم پی سی پی هاتسان وارد الر و سایتین اوشتاغلارینا ساتار؟
قارداشیم ، تبریز دان اقا پدرام (pedramXXX) واریدی و اصفهان دا آقا مسیح (masih.hunter) ، سیز اعلام نیاز تایپیک دا پست ادمیشینز ، او دوستلار جواب سویلارلا ! اورالا پیام خصوصی دا سویلانسیز جواب دیلارلار !Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Ali - 2014-08-07 04:56 PM

به به علی تبریزی گل خودمون....رفتی تو نخ پی سی پی؟52 رو رد کردی؟
صلاحدین جون انصافا دمت گرم کلیه هام تیر کشید ترکی نوشتنتو بخونم خخخخخ
مخصوصا اینا:
"ادمیشینز " فکر کنم منظور بزنید هست که من میگم پست ویرساز!یا پست یولاساز!
"سویلارلا " فکر کنم جواب بدن منظور که من میگم جواب ورلر!
"اورالا " هم که من میگم اولارا!
"سویلانسیز" فکر کنم سوال بکنید بود که من میگم سوروشساز!
"دیلارلار " اینم یعنی جوتب میدن که من میگم دیللر!یا ورللر!
حالا جالبیش اینه من از ترکی کتابی که تو کتابهای قدیمی هست یک کلمه هم سردرنمیارم!الان ترکی شمام اینجوری بود...از رو بقیه جمله میشد حدس زد اینا چه معنی میدنKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - صادق قرنجیکی - 2014-08-07 08:12 PM

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
علی جان شرمنده ،من در فهم زبان شیرین آذری خوبم ولی در صحبت نه ! با اینکه ریشه زبان مادری من و آذری یکی هستش ولی خوب نوع زبانی ما فرق می کنه ! من کمی آذری و استانبولی رو با کمی هم ترکمنی قاطی میکنم ! Khansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aloneboy - 2014-08-08 11:14 AM

علی جان 52 واردی حله
اما نظام مهندسیدن قراردی گلن آی بیر مقدار پول ورلر
فکریندیم اونون باشینا نجور داش سالام

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Ali - 2014-08-08 12:03 PM

داش سالما گارداش!من اولسیدیم بیر دانا کامپوند کمانی الاردیم اونون پولونا شاید اوجوزتر!بیردانا بادی ساخلاردیم!ترجیحا 52!پی سی پی اذیتی چوخده...کپسول تلمبه اورینگ...هرتیر دن سورا فشار ازالماخ!جینده نجور صلاحدی Khansariha (8)
الان بقیه مدیرا و ناظمها ببینن زیرنویس نزدم حال منو میگیرن...
زیرنویس اینبود که من خوبم تو خوبی؟خخخخ Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aloneboy - 2014-08-08 02:11 PM

(2014-08-08 12:03 PM)Ali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش سالما گارداش!من اولسیدیم بیر دانا کامپوند کمانی الاردیم اونون پولونا شاید اوجوزتر!بیردانا بادی ساخلاردیم!ترجیحا 52!پی سی پی اذیتی چوخده...کپسول تلمبه اورینگ...هرتیر دن سورا فشار ازالماخ!جینده نجور صلاحدی Khansariha (8)
الان بقیه مدیرا و ناظمها ببینن زیرنویس نزدم حال منو میگیرن...
زیرنویس اینبود که من خوبم تو خوبی؟خخخخ Khansariha (256)

راست میگی اصلا یادم نبود باید زیرنویس بدیم!!!!!!
علی جان تا حدودی با دردسرهای پی سی پی آشنا هستم ولی خوب عاشق تک تیراندازی بی صدا هستم (تیراندازی دقیق و بدون صدا که توجه همسایه ها رو جلب نکنه) که متاسفانه 52 این نیازمو برآورده نمیکنه
برا همین فکر میکنم پی سی پی میتونه در این مورد نیازمو برآورده کنه.
البته خوب تا حالا پی سی پی نداشتم و شاید به قول شما دردسرهاش بیشتر از فوایدش باشه !!!

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-08-12 08:30 PM

سلامKhansariha (8)

دلخوشلوغوموز جمعه لر یولداشلارینان اشیه چیخماغیدی،که اودا گروه داغیلدی!Khansariha (172)
اوسون،بولاردا سوشار

جاواد داداشKhansariha (172)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-08-12 11:16 PM

امان روزگارین الیندن

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mahmoudmoeini - 2014-08-13 12:55 PM

سلام خدمت هموطنان گلم
شما که نزدیک ترکیه هستین و فراوانی اجناس و کالای شکار ما اینور ایران )مشهد( که چیزی نمیبینیم قیمت مناسب بخریم تازه بعدشم تو بیابون چی شکار کنیم؟
تو سربازی بیشتر دوستام بچه های تبریز ارومیه بودن
موفق باشید
بدرود
(2011-04-15 01:15 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوب چرا ما تاپیک نداشته باشیم Khansariha (256)
من مهدی هستم از تبریز 36 ساله
مهدی جان سلام 36 سالته تفنگ بادی دست میگیری؟؟؟
خانواده گیر نمیدن بگن خجالت بکش؟؟؟؟
من الان دزدکی تفنگ خریدم تو ماشینم قایم میکنم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Marksman - 2014-08-13 01:17 PM

(2014-08-13 12:55 PM)mahmoudmoeini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان سلام 36 سالته تفنگ بادی دست میگیری؟؟؟
خانواده گیر نمیدن بگن خجالت بکش؟؟؟؟
من الان دزدکی تفنگ خریدم تو ماشینم قایم میکنم

مگه تفنگ بادی خجالت داره!! پس باید سنمون که رسید به 50 ،آر پی جی دستمون بگیریم!!Khansariha (219)