شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-08-01 03:56 PM

محمد جان من که تفنگ رو فروختم فعلا هم موندم چی بخرم. اگه خریدم حتما هفته بعد میریم.Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-08-01 11:02 PM

(2014-08-01 03:27 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز هم نشد!Khansariha (367)
ان شاالله هفته ی بعد...

جواد و بهنام،اگه گفتین اینجا کجاست؟!؟!Khansariha (214)
[تصویر: 14068941881.jpg]

آلا دینسیز Khansariha (95)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-08-02 12:07 AM

خخخخخخخخخخخ
حیف شد . جای خوبی بود برای تیراندازی

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - portalasm - 2014-08-05 07:47 PM

سلام بر دوستان خوب اذری
اقا ما تازه داماد استان اردبیل شدیم شهر زیبای پارس اباد اگه از دوستان پارس آبادی کسی شکارگاه سراغ داره و همچنین افتخار همراهی به ما بده برای شکار خوشحال میشم.
Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - hamidhakami - 2014-08-05 08:03 PM

با سلام خدمت دوستان. دوست محترم portalasm الان در حال حاظر فصل شکار نیست و در ضمن محدودیتهایی از طرف محیط زیست انجام شده . پس بهتره شما هم رعایت کنید. با تشکر از شما.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - portalasm - 2014-08-06 04:38 PM

ما رعایت میکنیم وخواهیم کرد.من هم برای فصل شکار کفتم نه الان و این محدودیتها همه جای کشور ممکنه باشه و قرار نیست در مکان های دارای محدودیت کسی اقدام به شکار کنه....وشما هم بهتره اول منظور گفته بنده رو متوجه بشین تا یه تذکر بیربط به گفته بنده ندین.هدف من اشنایی با دوستان بود وگفته شما کاملا بیربط.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - صادق قرنجیکی - 2014-08-06 05:27 PM

(2014-08-06 04:38 PM)portalasm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما رعایت میکنیم وخواهیم کرد.من هم برای فصل شکار کفتم نه الان و این محدودیتها همه جای کشور ممکنه باشه و قرار نیست در مکان های دارای محدودیت کسی اقدام به شکار کنه....وشما هم بهتره اول منظور گفته بنده رو متوجه بشین تا یه تذکر بیربط به گفته بنده ندین.هدف من اشنایی با دوستان بود وگفته شما کاملا بیربط.
مطمئنما آقا حمید در رابطه با یادآوری که دادن (تاکید می کنم یادآوری و نه تذکر تحکمی ) قصدشون خیر بوده و در واقع به فراخور وظیفه کاربریشون بوده!
انجمن ها و وبسایت های مرتبط با سلاح و تیراندازی و شکار با توجه به مشکلات زیست محیطی اخیر فعلا مورد توجه بعضی دوستدارات دو آتیشه محیط زیست هستند تا با کوچک ترین مطالب مرتبط با موضوع شکار نسبت به ایجاد اختلال اقدام کنند و در واقع مشکلات بنیانی محیط زیست کشور رو گردن سایت هایی مثل انجمن ما و تیراندازان و شکارچیان بندازن.
اگر شما به پست های نیمه دوم سال قبل تا الان توجه کنید این موضوع مورد توجه مدیران و مسئولین سایت بوده ، چرا که ما خود را ملزم به تلاش در جهت بهبود وضعیت ایرگانرها و مقوله شکار و فرهنگ سازی درست در مورد آن می دانیم. این موضوع برای همه کاربران صادق بوده و مختص یک مدیر و یا مسئولین دیگر انجمن نیستش !
و همچنین لطفا با لحنی آرام تر نسبت به درج پست خودتان اقدام کنید! شما هم با لحن تندی به توضیح و پاسخ اقدام کردید.
در آخر از دوستان آذری زبان تایپیک عذرخواهی می کنم به خاطر پست های اخیر Khansariha (8)
امیدوارم دوستان بتوانند تعامل و ارتباط بهتری در گفتگوهای مجازی داشته باشند.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - portalasm - 2014-08-06 09:01 PM

حق با شماست اقا صادق من یکم لحنم تند شد از دوستان معذرت میخوامKhansariha (8)
من خودم بیشتر قصدم از رفتن به شکار استفاده از طبیعت و جاذبه های اونه و کلی از گونه های مختلف که تعداد شون در شرف خطر انقراض قرار داره رو با وجود اینکه در تیر رسم قرار دارند به هیچ وجه تیر اندازی نمیکنم و به همه دوستان که بهشون دسترسی دارم همین توصیه رو میکنم.برای مثال چند تا قرقاول بومی توی باغمون هستن که هر روز تو فاصله 20 متری از من میپرن ولی من با توجه به اینکه نسل این پرنده بشدت در معرض انقراضه نه خودم ونه به هیچ کس دیگه این اجازه رو نمیدم که بهشون تیر اندازی کنه و چند مثال مشابه دیگه که من ترجیح دادم اقدام به تیر اندازی نکنم وشاید بخاطر همین رعایت کردنامه که از حرف دوستمون یکم جا خوردم.در کل کوچیک همه دوستانیم...Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - hamidhakami - 2014-08-06 10:07 PM

با سلام. راستش این سایت چون از طرف محیط زیست رصد میشه فقط خواستم به شما یادآوری کرده باشم و اصلا قصد تذکر به شما رو نداشتم. شما به عنوان یه دوست برای همه قابل احترام هستی ولی خوب از کوره در رفتی و یه مقدار عصبانی شدی. در هر صورت امیدوارم پست بنده رو دال بر راهنمایی بدونید. با عذر خواهی از تمام دوستان آذری.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aloneboy - 2014-08-07 08:01 AM

تبریزلی گردشلر بوردا کیم پی سی پی هاتسان وارد الر و سایتین اوشتاغلارینا ساتار؟