شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-06-19 07:04 PM

سلام
صاباحین برنامه سینه؛آقا بهنام،آقا جواد،ومن وارام...
گینه آیری ادام وار؟

بهنام خان گوشیه نیه جواب ورمیسن؟Khansariha (290)

جواد جان او مسئله نی حله آقا بهنامینان هماهنگ اولامامیشام!Khansariha (214)گجه خبر ورم...

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-06-19 07:36 PM

من هم هستم. محمد خواب بودم .خخخخخ.نتونستم جواب بدم.
فردا ساعت 9:30 میام دنبالت

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - صادق قرنجیکی - 2014-06-19 08:57 PM

قارداش لار من ده واریم ! نیره گیدیجاک !؟ خخخخ .
بو تابستان دا برنامه م وار که تبریزا گلیجاق! مسافرت لیک اوچون. او زمان دا بیر برنامه قویمیشلیدین بانا ! Khansariha (8)
خوش گیچسین Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-06-19 09:30 PM

(2014-06-19 08:57 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بو تابستان دا برنامه م وار که تبریزا گلیجاق! مسافرت لیک اوچون. او زمان دا بیر برنامه قویمیشلیدین بانا ! Khansariha (8)
به به آقا صادق میاد تبریز . یک برنامه ویژه برای تیراندازی حتما میزاریم. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - hamidhakami - 2014-06-19 09:44 PM

با سلام. آقا بنده ترکی بیلمیرم. اما اگر صادق خواست بیاد منم باهاش میام.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - صادق قرنجیکی - 2014-06-19 10:15 PM

(2014-06-19 09:44 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان ، سن اول گلستان و بندرترکمن دا گیلیرسینیز ! اون دون سونا تبریزا گیرمیک مجوزی آلیرسین!بولجاک می؟!
خخخ حال میده بلد نیستی ! Khansariha (219) یعنی اول یه سر باید بیای بندرترکمن و گلستان بعدش مجوز ورود به تبریز رو برات صادر می کنن Khansariha (48)
یاشا آذربایجان اوشاق لار ، عذر ایستیریم ! بن لهجه ایم ترکمنچه ! ترک چه و استانبولی دلیندن قاراشیق دی خخخخخ از دست هم اتاق ترک اونم تبریزی داشتنه دیگه ،دیگه دارم زبون مادریم رو هم یادم میره ، همش لغت ها رو قاطی می کنم.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-06-19 11:23 PM

بیز مشتاقانه سیز عزیزلرین منتظیریوخ.
ترجمه:ما مشتاقانه منتظر شما عزیزان هستیم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-06-20 08:51 PM

(2014-06-19 08:57 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-19 09:44 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر ایکی عزیزین قدملری گوز اوستوندهKhansariha (48)

به خاطر حمید خان فارسی مینویسمKhansariha (8)
آقا قدمهاتون سر چشمKhansariha (8)

حمید خان این قضیه مجوز رو هم خود دانی و آقا صادق اما تبریز بیایین و حضرت ماری و الیزابت(این صداش بعدا در میاد!Khansariha (214))نیارین،سرکارتون با سوماترا اسنایپر آقا بهنامه!110ژول!خخخخخخخخKhansariha (214)

امروز اون سوماترا اسنایپ چه کرد!گوش های من هنوز هم دارن سوت میکشن!چه صدایی داشت!در حد برنو کوتاه!خخخخخخخ
250متر هم رو شاخش بودKhansariha (219)

حاج بهنام یه عکس ازاین هیولا بزار برو بچ حال کنن...

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - hamidhakami - 2014-06-20 11:15 PM

با سلام خدمت تمام دوستان آذری. محمد جان الیزابت دیگه کیه. چرا بی خودی حرف در میارین.خخخخخ با صادق زیاد مشکل ندارم. یه چند تا کفتر از قدیم تو فریزر دارم بهش میدم خودش بلیط رفت و برگشت رو مجانی میگیره.خخخخ در مورد تفنگ هم کاری نکن با تفنگ پدرم 270 بیام . البته بنده خیلی باید تمرین کنم تا حداقل بتونم تفنگ دست گرفتن رو یاد بگیرم چه برسه که بخوام در برابر شما تیراندازی کنم.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - صادق قرنجیکی - 2014-06-20 11:29 PM

حمیدجان از همین الان سفرت اکی هستش خخخخخخخخخخ Khansariha (219)