شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-05-26 06:05 AM

سیبل حل اولار

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - AIRKING - 2014-05-27 09:34 PM

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
امدیوارم مزاحمت چند لحظه ای بنده رو به مهمون نوازی خودتون ببخشید.
با توجه به مشکلات به وجود اومده و هم فکری سریعی که در تاپیک مدیریت شد تصمیم زیر اتخاذ که در تمامی تاپیک های استانی قرار داده میشه:
با عنایت به اینکه ما در کشور بزرگ و پهناوری زندگی میکنیم و تمامی اقوام ترک،کرد،بلوچ،عرب،فارس،ترکمن،لر،گیلکی،مازنی و ... (اگه قومیت یادم رفت به بزرگواری خودتون ببخشید) با وحدتی مثال زدنی در کمال آرامش و امنیت هم زیستی بسیار مسالمت آمیزی دارند و این سایت نیز در جهت ارتقاء این وحدت و همدلی(هر چند کم و کوچیک)سعی و کوشش کرده و میکند ،تصمیم بر آن شد که در تاپیک های استانی و محلی ،گویش و تایپ با زبان محلی کاملا آزاد باشد اما برای اینکه دیگر هم وطنان عزیز نیز بتوانند بهره مند بشن همراه با ترجمه و دوبله (خخخخ) باشد.

احترام به قومیت ها ،فرهنگ ها و آداب و رسوم همیشه و در همه جا بر هر ایرانی فارغ از هر مذهب و دین و آیین لازم و ضرروی است. و مطمئنا اگر عزیزی از مدیران یا ناظمین یا همیاران محترم و زحمت کش سایت حرکتی انجام میده و اخطار یا تذکر دوستانه ای داده میشه صرفا به جهت حفظ آرامش و محیط سایت هست و قطعا و مطمئنا هیچ گونه جبهه گیری یا خدای نکرده خدای نکرده غرض ورزی و جانب داری در کار نیست ،و بنده مطمئنم تمامی عزیزان به این نکته کاملا واقفند که اداره سایت با این ابعاد و اطلاعات و تعداد کاربران ،حتما باید توسط تیم بزرگی انجام بگیره که ممکن است هر از چند گاهی کمی ناهماهنگی ها نیز به وجود اید .

بنده به از طرف خودم از تمامی شما عزیزان ابتدا تشکر و در ادامه عذر خواهی ،بابت دلخوری های به وجود آمده دارم .
با تشکر
من الله توفیق.

از دوستان خواهش میکنم به بحث پایان بدن.
تمامی پست های که در مورد مباحث اخیر میباشد به زودی پاک خواهد شد.
با تشکر

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mhrSB - 2014-05-27 09:42 PM

دادا امین شما هم بحث را تموم شده بپندار دیگه برادر.Khansariha (70)
اقا علی(خالزن)امدن کل مطلب را گفتند و دیگه انشاالله مشکلی نخواهد بود.Khansariha (256)
انشاالله دوستان اذری زبان و کرد زبان(در تاپیک دیگه)زیر نویس فارسی هم برای دیگر دوستان میزنند تا مشکلی پیش نیاد(شاید اخر سر با این روش کردی و ترکی هم یاد گرفتیم)Khansariha (399)
داشتم این متن را اماده میکردم که یک دفعه دیدم اقا جلال 5 تا پست با هم گذاشتن،یک دفعه شکه شدم!!! فکر کردم امریکا علان جنگ کرده!!! خخخخ اقا مواضب ما هم باشین،قلبمون باطری هستا خخخخخخخخخخخخخخخخ
موفق و سربلند باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-05-27 09:45 PM

به به آقا محراب از این ورا. Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - AIRKING - 2014-05-27 09:50 PM

لازم میدونم از تمامی عزیزانی که پستهاشون پاک شد صمیمانه عذرخواهی کنم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-05-27 11:46 PM

جواد اگه ترازوی جیبی دقیق 3 صفر گیر آوردی خبر بده میخوام ساچمه ها رو وزن کنم .

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - royall - 2014-05-27 11:52 PM

(2014-05-27 11:46 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3صفر یعنی چی بهنام جان ؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mhrSB - 2014-05-27 11:59 PM

(2014-05-27 09:45 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به آقا محراب از این ورا. Khansariha (8)
خوب دیگه بعد از کدورت ها امدم.انشاالله دیگه کدورتی نباشه.Khansariha (226)
(2014-05-27 11:46 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میخواهید در تهران ادرس و شماره تلفن دارم(برای قیمت حداقل به کار میاد)بدم خدمتتون؟
(2014-05-27 11:52 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3صفر یعنی چی بهنام جان ؟
یعنی 0.00 این جوری 3 تا صفر داشته باشه و در اصل تا 0.01 گرم را اندازه بگیره.
واقعا برای تیراندازی دقیق،ترازو لازمه چون تو هر ساچمه ای که فکر بکنید تلورانس وزنی هست.Khansariha (172)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-05-28 12:07 AM

جناب حسینی دقیقا همین مدلی که محراب خان گفتند یعنی 0.01 برای اندازه گیری دقیق ساچمه.
محراب اگه امکان ارسال پستی رو دارند شماره بدهKhansariha (8) .معتبره دیگه ؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - royall - 2014-05-28 12:11 AM

اهان،ممنون از شما و محراب عزیز
توی بازار فردوسی هم هست
از 25 تا 35 تومن ولی مارک نیستند
من خودم 35 تومنیش رو خریدم
Khansariha (8)