شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-03-02 12:56 AM

(2014-03-02 12:54 AM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این کپسولها حاوی چی هستن واینکه اگه حاوی اکسیژن باشن توسط کپسول پرکنی هاپرنمیشن فقط محض اطلاع

اگه منظورت کپسول پی سی پی هست با co2 یا هوای معمولی پر میشه.اکسیژن خالص خطرناکه.که باید با فشار 300 بار پر بشن که هر جای کمپرسور 300 بار ندارن

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-03-02 06:34 PM

آقا من امروز از صبح پیگیر شارژ کپسول برا دوستان بودم.آتشنشانی که گفته بود باید از هیئت تیراندازی نامه بیارین اول از همه رفتم با هزار بدبختی هیئت تیراندازی رو پیدا کردم که بسته بود.گفتن عصر میاد.بعدش رفتم پیش دوستم که مغازه داره گفت آشنا داره آدرسشو گرفتم که برم پیشش بینیم 300 بار میزنه یا نه؟
عصر دوباره رفتم هیئت گفتن باید عضو هیئت باشین تا نامه بدیم.گفتم حالا که عضو نیستیم چکار باید بکنیم؟یه شماره دادن که سه شنبه بزنگم ببینم رئیسشون نامه میده؟بعد رفتم آدرسی که گرفته بودم اونم زنگ زد به همکارش پرسید اونم گفت فردا خبرشو میده.
جالب اینه که تو هیئت میگن بیاین عضو بشین.میگم هزینش چقده میگه ماهی 50 تومن.ساچمه هاشون بیژن و گامو هستنKhansariha (290)
سیبلاشون هم تو 10 متریه.بهشونمیگم ما تو 70-80 متری میزنیم میگه خب بیاین از اینجا برین مسابقات.خخخخخخخخخخ

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - taherkhan - 2014-03-03 12:03 PM

دیشب یا دوستم رفتیم شمیم پایداری.معمولا واسه تیرانداری مرم اونجا.یه تابلویی بود تو فاصله تقریبا 90 متر.این دوستم شلیک میکرد...تق میرفت میخورد.من نتونستم بزنمش!!یه قوطی کبریت تو فاصله 10متر هم نتونستم بزنم!!اعصابم شدیدا خورد بود.اومدم خونه.گفتم بذار مگسکشو امتحان کنم ببینم در چه حاله!
تو 5متر ۳ سانت میزد بالا :دی
زنگ زدم به دوستم گفتم داستان اینه هااا.گفت برو بابا!نتونستی بزنی بهانه نیار!!!
گفتم اره!مشکل از من بود.دمت گرم¡¡Khansariha (214)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-03-03 05:32 PM

امروز از مغازه دار پیگیر شدم گفتن باید برای شارژ کپسول از هیئت نامه بیارین

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-03-03 08:51 PM

(2014-03-03 12:03 PM)taherkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب یا دوستم رفتیم شمیم پایداری.معمولا واسه تیرانداری مرم اونجا.یه تابلویی بود تو فاصله تقریبا 90 متر.این دوستم شلیک میکرد...تق میرفت میخورد.من نتونستم بزنمش!!یه قوطی کبریت تو فاصله 10متر هم نتونستم بزنم!!اعصابم شدیدا خورد بود.اومدم خونه.گفتم بذار مگسکشو امتحان کنم ببینم در چه حاله!
تو 5متر ۳ سانت میزد بالا :دی
زنگ زدم به دوستم گفتم داستان اینه هااا.گفت برو بابا!نتونستی بزنی بهانه نیار!!!
گفتم اره!مشکل از من بود.دمت گرم¡¡Khansariha (214)
طاهر جان تیراندازی در پارک واماکن عمومی ممنوعه!
این پارک شمیم(یاغچیان)واسه اسکیت و...محوطه داره اما برای تیراندازی فکر نکنم!Khansariha (226)
تیراندازی در اماکن عمومی خیلی خطرناکه،مواظب باش که تفریحت تبدیل به پشیمونی نشه!(سورا کی پشمانیخ دا بره بیتیرمز!)
Khansariha (8)

(2014-03-03 05:32 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز از مغازه دار پیگیر شدم گفتن باید برای شارژ کپسول از هیئت نامه بیارین
یاب دای شورون چیخاردیلا!!!!!!!!!Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - saeedmsgh - 2014-03-03 09:04 PM

حالا اگه بگم رگ غیرتتون باد میکنه Khansariha (290)
ما .... کلا تنگ نظریم . اگه قانون اینه که از هیات تیراندازی نامه بیاریم پس چرا تو تهران و اصفهان همچین خبری نیست!!!

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-03-03 09:52 PM

(2014-03-03 09:04 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا اگه بگم رگ غیرتتون باد میکنه Khansariha (290)
ما .... کلا تنگ نظریم . اگه قانون اینه که از هیات تیراندازی نامه بیاریم پس چرا تو تهران و اصفهان همچین خبری نیست!!!

چون اونجا جاهای شخصی هم تا 300 بار پر میکنن.ولی اینجا فقط یه دونه آتشنشانی مرکزی پر میکنه

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - taherkhan - 2014-03-03 10:46 PM

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - taherkhan - 2014-03-04 12:28 AM

این پست قبلی نفهمیدم چی شد!
محمد جان نمیدونستم
ولی خداییش خیلی مواظبم.همه جوانب احتیاطو رعایت میکنم..2 3 باری هم که رفتیم هیچکس نبود.ولی گویا باید دور ا نجا رو هم خط بکشم !

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-03-05 08:18 PM

درود و سلام خدمت همشهریان و دوستان عزیزKhansariha (8)
آقا امروز فرصتی دست داد یه سری به بازار بزنم...
اول از همه به سفارش یکی از دوستان عزیز رفتم سراغ شرکت الماس!جناب نسودی حضور نداشت اما دو تن ازرفقا و شرکا شون حضور داشتند!
فعلا که جنسی نرسیده اما کمی صحبت کردم و عین دفعه ی قبل گفتن که سری اول بار تا قبل از عید میرسه؛حرف رو بردم سمت سی زد اس 200هانتر و کلا خانواده سی زد که فرمودن بار سی زد بعد از عید(بعد سیزده بدر!)خواهد رسید!
از ما قیمت خواستن و از اینا انکار کردن و اظهار بی اطلاعی!خلاصه دیدن هم کنه هستم و هم اینکه مشتری قدیمی و دایمی!یکمی درباره ی گرون شدن از طرف کارخونه و تعرفه های نا معلوم گمرک و ....(شما اسم این قسمت رو بگذارید آسمون ریسمون بافتن!!!Khansariha (219))گفتن تا ....
تا رسیدیم به بحث خوب قیمت و از زیر زبونشون کشیدم که سی زد اس 200 حدود2.5 در میاد!Khansariha (256)

بعد رفتم پاساژ خاقانی!مثل همیشه تفنگ خاص نبود به جز کرال و رنجر!Khansariha (290).......جرقه ای در ذهن ما زده شد و افتادیم به فکر شارژ کپسول!!!از چند مغازه دار که نسبتا صمیمی هستیم در این باره پرسیدم و اظهار بی اطلاعی کردن!اومدم بیرون و یکی به یکی از لوازم ایمنی فروش ها(همین کپسول آتش نشانی فروش ها و...)در این باره پرسیدم و یکی گفت پر نمیکنیم!یکی گفت نمیدونم!یکی میگفت میخوای چیکار؟!!!یکی گفت مجوز باید بیاری و ما هم میدیم این تعاونی آتش نشانی پر میکنه و....(همون آتش نشانی مرکزی که در این خیابون مستقره!)
داشتم ناامید میشدم به مغازه ای رسیدم که خیلی بزرگ بود و علاوه بر کپسول آتش نشانی،بگم از شیر مرغ تا جون آدمی زاد داشت!بی راه نگفتم!مثلا چادر تفریحی،چراغ های راهنمایی،جی پی اس و لوازم کوهنوردی،فلاسک و ...........(بخوام اونایی رو که رو پوستر نوشته رو براتون بنویسم میشه مثنوی هفتاد من!Khansariha (214))
در مورد کپسول غواصی و شارژ تا300بار پرسیدم!گفت پر میکنیم!!!نوع گازش رو پرسیدم و دو نوع گاز رو بهم گفت:اکسیژن(به درد ما نمیخوره)و co2...سرش شلوغ بود و به زور جواب میداد!
گفتم مبلغ؟!گفت باید بیارید بره کارخونه و پر بشه و بعدا بهتون میگیم چن میشه!گفتم چن روز طول میکشه گفت:3 الی 4 روز.
آدرس با شمارشو میزارم،ان شاالله که مشکل شارژ حل بشه!Khansariha (172)
خ خاقانی،جنب اداره ی برق،پلاک101 فروشگاه شهیری
تلفن:5248891
کارگاه:5255525
همراه:09141151980و09144165950

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)