شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-02-23 11:44 PM

آقا بیر ایش گورون.بیر ایکی نفر یشین گدین هیئت تیراندازیه نامه آلن آپارون آتشنشانیه شارژ السین

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-23 11:51 PM

(2014-02-23 11:44 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا بیر ایش گورون.بیر ایکی نفر یشین گدین هیئت تیراندازیه نامه آلن آپارون آتشنشانیه شارژ السین

جواد یانی واقعا یورولمیاسان!Khansariha (399)Khansariha (214)
Khansariha (256)

(2014-02-23 11:50 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز بردم کرال مگنوم روپس دادم پس از تقریبا300شلیک تازه فنر میخواس رام بشه پرت وپلا میزد فروشنده میگفت احتمالا مشکل از خان باشه قرار شد برام شادو 1000بیاره اولا اگه قیمت داری لطف کن ودوم اینکه میخواستم نظرتو بپرسم در مورد شادو .متشکر منتظرم
دوست عزیز شدو حدود 400تومن...باید باهاش مدارا کنی و زیاد فشار نیاری(از لوله اسلحه رو نگیری!به لوله ضربه نزنی!هنگام مسلح کردن لوله رو با فشار زیاد نبندی و...)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-02-23 11:57 PM

(2014-02-23 11:44 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هاردادی ؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-02-24 12:03 AM

(2014-02-23 11:57 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هاردادی ؟
روبروی ورزشگاه باغشمال.یولوم توشسه سوروشارام

محمد جان درسته من پی سی پی ندارم.ولی پیگیر شارژ کپسول هستم.یه جا پیدا کردم که قیمتش بالاس.45 تومن
با نامه گرفتن و بردن به آتشنشانی تقریبا 10-15 تومنه

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-02-24 12:06 AM

(2014-02-24 12:03 AM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-23 11:57 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هاردادی ؟
روبروی ورزشگاه باغشمال.یولوم توشسه سوروشارام

محمد جان درسته من پی سی پی ندارم.ولی پیگیر شارژ کپسول هستم.یه جا پیدا کردم که قیمتش بالاس.45 تومن
با نامه گرفتن و بردن به آتشنشانی تقریبا 10-15 تومنه
45000 تومنی تخفیف آلابیساخ یاخجی اولار

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-24 01:02 AM

هیئت تیراندازی و باشگاه تیراندازی قبلا تو باغشمال بود(فکر کنم سالن شهید جدیری بود!)
بعدا رفت میرداماد!
اما اولش از همین باغشمال خبر بگیرین...

جواد جان قارداش ارادتمیز وار...Khansariha (8)Khansariha (48)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-02-24 07:00 PM

ساباح یادیمنا اولسا زنگ وریب سوروشارام گورم کومپرسور دوزلیب؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-26 10:25 AM

عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستانKhansariha (8)
دیروز فرصتی شد،بعد از درس و کتاب یه سری به فروشگاه شرکت الماس بزنم و آمار بگیرم...
بعد از کمی خوش و بش،درباره ی بار جدید و محصولات وارده صحبت کردیم و آقا وحید گفتند که تا عید ان شاالله بار میرسه و تقدیم سینه چاکان تفنگ بادی میشه!Khansariha (219)
در مورد قیمت چیزی نگفتن!فرمودن تا بار نرسه نمی تونیم قیمت بدیم....Khansariha (226)
اولین سری بار هم محصولات اوانیکسه...
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-27 09:25 PM

صاباح نه کارسوز؟Khansariha (399)
برنامه زاد واردی؟Khansariha (215)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-02-27 10:35 PM

محمد انشا... قسمت اولسا فرش یواجام