شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2014-02-04 02:38 AM

(2014-02-03 07:41 PM)aydin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشيد.سلماس الان آقاي رنجبر هست كه سهميه اسلحه مياره كه آدرسش : سلماس-خ سوره اي - جنب گرمابه سلامزاده 5236550 هم شمارشه.البته يه اسلحه فروش منصف و خوب در شهر خوي بود كه واقعا آدم خوبي بود متاسفانه كشتنش.الان پسرش مغازه رو اداره ميكنه نميدونم داره يا نه اونم آقاي حسينلو بود شمارش هم 2446417-0461 .حالا خواستين بپرسين شايد داشته باشن. موفق باشين Khansariha (256)

ایدین جان داداش نوکرتم من منصرف شدم با همین بادیه کلا حال می کنم میریم اونجا می بندنمون به رگبار یکهو...Khansariha (200)
خارج از بحث شوخی ممنونم از لطف بی دریغتون ایشالا در اولین فرصت یه تماسی می گیرم باهاشون Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aydin - 2014-02-05 06:48 PM

سلام يولداشلار.دوربين تاسكو 50*24-6 چراغ دار (چراغ دو رنگ بعلاوه وسط)قيمتينن خبريز وار؟ ممنون

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-06 12:59 PM

سلام عزیز یولداشلارا!Khansariha (8)
درباره ی میتینگ:
آقا جواد به خاطر کنکور دو جمعه نیستن!
منم که منتظر واشر پیستون دیانا 27 و دوربین هستم!و اگه بیام هم تفنگ نمیارم!
موند آقا بهنام و آقا پدرام!....Khansariha (215)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-02-06 01:23 PM

محمد من ده یوخام Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Vicxtor - 2014-02-07 12:41 PM

درود بر دوستان آذری زبان عزیز... Khansariha (8)
از دوستان زنجانی کسی هست؟ میخواستم بدونم تو زنجان جایی هست که پی سی پی (ای تی ۴۴) بفروشن؟ اگه هست لطف کنین آدرس دقیق بدین ممنون میشم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-02-07 12:42 PM

(2014-02-07 12:41 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان زنجانی کسی هست؟ میخواستم بدونم تو زنجان جایی هست که پی سی پی (ای تی ۴۴) بفروشن؟ اگه هست لطف کنین آدرس دقیق بدین ممنون میشم

دکترجان حالا چرا زنجان؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Vicxtor - 2014-02-07 02:01 PM

(2014-02-07 12:42 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-07 12:41 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دکترجان حالا چرا زنجان؟

جواد جان آخه توی مسیرم به گیلان هست. اونجا فامیل و دوست هم دارم... Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - taherkhan - 2014-02-12 01:52 AM

دوستان شنیدم روز جمعه تو مسجد امام زمان بالاتر از دانشگاه پیام نور مسابقه تیر اندازی هست که بسیج برگذار میکنه!
کسی میتونه اطلاعات بیشتر بده؟؟؟!!

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-12 01:57 AM

مسجد امام زمان؟!Khansariha (134)Khansariha (134)
مسجد امان زمان دو کوچه پایین تر از ماست اما من همچین چیزی نشنیدم!اگه بود حتما پلاکارد و ... میزدن!
در ضمن مسجد امام زمان بالاتر از پیام نور نیست،تو آخر طالقانیه....
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - taherkhan - 2014-02-12 02:06 AM

یکی از بچه ها یه عکس از پارچه که زدن گرفته.میگن به نفر اول 100 تومن میدن :دی