شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-02-03 12:19 PM

پرسیدم نمیدونستKhansariha (290)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-03 12:41 PM

بهنام جان به آتش نشانی مرکزی(خیابان خاقانی،اول خیابان مدرس)یه سری بزن،شاید شارژ کنند.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2014-02-03 12:42 PM

سلام محمد جان مبارک باشه داداش ایشالا خیلی زود جای پول درست میشه و به جای ارش دولول روس می گیری
ای جواد جان نگو این 24 ماه غمش از الان منو گرفته دو سال یه اشتباه کردم که اومدم ارشد خوندم وگرنه نصف این مدت خدمتم بود ولی اشتباه کردم الان اون دو سال بد جوری ذهنمو مشغول کرده.
محمد جان از نمایندگی های مجاز کسی رو میشناسی که سهمیه رو دوبرابر غالب نکنه؟
چون بعضی شون ماشالا قیمت ازاد میگیرن واسه سهمیه ای اگه یکی با انصافشو پیدا کنم منم می خوام یه نخجیر 2 ثبت نام کنم.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-03 12:53 PM

سلام قارداش،چوخ ممنون،یاشیاسیز
من کی سربازلیغی سودوم یره،سیز گورون نینیه بیلیسیز!خخخخخخKhansariha (214)

والا منم دارم به دنبال اسلحه فروش منصف میگردم،دوروبر صور و امینی نرو!چون اصلا اینا به سهمیه اعتقاد ندارن و میخوان هر کس اسلحه میخره آزاد بخره!!!!Khansariha (367)
بازم آقای جنگی،چون با 10 دقیقه صحبت با هر کدوم از این اسلحه فروش ها میشه پی برد که چی میخوان بگن و مزه ی دهنشون چیه!
کارتم بیاد میرم سراغ آقای جنگی ببینم میتونم یه تک لول ثبت نام کنم!حالا یه کمی شیرینی هم خواست میدیم!خخخخخخخخ
Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2014-02-03 01:06 PM

خدارو شکر داداش ایشالا کارتتم خیلی زود می یاد مهم این بود که حلش کردی مبارکت باشه Khansariha (219)
اخ از او دو تا نگو که نخجیر یک سهمیه ای رو میخان 2200 به ادم غالب کنن وقتی هم بهش می گی بابا قیمت نخجیر دو 1800 تو یکو میدی 2200 میگه کجا میدن منم می خوام واسه من بخر بابام جان من اگه فروشنده بودم پیش تو نمی یودم که ولی قیمتش اینه دیگه حالا تو بیا 200 واسه خودت شیرنی بردار نه اینکه 600 تومن. وقتی چیزی انحصاری باشه جز این انتظار نمی ره داداش. ولی پیش جنگی نرفتم یه بار وقت کردنی باید برم ببینم انصاف این چه قدره.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aydin - 2014-02-03 01:29 PM

سلام خدمت همه دوستان.در رابطه با سهميه اسلحه فكر كنم سلماس بهتر باشه.چن تا از دوستان من از سلماس خريدن.البته خود من خيلي وقت پيش تبديل به احسن كردم از آقاي اميني خريدم ولي روي هم رفته از نظر برخورد و كار راه انداختن آذربايجان غربي بهتره.آخرين بار هم قيمت تك لول نخجير از 650 تا 950 و دولول 1050 تا 2 تومن بود الان فك كنم يه كم بالاتر باشه.البته نخجير دو لول ها كيفيتشون نسبت به قبليا كمتر شده .الان هر جا بري ميگن نداريم و بايد صبر كنيد ولي حرف شيريني وسط بياد ميشه پيدا كرد.خلاصه اگه ميخواين بخرين يه چيزي بگيرين كه ارزش زحمت و وقت گذاشتن و غيره رو داشته باشه چون يكي دو ماه طول ميكشه تا صلاحيت و غيره. موفق باشينKhansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2014-02-03 04:31 PM

ایدین جان ممنونم از راهنماییت داداش ادرسی چیزی اگه داشتی ممنون می شم بگی تا اگه راهمون افتاد یه سری بزنیم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ARROW - 2014-02-03 05:17 PM

(2014-02-03 12:19 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا بهنام چند ماه پیش که دوست من میخواست گالاتیان بخره بهش میگفت بیا واست کپسول ردیف کنم شارژشم با من. میگفت مرکز شارژ کپسول سراغ داره,منتها من بهش گفتم فعلا تو این شرایط در منطقه ما تلمبه صلاحه.به نظر من تو شکم این موجود یه روده راست پیدا نمیشهKhansariha (290)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-02-03 05:57 PM

(2014-02-03 05:17 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-03 12:19 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا بهنام چند ماه پیش که دوست من میخواست گالاتیان بخره بهش میگفت بیا واست کپسول ردیف کنم شارژشم با من. میگفت مرکز شارژ کپسول سراغ داره,منتها من بهش گفتم فعلا تو این شرایط در منطقه ما تلمبه صلاحه.به نظر من تو شکم این موجود یه روده راست پیدا نمیشهKhansariha (290)

آقا فراز امروز رفتم آتش نشانی گفت کلا 2 تا دستگاه داشتیم یکی از دستگاهها خراب شده و باید از هیات تیراندازی نامه بیاری رئیس تایید کنه بعد شارژکنیم . حالا میگن جوانها چرا معتاد میشند خخخخخخ برای یه شارژ باید از 2 تا نهاد نامه بگیرم .

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aydin - 2014-02-03 07:41 PM

سلام خسته نباشيد.سلماس الان آقاي رنجبر هست كه سهميه اسلحه مياره كه آدرسش : سلماس-خ سوره اي - جنب گرمابه سلامزاده 5236550 هم شمارشه.البته يه اسلحه فروش منصف و خوب در شهر خوي بود كه واقعا آدم خوبي بود متاسفانه كشتنش.الان پسرش مغازه رو اداره ميكنه نميدونم داره يا نه اونم آقاي حسينلو بود شمارش هم 2446417-0461 .حالا خواستين بپرسين شايد داشته باشن. موفق باشين Khansariha (256)