شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-31 12:09 AM

عجب برفی میاد تبریزKhansariha (215)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - taherkhan - 2014-01-31 12:56 AM

سلام بر همه دوستان آذری.طاهر هستم

من هم خیلی وقته تو جمع شما بودم ولی الان خودمو نشون دادم :دی

تبریزی هستم.از مقصودیه

یه تشکر ویژه هم دارم از محمد (tomcat14) که چند روز پیش خیلی بهش زحمت دادم

با هم رفتیم کلی مغازه گشتیم تا بتونیم یه شادو درست حسابی پیدا کنیم که پیدا نشدKhansariha (290)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - MILADSOBHI - 2014-01-31 11:17 AM

دوستان چه شهری بود این تبریز واقعا عالیه بود.فقط پارک مشروطه رفتم خیلی خوب بود.حیف که کار داشتم یه دوسه روزی میموندم ومیگشتم.دعوت بودیم واسه مسابقه ال جی واقعا حیف

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-02 02:55 PM

سلام به تمام دوستان سایتKhansariha (48)
این یک هفته سرم خیلی شلوغ بود و هم اینکه به نت هم دسترسی نداشتم!
روز پنجشنبه هم به آقا بهنام و پدرام زحمت دادم،آقا جواد هم جور نشد بیان و جاشون خالی؛اونقدر کلاغ بود که نگو اما دوربین تنظیم نبود و هم اینکه با بستن ایر استیپر و گروپ گیری و صدای صفیری ساچمه ها،همه ی کلاغ ها فرار کردندKhansariha (214)
به آقا طاهر و آقا میلاد هم خیر مقدم عرض میکنم،امیدوارم به آقا میلاد خوش گذشته باشه(میلاد جان عجب پارکی رفته بودی ها!خطرناک ترین محله ی تبریز همونجاییه که پارک مشروطه اونجا استقرار داره!خخخخخKhansariha (256))
سی اف ایکس آقا طاهر هم مبارکشون باشه و امیدوارم ماشش براشون بچکه و لذت ببرند و خوشحالم که به جرگه ی دوستان تیرانداز پیوستند.
بعد از برف چن روز پیش،سوز و سرمایی در تبریز حاکمه که نگو و نپرس!
این هفته رو تو این هوا حسابی اینطرف و اونطرف رفتم و کلی پیادمون کردن و بودجه ی تفنگ از دس رف!Khansariha (367)اما تونستم سربازی رو طوری زمین بزنم که دیگه نتونه از سر جاش پاشه!Khansariha (214)
زحمات دو سه ماه اخیرم به بار نشست و معافیت امروز بعد از آخرین کمیسون در هنگ قطعی شد و بعد دو ماه کارتم میاد!Khansariha (23)بعد اون هم به امید خدا یه تک لول آرشKhansariha (214)(تا کارتمو نگیرم هم شیرینی نمیدم!خخخخخخخKhansariha (156)Khansariha (117))
مخلص تمامی دوستانKhansariha (8)
یاشاسین آذربایجانKhansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-02-02 04:43 PM

به به محمد جان.خوش بحالت که تونستی خدمتو دور بزنی.من باید 24 ماه برمKhansariha (367)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-02-02 04:58 PM

برو سربازی خدا اجرت میده!!!Khansariha (339)Khansariha (194)
جواد جان بودجه تفنگ پرید!Khansariha (94)Khansariha (29)برم قلک بخرم از نو پول جم کنم!خخخخخخخKhansariha (368)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-02-02 05:08 PM

بودجه بپره.دوباره پر میشه.ولی دوسال عمرت پوچ بشه چی؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - taherkhan - 2014-02-02 07:12 PM

به به.
محمدجان کارت معافیت مبارک

ساغ الین بیزیم ده باشیمیزا!Khansariha (48)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-02-03 12:13 AM

سلام
آآدرس مرکز شارژکپسول 300 بار تبریز رو میخوام . کسی میدونه؟؟Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ARROW - 2014-02-03 09:47 AM

اقا بهنام به احتمال زیاد رضا صاحب فروشگاه قبیله ادرس شارژشو بلده.