شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-24 12:00 AM

(2014-01-23 11:55 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
11 یتیشریخ

10.30 دا بوردا اولا بیلسیز؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-24 12:01 AM

شاید یتیردیخ 10.30 دا .

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-24 12:03 AM

اقا بهنام 10دا اولرینن چیخسا و گدیب اقا پدرامی گوتوروب و سورا منی گوتوره ساعات اولار10.30
جواد جان11ده اوردا اولوخ...سن ساعات11ده قشلاقین ورودیسینین آغزیندا اولKhansariha (8)

بهنام جان منی هاردان گوتورجاخسوز؟محله دن یا....؟!!

Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-24 12:08 AM

گلرم محله یهKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-24 12:10 AM

پس 10.30 دا گوزلیرم ها.کوکه و پنیر ده من گتیررم.ولی قره چایدان یوخیدی

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-24 12:11 AM

فلاکس گورر .Khansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-24 12:14 AM

دیردیم بو سری فرقیلی اولسون.انشا... گلن سرسلر فرقیلی اولار

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-24 03:23 PM

امروز هم مثل هفته قبل به اتفاق دوستان رفتیم منطقه ما.مثل هفته قبل آقا پدرام غیبت کردن و نیومدن.ولی جاتون خالی خیلی خوش گذشت.درسته که یکی دو ساعت تو کوه رفتیم واس شکار و هیچی پیدا نکردیم.ولی بعدش اومدیم واسه هدف زنی که به علت عجله کردن من مدتش کم شد.
این چشمه هم تو دامنه کوه بود که واسش آبرو ساختن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم از پاترول اخوی بنده که واقعا سنگ تموم گذاشت امروز

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-24 06:10 PM

با سلام خدمت دوستانKhansariha (48)
از زحمات دوستان عزیز،آقا جواد و آقا بهنام عزیز کمال تقدیر و تشکر رو دارم،کمافی سابق زحمت ما هم با این دو عزیزهKhansariha (8)
تجهیزات هم عالی بودKhansariha (219)هوا هم گرم بود اما باد شدیدی میوزید که آقا بهنام این جلسه رو حال نکرد!خخخخخخخخ
جواد جان به خراب بودن دوربینشون مشکوک بودند،به همین دلیل دوربین ایشون رو بستم رو تفنگ خودم در 30متری صفر کردم،از بس ساچمه های پرومگنوم عالی بودن که با 8 الی 10تیر به زور صفر شد!Khansariha (290)
بعدش واقعا این کرال 4.5 کولاک میکرد،چون باد میوزید برای جبران از میدات های چپ و راست استفاده میکردم و طرز نشتنمون طوری بود که با یک میلدات به راست هدفی از دستش در نمیرفت!پرومگنوم هایی که سفت و کیپ جا میرفتن هر شلیک برابر یک شیشه ایستک در40متری بود اما اونایی که شل جا میرفتن واقعا اعصاب خورد کن بودن!
خدارو شکر که دوربین جواد عزیز سالمه و بازم برتری کالیبر4.5 در اون رنج قدرت کاملا مشخصه،البته جواد عزیز هم با مگسک خیلی خوب میزدند.Khansariha (219)

درسته از کوه چیزی کاسب نشدیم اما از زیبایی کوهستان لذت بردیم و تجربه کسب کردیم.Khansariha (256)
پوتین های سربازی هم که پدرمو در آوردن!لامصب ها خیلی سنگینن و هم اینکه سرما فوری نفوذ میکنه!Khansariha (367)با در نظر شرایطم که حدود6 ماهه از عمل برگشتم به نظرم خودم سیر درمانی خوب بوده!البته تو برف سرعتم خیلی کم میشه اما تو راهای خاکی نسبتا خوبه!
این جلسه واقعا خوش گذشت،دوستان هم که سنگ تموم گذشتنKhansariha (219)در آخر حکم اعدام آقا پدرام رو هم صادر میکنم!Khansariha (214)تو هر جای شهر ایشون رو رویت کردین مجازین یه کراسمن بهش هدیه بدین!خخخخخخخخKhansariha (256)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - MILADSOBHI - 2014-01-25 09:53 PM

دوستان کسی میدونه به این ادرس چگونه باید رفت.دوستان تبریزی می خوام فردا بیام تبریز از اردبیل .میام تو ترمینال پیاده میشم بقیش را بلد نیستم.
بلواراستاد شهریار نرسیده به میدان گلکار مجتمع پتروشیمی تبریز سالن انفی تئاتر.دوستان تبریزی کمک کنید لطفا
ازترمینال تا این ادرس چقدر راه هست.نرخ کرایش چه جوریه