شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-21 11:32 PM

سلام آذری یولداشلار.محمد اومدم عکسای چند روز پیش رو دیدم دلم تنگ شد واس تیر اندازی.
این هفته اگه خدابخواد من هستم.هر چی هم لازم میدونید بگین تا جای ک میتونم میارمKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - pedramxxx - 2014-01-21 11:49 PM

آقا من حتما وارام

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-21 11:54 PM

(2014-01-21 11:49 PM)pedramxxx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من حتما وارام

سن کی اولماسان اولماز.تفنگونده یادان چیخماسین

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-22 10:15 PM

مثل اینکه خودم باید وظایف افراد گروه رو خودم تعیین کنم...آقا بهنام نخواست که مبصر شه!Khansariha (214)
اول خودم:زیر انداز+قند+استکان
آقا جواد:صندلی+دوربین عکاسی+پاترول!!!!!Khansariha (219)
آقا بهنام هم هر چی بیاره و نیاره تسلیم!اما بنا بر برنامه ی قبلی زحمت چایی با ایشونه....راستی بهنام جان پایه(شوتینگ رست) اضافی مثل مال خودتون داشتید بیارید.
اما.....Khansariha (399)
آقا پدرام اینبار قراره به ما شیرینی بده!(پدرام جان رسانه ای شدی رف پی کارش!)Khansariha (214)پدرام جان تفنگت یادت نره!
تا یادم نرفته بگم هر کی حصیر داشته باشه بیاره بندازیم زیرمون!Khansariha (226)
فردا میرم ساندویچی های آشنا ببینم میتونم شیشه دلستر گیر بیارم...هر کی هر چقدر تونست جمع کنهKhansariha (215)
کمی هم تنقلات میاریم!Khansariha (256)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-22 10:20 PM

محمد حصیر هم از من.دگ چی نیازه؟قره چایداندان زادان ایسدمیر؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-22 10:23 PM

اوکی اولسا یاجی اولار(قره چای دان).....اوندا سودا گتی...(تا آقا بهنام نه دیله،چون اویول فلاکس گتیرمیشدیله)Khansariha (8)(بی بالاجا قابدا بیرآز گازول یا نفت اولسا گتی...اولماسادا هش،بیجور اوت یاندیروخ)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-22 10:26 PM

(2014-01-22 10:23 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوکی اولسا یاجی اولار(قره چای دان).....اوندا سودا گتی...(تا آقا هنام نه دیله،چون اویول فلاکس گتیرمیشدیله)Khansariha (8)(بی بالاجا قابدا بیرآز گازول یا نفت اولسا گتی...اولماسادا هش،بیجور اوت یاندیروخ)

باخارام خبر وررم.اولسا گتیررم.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - arash1324 - 2014-01-23 12:29 PM

(2014-01-22 10:15 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل اینکه خودم باید وظایف افراد گروه رو خودم تعیین کنم...آقا بهنام نخواست که مبصر شه!Khansariha (214)
اول خودم:زیر انداز+قند+استکان
آقا جواد:صندلی+دوربین عکاسی+پاترول!!!!!Khansariha (219)
آقا بهنام هم هر چی بیاره و نیاره تسلیم!اما بنا بر برنامه ی قبلی زحمت چایی با ایشونه....راستی بهنام جان پایه(شوتینگ رست) اضافی مثل مال خودتون داشتید بیارید.
اما.....Khansariha (399)
آقا پدرام اینبار قراره به ما شیرینی بده!(پدرام جان رسانه ای شدی رف پی کارش!)Khansariha (214)پدرام جان تفنگت یادت نره!
تا یادم نرفته بگم هر کی حصیر داشته باشه بیاره بندازیم زیرمون!Khansariha (226)
فردا میرم ساندویچی های آشنا ببینم میتونم شیشه دلستر گیر بیارم...هر کی هر چقدر تونست جمع کنهKhansariha (215)
کمی هم تنقلات میاریم!Khansariha (256)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام و درود به دوستان آذري Khansariha (8)

انشاا.. كه خوب و خوش باشين . عكس هاي اين برنامه رو يادتون نره . ما رو هم در تفريح خودتون شريك كنيد .

درخصوص شيشه دلستر . با يكي از دوستان داشتيم تو بيابون مي رفتيم كه حدوداً 30 تا شيشه دلستر رو تو يه نايلون گذاشته بودند كنار كه الان حدودا 10 تا عقب ماشين دارم . همين هست كه راه دوره و الا براتون مي فرستادم . Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-23 01:15 PM

درود بر شما آقا آرش...خیلی خوش اومدید به تاپیک خودتونKhansariha (48)
چشم،حتما؛اینبار سعی میکنیم زیاد عکس بگیریم و به نمایش بگذاریم.......
لطف دارید....واقعا شکستن این شیشه ها از فاصله ی بالای 50 متر خیلی لذت بخشه...همچنین ما فنری بدستان گروه تقریبا از 30 متری قوطی اسپری میزنیم!خخخخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8).
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-23 02:16 PM

مرسی از لطفتون آقا آرش.عکاس گروهمون منم.هر جور عکسی بگین میگیرمKhansariha (8)