شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-10 03:45 PM

دیدم .خیلی بد شانسیم . هنوز نرسیده بودیم مامور اومد .ولی چشش تفنگ منو گرفته بود . خخخخ

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-10 03:51 PM

خخخخخخخخخخ!بفرما خودت مثل اینکه بدت نمیاد تفنگتو ازت بگیرن!!Khansariha (226)
شانس رو که بللللللللللللللله ولی ما پاک پاک بودیم،نمیتونست گیر اضافه بده!از شانسمون کلاغ هم نبود!Khansariha (214)
نمیدونم چرا به اونایی گیر نداده بودن که اونجا کبک زده بودن!!! چن تایی هم پوکه بود و هم اینکه جایی که با اقا پدرام و اقا جواد هدف میزدیم(همون پای سنگ معروف!!!!Khansariha (399))کلی پر کبک ریخته بود!معلوم بود کبک رو هنگام پرواز زده بودن و پرهاش اونجا ریخته بود،آثار جرم هم کاملا تازه بود.......
شایدخود آغایون زده بوده باشن یا از آشنایانشون بوده باشه.......Khansariha (367)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-10 04:02 PM

(2014-01-10 03:51 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخخخ!بفرما خودت مثل اینکه بدت نمیاد تفنگتو ازت بگیرن!!Khansariha (226)
شانس رو که بللللللللللللللله ولی ما پاک پاک بودیم،نمیتونست گیر اضافه بده!از شانسمون کلاغ هم نبود!Khansariha (214)
نمیدونم چرا به اونایی گیر نداده بودن که اونجا کبک زده بودن!!! چن تایی هم پوکه بود و هم اینکه جایی که با اقا پدرام و اقا جواد هدف میزدیم(همون پای سنگ معروف!!!!Khansariha (399))کلی پر کبک ریخته بود!معلوم بود کبک رو هنگام پرواز زده بودن و پرهاش اونجا ریخته بود،آثار جرم هم کاملا تازه بود.......
شایدخود آغایون زده بوده باشن یا از آشنایانشون بوده باشه.......Khansariha (367)
احتمالا خودشون زده بودند چون پوکه ها و پرها تازه بود . به جز اونها هم کسی اونجا نبود . باید ما بهشون گیر میدادیم. خخخخخخخKhansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-10 04:08 PM

هر کی زده بود خیلی زرنگ بوده!خخخخخخخخخ پر کبک رو زیر پرف قایم کرده بودن!خخخخخخخخ ماروشون چن باری پا گذاشتیم اومدن بیرون!Khansariha (256)
پوکه هارو هم که اقا پدرام هنگام پیاده شدن از ماشین طی یک عملیات انتحاری پیدا کرد..............Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-10 04:10 PM

هفته بعد اگه جور شد بچه های تبریز جمع بشیم برای مسابقه هدف زنی . از الان به دوستان اعلام کن . Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-10 04:14 PM

با کدوم تفنگا؟Khansariha (367)و کدوم تجهیزات؟!Khansariha (60)Khansariha (30)
بزار ببینم تا هفته ی بعد یه دوربین کوچولو میتونم ردیف کنم،یه دوست هم دارم اونم فردا امتحان داشت به همین دلیل امروز نتونست بیاد،شاید اونم هفته ی اینده اومداومد....(سی اف ار داره)
به مهندس مهدی عزیز هم میگم.
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-10 04:17 PM

(2014-01-10 04:14 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با کدوم تفنگا؟Khansariha (367)و کدوم تجهیزات؟!Khansariha (60)Khansariha (30)
بزار ببینم تا هفته ی بعد یه دوربین کوچولو میتونم ردیف کنم،یه دوست هم دارم اونم فردا امتحان داشت به همین دلیل امروز نتونست بیاد،شاید اونم هفته ی اینده اومداومد....(سی اف ار داره)
به مهندس مهدی عزیز هم میگم.
Khansariha (256)
من هم هستم . ببین چند نفر میتونی پیدا کنی . صندلی - فلاکس - چای - قند- زیر انداز هم میاریم.خخخخخ

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - kooshan - 2014-01-10 04:23 PM

دوستان من چند کلمه ی ترکی بلدم ولی ترجمش رو بلد نیستم اگه میشه راهنمایی کنید
1:یخ
2:ایستیرم
3:ایستمیرم
4:اشک
5:پخ
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-10 04:28 PM

1:نه
2:میخوام
3:نمی خوام
4:اشک یا اشح:الاغ
5:از ترجمه معذوریم!Khansariha (196)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - MILADSOBHI - 2014-01-10 06:02 PM

5=تو جیب جا میشه.سیچیشن.بیلی ام ولی دمیم.بوقققققققققققققققققق..........خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ