شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-09 12:22 PM

سلام عزیز یولداشلار.متاسفانه بویون صبح تصادف الدیم ماشنم بیراز خرج آشدی.ولی الله شکر اوزومه هشساد اولمیب.دعا الیین تزلینن الیمه پول گلسین باخدرم.یاشاسن آذربایجانKhansariha (8)Khansariha (8)

اینم ترجمه به فارسی:سلام دوستان عزیز.متاسفانه امروز تصادف کردم و به خرج افتادم.ولی خداروشکر به خودم چیزی نشد.دعا کنید هر چه زودتر ب دستم پول بیاد ببرمش تعمیرگاهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-09 12:55 PM

ای بابا!جواد جان خودت که طوریت نشده؟؟خوبی؟Khansariha (226)
تنت سلامت داداش،مال و... برمیگرده سر جاش اما سلامتی نه.....
ان شاالله به زودی ماشینتونم تعمیر میکنید...عزیز دلم چن بار بگم پراید سوار نشید!Khansariha (214)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-09 12:57 PM

(2014-01-09 12:55 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا!جواد جان خودت که طوریت نشده؟؟خوبی؟Khansariha (226)
تنت سلامت داداش،مال و... برمیگرده سر جاش اما سلامتی نه.....
ان شاالله به زودی ماشینتونم تعمیر میکنید...عزیز دلم چن بار بگم پراید سوار نشید!Khansariha (214)

محمد جان خودم خوب خوبم.اون پرایدی که دیده بودی مال داداشم بود.مال من پژو 2000 هست.بعضی وقتا آدم حوس تند رفتن میکنه.جوونیم دگه.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-09 01:02 PM

حالا که پژو 2000بوده یه نمره ی قبولی بهت میدم که مشروط نشی!Khansariha (214)چقدر خرج گذاشته رو دستت؟مقصر هم که شما بودی........Khansariha (290)
حالا مگه چنتا میرفتی؟؟خخخخخخخخخخخخخKhansariha (226)
اخه مگه سوار موستانگ شدی که گازشو میگیری!خخخخخخخخخخKhansariha (214)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-09 01:13 PM

سرعتم زیاد نبود چون جاده خیلی شلوغ بود اینطوری شد.بیخیال بابا.درست میشه.دیر و زود داره سوخت و سوز ندارهKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-09 01:16 PM

خوب پیش میاد،تنت سلامت،همین که خودت طوریت نشده جای شکر و قربونی داره.....Khansariha (8)
Khansariha (256)

میگم امتحاناتت تموم شد یه قرار بزار بریم بیرون!البته اگه بتونی تا اون وقت ماشینو درست کنی...خخخخخخخخخخخKhansariha (214)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2014-01-09 01:31 PM

فعلا تا 7 بهمن امتحان دارم.ماشین هم راه میره.فقط یکم دکورش عوض شده.Khansariha (266)
چشم انشا... بعد امتحانا قرار میذاریم.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-10 03:31 PM

سلام به همهKhansariha (8)
امروز فرصتی شد تا با دوستان دیدارکنیم،البته برای بعضی هامون دیدار اول بود و برای بعضی دیگه تجدید دیدار.....Khansariha (219)شخصا خوشحالم که افتخار دوستی با چنین عزیزانی رو دارم،به دو نفر دیگه هم خبر دادم اما شراطشون جور نشد که با هم باشیم....
شرایط منم جور نبود که واقعا آقا جواد واقعا معرفت به خرج داد و حقیر رو شرمنده ی خودش کرد....Khansariha (8)ازش نهایت تشکر و قدردانی رو دارم.
با دوستان تازه ای نظیر اقا بهنام و اقا پدرام عزیز آشنا شدیم که واقعا دوستان با مرام و با معرفتی هستند،امیدوارم لیاقت دوستی با ایشون رو داشته باشم.Khansariha (8)
خیلی خوش گذشت،مخصوصا با اون چینی و کرال!خخخخخخخخخخKhansariha (214)کلی خندیدیم!Khansariha (219)
تو 70 و 80 متر هم که با پی سی پی ترکوندیم.....از گروپ 2 سانتی تو70 متر بگیر تا هدف قرار دادن جعبه ی ساچمه و .....البته به پای اساتید عزیزمون نمیرسم ولی هی ....یه 7 بهم میدن که با تبصره قبول شم!Khansariha (102)ما تو این مدت کلی افت کردم و تیرام بیشترشون خطا میره!لرزش دست و تار دید هم هنوز برطرف نشده!Khansariha (172)
ان شاالله دفعه ی بعد با تجهیزات بیشتری میریم،(فلاکس چای یادم نره دفعه ی بعد....Khansariha (214))؛به من که بیشتر از شکار چسبید!
آب و هوا هم که امروز واقعا بامعرفت ظاهر شد،خیلی گرم شده بود!Khansariha (134)دم اوستا کریم گرمKhansariha (219)

یاشاسین تمام معرفتلی دوسلارKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2014-01-10 03:38 PM

(2014-01-10 03:31 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همهKhansariha (8)
امروز فرصتی شد تا با دوستان دیدارکنیم،البته برای بعضی هامون دیدار اول بود و برای بعضی دیگه تجدید دیدار.....Khansariha (219)شخصا خوشحالم که افتخار دوستی با چنین عزیزانی رو دارم،به دو نفر دیگه هم خبر دادم اما شراطشون جور نشد که با هم باشیم....
شرایط منم جور نبود که واقعا آقا جواد واقعا معرفت به خرج داد و حقیر رو شرمنده ی خودش کرد....Khansariha (8)ازش نهایت تشکر و قدردانی رو دارم.
با دوستان تازه ای نظیر اقا بهنام و اقا پدرام عزیز آشنا شدیم که واقعا دوستان با مرام و با معرفتی هستند،امیدوارم لیاقت دوستی با ایشون رو داشته باشم.Khansariha (8)
خیلی خوش گذشت،مخصوصا با اون چینی و کرال!خخخخخخخخخخKhansariha (214)کلی خندیدیم!Khansariha (219)
تو 70 و 80 متر هم که با پی سی پی ترکوندیم.....از گروپ 2 سانتی تو70 متر بگیر تا هدف قرار دادن جعبه ی ساچمه و .....البته به پای اساتید عزیزمون نمیرسم ولی هی ....یه 7 بهم میدن که با تبصره قبول شم!Khansariha (102)ما تو این مدت کلی افت کردم و تیرام بیشترشون خطا میره!لرزش دست و تار دید هم هنوز برطرف نشده!Khansariha (172)
ان شاالله دفعه ی بعد با تجهیزات بیشتری میریم،(فلاکس چای یادم نره دفعه ی بعد....Khansariha (214))؛به من که بیشتر از شکار چسبید!
آب و هوا هم که امروز واقعا بامعرفت ظاهر شد،خیلی گرم شده بود!Khansariha (134)دم اوستا کریم گرمKhansariha (219)

یاشاسین تمام معرفتلی دوسلارKhansariha (8)Khansariha (8)
آقا محمد فکر کنم تیر اندازی با چینی بیشتر از ای تی ما کیف داره . البته گیر دادن مامور یادت رفت بگی . و ماجرای سنگ که گفت جلوتر از اون نرید.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2014-01-10 03:43 PM

خخخخخخخخخخخخخ!
پی سی پی که یه چیز دیگست اما اون که میزدیم و نمیگرفت کیف داشت!البته من هم دوبار باختم!Khansariha (226)
مامورا رو هم اینجا گفتم:Khansariha (214)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)Khansariha (256)