شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-12-14 11:07 PM

فراز جان فروشگاهشون کجاست؟Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-12-14 11:27 PM

محمد جان ممنونم ازت داداش چشم حتما یه سر می زنم یه بار قبلا یادم می یاد رفتم این فروشگاه اون موقع ها جنسش جور بود یعنی دستکش های حرفه ای و کفش های حرفه ای لوازم کمپینک خلاصه همه چیز داشت احتمالا الان هم دارن باز یه زنگ می زنم می پرسم
محمد جان متاسفانه تولیدی های استان ما تبلیغات و خدمات پس از فروش و یکم جدی نمی گیرین به سایت کوهسارم نگاه می کردم انصافا حیفم اومد کفشی به خوبی تولید می کنن ولی به سایتشون نمی رسن ولی مثلا یه شرکت دیگه هم فک کنم مال تهران باشه هست تو این زمینه سایتشو قشنگ طراحی کرده نمایندگی هاشو نوشته که اتفاقا این مغازه داغ داش هم تو نمایندگی هاش هست سایتشو می زارم شما یه نگاهی بندازین ببینیم اخرش از کدوما بخریم بازم ممنونم از همه شما و باز منتظرم که جاهایی که فروشندش انصاف داشته باشه رو بهم بگین تا ایشالا ببینیم کی می تونیم بریم خرید
اینم سایت تولیدی کفش لاوان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-12-15 12:07 AM

سلامKhansariha (8)
خواهش میکنم،والا بنده تجربه ی استفاده ی آنچنانی ندارم،آقا فراز جدیدا پوتین خریده بودند،مارک تبریز کسری با زیره ی ویبرام و کورتکس هم بود.
یه سر به این تاپیک بزن:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ARROW - 2013-12-15 12:21 AM

(2013-12-14 11:07 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فراز جان فروشگاهشون کجاست؟Khansariha (8)

سلام.والله ادرس فروشگاهشو ندارم ولی شماره موبایل تولید کنندش رو دارم.اسمش جواده و موبایلش 09141022742.
من تقریبا 2 هفته قبل ازشون کفش مدل همیال رو خریدم.یعنی پولشو واریز کردم و برام فرستادن.کفش تبریز کسری رو تو اینترنت عکسشو دیده بودم و تعریف کفشاشونو از دوستم که ازشون وسایل کوهنوردی میخره شنیده بودم.
اینم عکس کفشی که من ازشون خریدم
[تصویر: 13858444811.jpg]

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-12-15 12:29 AM

ممنون آقا فراز،داداش تستش هم کردی؟
باهاش کوه رفتی ببینی چطوره؟مثلا پا عرق نمیکنه یا آب نفوذ نمیکنه،پا توش راحته یا نه؟(قیافشون که خوبه)
یه قیمت هم بده.Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ARROW - 2013-12-15 12:38 AM

محمد جان نه پا توش عرق میکنه و نه اب داخلش نفوذ میکنه.تو کوه تستش کردم.پای من واقعا داخلش راحته راحته.قیمتشم من 130 خریدم.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-12-15 12:44 AM

اقا فراز مبارکتون باشه ایشالا با شادی و سلامتی به پاش کنین و قله کوها رو باهاشون فتح کنین. ممنونم از راهنمایی های ارزندتون.
محمد جان دستت درد نکنه اتفاقا داشتم الان اونجا می خوندم اطلاعات خوبی داشت بازم ممنونم از همه دوستان

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - 300WSM - 2013-12-15 10:35 AM

مبارکه.از این کفش بنده هم استفاده میکنم .خیلی راحت و قابل اطمینان هست فقط حتما قبل از استفاده با واکس پارافینه کل کفش مخصوصا دوختها رو کاملا ضد آب بکنین.تاکید میکنم واکس پارافینه از اینایی که داخل فوطی طلقی هستن ونه واکس سفید معمولی.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ARROW - 2013-12-15 01:20 PM

(2013-12-15 12:44 AM)punisherxiii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا فراز مبارکتون باشه ایشالا با شادی و سلامتی به پاش کنین و قله کوها رو باهاشون فتح کنین. ممنونم از راهنمایی های ارزندتون.
محمد جان دستت درد نکنه اتفاقا داشتم الان اونجا می خوندم اطلاعات خوبی داشت بازم ممنونم از همه دوستان

خواهش میکنم.مرسی از بزرگواریتون.
(2013-12-15 10:35 AM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکه.از این کفش بنده هم استفاده میکنم .خیلی راحت و قابل اطمینان هست فقط حتما قبل از استفاده با واکس پارافینه کل کفش مخصوصا دوختها رو کاملا ضد آب بکنین.تاکید میکنم واکس پارافینه از اینایی که داخل فوطی طلقی هستن ونه واکس سفید معمولی.

مرسی.بلی موقعی که برف شل شده و ابکییه استفاده از این واکس پارافینه توصیه میشه.خود شرکت هم توی کاتالوگ کفش اینو گفته.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-12-15 10:34 PM

با سلام
فراز جان محمد جان باز از راهنمایی های هر دوی شما واقعا سپاسگذارم امروز قسمت شد رفتیم از خود کارخونه کوهسار یک جفت خریدیم که اتفاقا اقای ولی پور صاحب و مدیر تولیدی کلی از روند تولیدو برامون توضیح داد و واقعا انسان مودب و با اخلاقی بودن به امید اینکه همیشه موفق و پایدار بمونن.خلاصه اخرش صاحب یه جفت کفش کوهسار شدیم به قیمت 240 هزار که واقعا کیفیت جالبی دارن مخصوصا ادم وقتی روند تولیدو میبینه اطمینانش بهشون بیشتر میشه این عکشون
[تصویر: 13871335971.jpg]
بازم از راهنمایی همه شما ممنونم