شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - saeedmsgh - 2013-12-03 07:17 PM

حتما Khansariha (275)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - kuzey - 2013-12-03 07:24 PM

چیز خاصی نمی خوام گفتم لوازم ماهیگیری وشکار

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-12-03 08:29 PM

تاپیک رو بخونید ادرس هارو بدست میارید.
دو سه تا تو چهارراه شهناز هست،چهار و پنج مغازه در پاساژ خاقانی،یکی تو پاساژ کبود(جنب مسجد کبود) و یکی هم در ولیعصرKhansariha (8)
یکی هم تو چای کنارو یکی هم تو خیابان ازادی(چهارراه طالقانی)که اینا فقط اسلحه ی گرم میفروشند!
در ضمن هر کدوم از اینا بعضی چیزارو گرون میدن،بعضی رو ارزون!
مثلا من بیشتر اوقات از پاساژخاقانی ساچمه میخرم،قبلا هم از یکی از مغازه های چهاراه شهناز خرید میکردم(مجید صور)که یه بار ناخن خشکی کرد و منم قهر کردم و شش ماهه که مغازش نمیرم!Khansariha (214)
اگه وسایل ماهیگیری میخوای برو پاساژ خاقانی و پاساژ کبود
کلا باید بگردی و از یکی دو نفر خرید کنی تا بشناسنتKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - kuzey - 2013-12-04 11:42 AM

اقا ممنون

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-12-14 02:27 PM

سلام عزیز همشهریلرهKhansariha (8)
دوستان کجا ترازو از اینا که بچه ها برای وزن کردن ساچمه و... استفاده میکنند تو تبریز میشه پیدا کرد؟
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2013-12-14 07:25 PM

(2013-12-14 02:27 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیز همشهریلرهKhansariha (8)
دوستان کجا ترازو از اینا که بچه ها برای وزن کردن ساچمه و... استفاده میکنند تو تبریز میشه پیدا کرد؟
Khansariha (256)
آقا محمد من هم میخوام پیدا کردی به من هم بگو.Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-12-14 08:07 PM

رو چشم،اول از این تفنگ فروشا میپرسم،اما فک کنم نداشته باشند!بعد یه سر به لوازم پزشکی ها میزنم ببینم دارن یانهKhansariha (226)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-12-14 10:16 PM

سلام دوستان خسته نباشید
دوستان می دونید کجا می تونم کفش مناسب برای کوه نوردی و پیاده روی پیدا کنم که مناسب این فصلمون هم باشه ؟
با تشکر

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-12-14 10:22 PM

سلام.
یه سر به پاساژ کبود بزنید.
آدرس مغازه:تبریز،میدان ساعت،جنب مسجد کبود،پاساژکبود،زیر زمین فروشگاه داغ داش.
قبلش با این شماره ها تماس بگیرید ببینید نقل مکان کردند یا نه،پوتین های خوبی دارند.
کارگاه:
0411-2347466
صاحب کارگاه و تولید کننده:
09143128872

اینم آدرس سایتشون:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ARROW - 2013-12-14 11:06 PM

کفشهای کوهنوردی تبریز کسری هم عالیی