شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-10-13 07:29 PM

بلی متاسفانه!Khansariha (290)
منکی فعلا الیه بیلمیرم اودن اشیه چیخام،ایشالا کامل توخدیانان سورا خدمتیزدیم،البته ایه اوواقتجان سیزده اوشاغلارین عادتینه دچار المییسیز!Khansariha (226)
تفنگ نمه واریزدی و نمنه لر واریزیدی؟
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2013-10-13 07:53 PM

دیانا 54 واریمیدی . فعلا ای تی 44 .

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-10-14 12:39 AM

سلام هامی گوزل یولداش لاریما
چوخ سویندیم گویدیم بلا بیر تایپیک واردی بیز لرا
من هادیم بیر بالاجا 350 واریمدی گوگانی یام سیزلرینان اشنا اولماخدان چوخ سویندیم تامکت جان ایشالا تزلینن ساغ و سلامت اولاسان دوینجان شکار الییسن عوضی چیخار.
عزیز دوسلاریم تبریز دا هانسی فروشگاهین وسایلی کامل و جنس لاری یاخجیدی ساچمه موردیندا؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2013-10-14 01:08 AM

(2013-10-14 12:39 AM)punisherxiii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هامی گوزل یولداش لاریما
چوخ سویندیم گویدیم بلا بیر تایپیک واردی بیز لرا
من هادیم بیر بالاجا 350 واریمدی گوگانی یام سیزلرینان اشنا اولماخدان چوخ سویندیم تامکت جان ایشالا تزلینن ساغ و سلامت اولاسان دوینجان شکار الییسن عوضی چیخار.
عزیز دوسلاریم تبریز دا هانسی فروشگاهین وسایلی کامل و جنس لاری یاخجیدی ساچمه موردیندا؟
سلام
تبریزده پاساژخاقانی قیمتلری یاخجیدی. گلمدن خبر ور باهم گداخ.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-10-14 01:17 AM

گوزلریم اوستا بهنام جان ایشالا بیرگون خبر ورم گدیوخ گوراخ نمه واردی بیر سری من گدیم الا بیر جالب وسایل یوخیدی کل پاساژ دا بیر بسته کراسمن تاپا بیلدیم فقط ایشالا خبرلشیوخ

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-10-14 11:01 AM

سلام قارداش،خوش گلمیسنKhansariha (8)یاشیاسانKhansariha (48)
دنه نمنه ساچمه سی ایستیسن تا راهنمالیخ الیم!
پاساژخاقانی ده یاخجی جنسیلر قبلا واریدی،الیندی او صورت ده یوخدی!!او بیر بسته کراسمن ده آقای باهر گیلین توکانیندادی کی ایشلنیبدی!تبریز ده نمنه جی اس بی و کراسمن واریدی قبلا من سیلیب سوپورمیشم!اما بیر یرده جی اس بی استورم وار،ایستسز شماره ورم گورون گینه واریدی یا یوخKhansariha (8)باراکودا دا سراغیمدا واریدی!نجور ساچمه ایستسن نوعین دنه تا دییم هاردا تاپابیلسن،الان تبریزه دای وسایل قدیم کی صورت ده گتیرمیله،چون مردم اله قارنین دویورسا چوخ بویوک ایش گوروپ،هله گالا تفریحده پول خشلیهKhansariha (290)
آقا بیزی گوگانا قوناخ چاراسان؟Khansariha (48)ایشالا توخدیاننان سورا خدمتیزه یتیشریخKhansariha (8)
بهنام جان گروه بالا بالا تکمیل اولورKhansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-10-14 03:21 PM

سلام منیم گوزل قارداشیم
تامکت جان بیز هر واخت ایستسوز خدمتوز واروخ قدم لروز گوزلریمیز اوستا یری وار
دوز دیسن تامکت جان ایندی مردم اله قارنین دویورسا اوزو زیره دی من اوچ ایلیدی ایستیدیم تفنگ الام هر ایل دیدیم گوی بیاجا وضعیم خوشالسین الارام داهی بی ایلمه گوردیم من گازاندیم نان چوخ هر این بین اوستنه گلیر.گوزل قارداشیم ایه اولسا جی اس بی ایگزکت15.89 گرین ایستییم تاپیلیر؟ یه دا حداقل اولسا اصل گامو پرو مگنومی بابا بیلار کی من المیشام هامیسی بیر بیرینان فرقیلی دیلر قبلا صور توشانینان 3 بسته المیشدیم انصافا چوخ گوزل ویریدیلار ولی ایندی کیلار داهی کویلانیپدی .تامکت جان پس بازاری سیز سیلیپ سوپور موسوز اوسون سیزه بیر قوناخ گلملی اولدوخ گلاخ بیز دا سیز انبار محماتوزو سیلاخ سوپوراخ.داداش باراکودا نی نچه دیر لر ؟ خلاصه داداش نیکی و پرسش یوخیمزدی او قشه توشان نای کی گوزل جینس لری وارلاری دی معرفی الا هچ اولماسا الماسوخ دا گده باخاه بیاجا. ایشالا تزلینن توخدیاسوز اوندا باهم دا گدایوخ

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-10-14 05:59 PM

علیک اسلام آقا هادیKhansariha (8)
بندنین آدی محمدی،خدمت بیزدندی،گوزلروز آغریماسینKhansariha (8)
اوجوردی قارداش،اوجوزلاشماخ یوخوموزدی،من اوزوم او زمان کی تصمیم تودوم 52 الام،اوندا 52 450مین تومنیدی!من پول یغیردیم و گدیردیم گوروردوم باهالاشیبKhansariha (367)خلاصه بوکی آخرده 1200تفنگ الدیم و ایکی ای قاباخ سادیم.:khansariha (226):450مین هارا و 1200هارا!!!Khansariha (290)
ایشالا مبارکیز اولسون و خیرین گورسیز.
والا جی اس بی اگزکت او گرینده تاپیلمیر،اما استورم او گرینده واردی کی آدرسین وریرم:تبریز،میدان ساعت،جنب مسجد کبود،پاساژکبود-زیرزمین فروشگاه الماس.
ناهاردان سورالار توکانین آچار،بودا شماره:
09144052060
صورون اصلاساچملرینن فایدا سی یوخدی!هامیسی شل لولیه گدیرKhansariha (367)من قبلا اله بو شرکت الماس دان یاخجی پرومگنوم المیشدیم،بیر سوروش گور واریدی یا یوخ.
حسن صورون اوغلی علی صور باراکوداسی واریدی،فکر الیم ایندی 60تومنه وره!!
تشریف گتیرین،گوزلریمیز اوسته یریز وار اما فکر الیرم بیر شی قالمیب!خخخخخخ!!Khansariha (214)
تبریز ده اوش دوت یر واردی که بوجور ور وسایل ساتیلا،بیری که صور گیلدی که تانیسیز،بعد اوش دوت توکان پاساژخاقانی ده واردی(خاقانی خیابانیندا)و بیری ده ولیعصرددی
کلا دای ایندی قدیم کی کیمین جنس گتیرمیله،چون ساتیلمیر و قالیر الرینین اوستونده.

350اکین الدیز یا دست دومین؟کیمنن الدیز؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - punisherxiii - 2013-10-14 11:41 PM

محمد جان چوخ ممنونم زحمت جهمیسن داداش انصافا قشه توضیح وردون هر شی.خوب من اخردن باشلیم جواب ورمایه 350 که قابلی یوخدی سیزین اوزوزین دی بینی من علی دن عالدیم منیم بیاز بیجیر شیلره حساسیتیم وار دیرم باها اولسادا دوزون عالیم اونا گورا اخدایدیم گوردیم ته صور لاردا واردیر که اکدی علی صور دان عالدیم . ایکی هفته بینان قاباغ کدمیشتیم علی توشانینا گامو دان سورا بیر سامیانگ واریدی بیر ده جی اس بی استراتونین 25 گرینی عایی بی شی گورمدیم گینه ایشالا وقت اولسا باش ویرایوخ بیلاسینا.باراکودا جواب ورر 350 دا؟ اخی بیاز اغیردی. داداش الرون عایی ماسین بی الماس ادرسین اخداریدیم ایشالا بیا دا بیر وقت تاپسوخ باش ویروخ. هه داداش دوز دیریسن من دا سنه تای هر سری گدیردیم الماغا دیریدیم گوی بیاز سورا عالایام تا بی کی بی ایل گدیم عالدیم تا اوگشم کی ایا بیر ایشی ایسدسن گوراسن تز گور البته منیم ایکی دنه ده چینی واریم دی اونا کورا دیدیم ننییم اخه اما الانان سورا اولای بیلاما اسباب بازی گلیدیلر.داداش باشی ایدیم شرمنده سنون الرو وه قوربان ممنونام بیلونن محمد جان

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-10-15 12:13 PM

خواهش الیرم قارداش وظیفمیزیدی.صاحابی قابل داردی،ایشالا یاخجی لحظه لر بیلسینن سوواسوزKhansariha (8)
علی گیلین هانکی توکاناریننان؟زیر زمین دکی توکان یا اویی کی یازیب حسن صور؟ایه او توکانیارینان کی حسن صور یازیب المیسان بیردانا 350 واریدی کی ویترینین قاباغینا اسلامیشدی(یاب اوسلوغا اسلامیشدی و قنداقینین چوخ گوزل رنگی واریدی)Khansariha (399)
بلی باراکودا جواب ورر،بیر بسته الین و تست الین.
منیم ده ایکی چینی واریمیدی و رنجر و کرال و... ولی هش زاد فنریلر ده دیانا و وایرخ کیمی اولمازKhansariha (219)
بیده قارداش یازماخدادا بتر شیرین لحجن وار،یانی اوز لحجزینن یازیسان،چوخ سوودیم،بیزیم بیر معلمیمیز واریدی کی اذرشهر اوشاغیدی،بااینکه نچه ایلیدی تبریزدیدی اما بعضی کلملرده اوز دیارلارینین لحجسینن ادا الیردیKhansariha (256)
خواهش الیرم،بیلار نه سوزدی دشمنین شرمنده،یاشیاسانKhansariha (8)
باخ گوروم منه،آذر شهریده بالیخ توتماغا چای وار؟