شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - arash1324 - 2013-09-15 09:22 AM

(2013-09-14 09:46 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با خبر شدم که مادر بزرگ آقا جواد(jabili)به رحمت خدا رفته،از درگاه خداوند متعال مغفرت و آمرزش برای مادریزرگ مرحومشان و صبر و تحمل برای خانواده و بازماندگان عزیزشان خواستاریم.
برای شادی روح مرحومه فاتحه قرائت بفرمایید.

سلام و درود به دوستان آذري

من هم درگذشت مادر بزرگ اقا جواد رو به ايشان و خانواده محترمشان تسليت عرض مي كنم .

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - اشکان - 2013-09-15 09:43 AM

(2013-09-15 09:22 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 09:46 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با خبر شدم که مادر بزرگ آقا جواد(jabili)به رحمت خدا رفته،از درگاه خداوند متعال مغفرت و آمرزش برای مادریزرگ مرحومشان و صبر و تحمل برای خانواده و بازماندگان عزیزشان خواستاریم.
برای شادی روح مرحومه فاتحه قرائت بفرمایید.

سلام و درود به دوستان آذري

من هم درگذشت مادر بزرگ اقا جواد رو به ايشان و خانواده محترمشان تسليت عرض مي كنم .

با عرض سلام خدمت دوستان آذری
آقا جواد درگذشت مادربزرگتان را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم آرامش الهی را از خداوند متعال درخواست میکنم ، روحشان قرین رحمت باد

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2013-09-15 10:25 AM

از همه ی دوستان تقدیر و تشکر میکنم.خدا رفتگان شما رو هم بیامرزهKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-09-28 08:34 PM

سلام عزیز یولداشلارKhansariha (8)
آقا نه خبر؟یوخسوز؟؟من یوخام یا سیز؟Khansariha (290)
Khansariha (256)
مهندس مهدی نخجیر دن نه خبر؟اقا بو ایل بیزه کهلیح ورجاخسیز یا یوخ؟؟!Khansariha (399)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-10-05 12:35 PM

سلام خدمت همه ی دوستان عزیزKhansariha (8)
آقا پس کوشین؟دادا ها تاپیک بیارین بالا دیگه!Khansariha (367)قاطی میکنم ها!!!Khansariha (290)
آقا جدیدا کسی گروپ گیری و شکار و چیزی نرفته؟چرا خاطره ای،عکسی و ... نمیزارید؟(حیف که امسال من اینجوری شدم!)
آقایون چندی پیش یکی از همشهریهامون پیشنهاد جالبی داده بودند،اما چون با رفتن بنده به عمل مصادف شد نتونستم پیشنهاد ایشونو به گوش دوستان برسونم!Khansariha (214)
که مثل بچه های تاپیک دیگه از خودمون عکس بزاریم که این یکمی جالب نیست و بیشتر دوستان امتناع میکنند،اما بهتر نیست عین برو بچ تاپیک های دیگه قرار میتینگ بزاریم و همدیگرو زیارت کنیم؟
لا اقل یکی یکی بیاد و عکس تفنگ هاتون و خاطره های شیرینتونو به زبون مادریمون بنویسید،مطمئنم چنان اثری در دوستان همشهری خواهد داشت که ایشان را نیز با تلاش و تکاپو خواهد انداخت!به خدا عاشق شدن بنده به تیراندازی و .... داستان های حماسی ابوی گرامی در دوران جبهه و جنگ بود!خیلی از بچه های اینجا که تازه میان و هیچی ندارن(تفنگ و مخلفاتش)با دیدن عکس و خاطره ی دوستان میزنن به سیم آخر و چندین میلیون خرج و ... برای تفنگ و وسایل کمپینگ و از این قبیل خرج ها.....Khansariha (399)
دیگه نمیدونم چی بگم!اقا سعید،اقا جواد،جناب مهندس و سایر دوستان یه حرکتی بزنین دیگه!منو هم بیادی از دم در خونمون ببرید!خخخخخخKhansariha (219)
بهانه وقت نداریم و درس داریم و ... هم نیارید،چون واقعا چنان وقتی از دوستان نمیگیره(جمعه ها باشه بهتره).
گوروم نینیسوزداKhansariha (399)Khansariha (214)
Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2013-10-05 02:25 PM

والا محمد جان از یه طرف مادر بزرگم فوت شد.از طرف دیگه هم بابا مامانم میرن مکه.ب همین خاطر سرم شدیدا شلوغه.انشا... سرم خلوت شد یه حالی به تاپیک میدم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-10-05 04:04 PM

خداوند قرین رحمت بفرمایید و انشالله والدین به سلامت میرن و برمیگردن و ان شاالله روزی شما و بقیه ی دوستان بشه،آمینKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2013-10-13 04:24 PM

Khansariha (48)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-10-13 07:07 PM

به بهKhansariha (219)آقا افتخار دادینKhansariha (48)
اوزوزی چوختر معرفی الین،مثلا:تبریزین هاراسیننان سیز؟و...Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - behnamhunter - 2013-10-13 07:17 PM

Khansariha (8)
سلام بابا تبریزین تاپیکی نیه به خلوت دی . به قرار گویاخ گداخ بی گوروشاخ. اصفهان گرگاننان اورگشاخ با همیشه باهمدیلر.
من شاهگلی یاغچیان دا اولارام.