شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2013-08-26 11:04 PM

محمد جان ایشالا... به زودی به جمعمون بر میگردی.امیدت به خدا باشه.یا حقKhansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - javadzadeh - 2013-08-29 12:41 PM

سلام توم آذري قارداشلاريما

قارداشلار من يابانجي كورشونو برنو ما گوره استيرديم منه يارديم ادن وار مي

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2013-08-29 03:01 PM

آقا رضا تورکی سی نمنه اولار بو یاز دیغیزین من باش تاپمادیم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - marcopolo - 2013-08-29 04:14 PM

(2013-08-29 12:41 PM)javadzadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام توم آذري قارداشلاريما

قارداشلار من يابانجي كورشونو برنو ما گوره استيرديم منه يارديم ادن وار مي

آقای جوادزاده بیزحمت استانبولی رو با حروف لاتین یا با همون کیبورد Türkçe بنویس ، لااقل بتونیم تو گوگل ترنسلیت ترجمه کنیم :)
ارادت

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - royal - 2013-08-29 06:28 PM

دوستانی که تو ارمیه زندگی میکنن میشه پیگیر سهمیه فشنگ بشن ببین توزیع میشه یا نه ؟؟؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2013-09-06 09:07 PM

محمد جان تز گل سایتا لورانی توز تورپاق توتدی
Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-09-07 06:51 PM

سلام به تمام دوستان عزیزKhansariha (8)
میگن بادنجون بم آفا نداره!اون منم ها!دیدین نمردم و برگشتمKhansariha (48)
بنده با عنایت ولطف پرودگار متعال بازم برگشتم که درد سرتون بدم!یه هفته پیش عمل شدم و الان حال نسبتا مساعدی دارم.(مچ پام)
4 روز اول خیلییییییییی درد داشتم بطوریکه مسکن و مورفین و... بیش از سه ساعت اثر نمیکرد اما الان دیگه درد ندارم و خیلی جزییه!ایشالا دو ماه دیگه سر پا میشم و میترکونم.(نذاشتم زیاد بهم مسکن و ... بزنن!یه 6تایی شد فک کنم!)
خدا حتی مسیر کافر رو هم از اون ورا نندازه،خیلی سخته با اینکه بیمارستان خصوصی بود ولی با این حال بازم بنده از عملکرد کارد پرستاریشون به هیچ وجه راضی نبودم.فضا هم که خودتون میدونین!آدم سالم بره بیمارستان مریض برمیگیرده!!
عجب جلاد خونه ای بود!پای پیاده وارد اتاق عمل شدم و داخل اتاق ها رو میدیدم که دست دکترا تا ارنج تو شکم بیماره و خون آلود!یه ذره رحم تو وجودشون نیست!قیچی و دریل و فرز و چاقو وپمپ هوا وهر چی که تو یه کارگاه لازمه اونجا هست!نمی دونین که چه عذاب هایی هنگام گچ گیری بهم دادن!(گچ رو دوباره عوض کردن و بلاهایی سرم آوردن که اون سرش نا پیدا-بدون بی حسی و ... اونو با با تمام بی رحمی از پام کند و گچ گرفت و چنان میپیچوند که نگو!داد و فریاد و فغان و... اما فایده نداشت و باید تحمل میکردم،خلاصه بودنید که تا مرز از حالرفتن بردنمون!)
ولی دکتر معالجم واقعا انسان به تمام معنا هست و به جرات میتونم بگم رکورد دار این عمل در کل ایران و شاید جهان هستند.
اون بحث جلاد و ... هم شوخیه ها!دکترا بهشون بر نخوره؛دکتر اگه با ناز و ادا با بیمار رفتار کنند نمی تونن حتی یه کچ بگیرن چه برسه به عمل!ولی تو اتاق ریکاوری یه وضی بود اصن!خدا قسمت هیشکی نکنه که بره و ببینه!
در آخر از تمامی دوستانم که به بنده لطف داشتند و تماس می گرفتند و دلداری میدادند تک به تک تشکر میکنم،مخصوصا آقا پورنگ عزیز،آقا مهندس مهدی،آقا ایمان گل،آقا محراب عزیز،آقا امیر حسین عزیز،آقا جواد گل،دکتر مهدی عزیز که نگران ما بودند و تمامی دوستان که نگران و منتظر این بنده ی حقیر بودند.
راستی محراب برات دو تا ای تی آز اونجا اوردم که 1.5متر قدشونه!خواستی برات میفرستم!خخخخخخخخ فقط باید بزاری زیر بقلت و بری شکارKhansariha (214)
در این مدت اگه پ.خ بی جواب مونده،از دوستان عذر میخوام و اگر خواسته ای دارند که نمی تونم انجام بدم،بنده رو به بزرگی خودشون ببخشند.

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mhrSB - 2013-09-07 07:03 PM

(2013-09-07 06:51 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام دوستان عزیزKhansariha (8)
میگن بادنجون بم آفا نداره!اون منم ها!دیدین نمردم و برگشتمKhansariha (48)
بنده با عنایت ولطف پرودگار متعال بازم برگشتم که درد سرتون بدم!یه هفته پیش عمل شدم و الان حال نسبتا مساعدی دارم.(مچ پام)

راستی محراب برات دو تا ای تی آز اونجا اوردم که 1.5متر قدشونه!خواستی برات میفرستم!خخخخخخخخ فقط باید بزاری زیر بقلت و بری شکارKhansariha (214)
سلام اقا محمد
خوب خداراشکر که زنده و سالم برگشتین...Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
من همون شبی که خبر دار شدم همچین چیزی توی تاپیک بروبچ شب زنده دار نوشتم خخخخخخ
(2013-08-31 12:17 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی برای یکی از اعضا سایت هم دعا کنیم که عمل(پزشکی)خوبی داشته باشهKhansariha (172)Khansariha (172)
و اگه خدایی ناکرده مردKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266) اون دنیا بره کار ها را راست و ریست کنه تا هر تیرانداز به ارزو خودش برسهKhansariha (48)
-------------------------------------------------------------------------------------------
فکر کنم اگه اون شخص این متن را بخوانه،بخواهد بعدش کلم را بکنه خخخخخخخخ
چقدر خوب فقط طول ای تی 44 ها با سرنیزشون این قدر شده!!!Khansariha (196)Khansariha (196)Khansariha (196)
تازه اون ای تی 44 ها جنس قنداقش درجه 1 هست و راحت میشه در پیری به جای چوب دستی ازشون استفاده کرد،فعلا الان 54 اعلام امادگی کرده فکر نکنم لازم باشه اون جوری برم شکار خخخخخخخخخخخخخخخ
موفق و تندرست باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-09-07 07:19 PM

ممنون محراب خان از لطفتKhansariha (8)
اینا جدیده و تولید وطنه!خخخخخخخخخ
آره کاملا واسه پیری و چلاغی مناسبه!!
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - jabili - 2013-09-07 07:20 PM

محمد جان واقعا خوشحالم که دوباره برگشتیKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)