شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-03-02 08:05 PM

(2013-03-01 02:18 PM)bigonah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-01 12:39 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
قارداش دقت السیدون چوخلی طنز دیلینه دمیشم نه واقعیت!!!!چون ایران دا واقعا امکانات چوخدی اوناگورهKhansariha (226)
Khansariha (214)
سلام قارداش 
بیلدیم من ده آخیریندا گءوز ویرمیشام  ;)
او ایل کی من کنکور وردیم داییمدا کنکور وردی او آدین یازدی چیخدی من ۹۸٪ انگلیسی ۸۰٪ دینی ۵۰٪ عربی ۶۰ یا دا ۷۰ فارسی وردوم بولار عمومیدی Khansariha (226)Khansariha (226)
او تبریز دولتی مهندسی عمران قبول اولدی من آزاد دامپزشکی زاهدان  Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

علیک السلامKhansariha (8)
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)
پس منیم د یادیم دا اولسون کی اگر کنکور دا چیخمادیمKhansariha (94) قلیم سیزین یانیزا و یولاری اورگشیم و گدیم ترکییهKhansariha (69)
دوستان کسی شماره ای چیزی از باشگاه تیراندازی تو باغشمال نداره؟؟؟شماره قبلیه مسدوده!زماناشو میدونین؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - bigonah - 2013-03-02 10:02 PM

سلام Khansariha (8)
منیم الیمنن گلن ایسترم هموطن و همزبانلارین خدمتینده اولام ولی بو وضع دلارنان ترکیه دای صرف المیر Khansariha (226)
گینه ده ترکیه ده درس اوخوماخ استسوز منه بویرون شماره می وریم اوجور بهتر خدمتده اولابلرم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ovchi - 2013-03-02 10:08 PM

سلام
ما هم تایپنگ داریم
ستار از مشگین 20ساله 09366315066

(2013-03-02 10:02 PM)bigonah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
منیم الیمنن گلن ایسترم هموطن و همزبانلارین خدمتینده اولام ولی بو وضع دلارنان ترکیه دای صرف المیر Khansariha (226)
گینه ده ترکیه ده درس اوخوماخ استسوز منه بویرون شماره می وریم اوجور بهتر خدمتده اولابلرم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-03-05 08:41 PM

(2013-03-02 10:02 PM)bigonah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)

سلامKhansariha (8)
یاشا قارداش،بابا بیردا ریال تاپامیروخ قالا یتیشه دللللللللارا!!!!!
Khansariha (226)شوخلوخ الیردیمKhansariha (8)
دوستان آذری زبان تبریزی آدرس هیت تیراندازی تو میرداماد رو دارن؟؟؟مثل اینکه از باغشمال جمع کردن و رفتن میرداماد؛البته قدیما هردوتاش دایر بود ولی الان فقط میرداماد دایره.
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ovchi - 2013-03-06 11:39 PM

ستار هستم 20ساله از مشگین شهر
شلام منم ستار هستم 20 ساله از مشگین

یاشاسین آذربایجان

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - bigonah - 2013-03-07 12:25 AM

(2013-03-06 11:39 PM)ovchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستار هستم 20ساله از مشگین شهر
شلام منم ستار هستم 20 ساله از مشگین

یاشاسین آذربایجان
سلام داداش Khansariha (8)
خوش گلیپسن
یاشاسین ایران ٬ آذربایجان دا اونون ایچینده

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ghaplan - 2013-03-10 01:27 PM

سلام به دوستان آذري سايت
يه راهنمايي ميخواستم از بچه هاي اروميه - يه فروشكاه لوازم ماهيگيري و ورزشي هست كه اسم مالك اون آقاي كاوه نجفي اگه كسي آدرس و شماره اي از فروشگاه يا فروشنده داره لطفا به من برسونه .
سپاس فراوانKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-03-11 09:29 PM

سلامKhansariha (8)
به همه ی دوستان تازه وارد خیر مقدم عرض میکنمKhansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - kolak - 2013-03-19 01:35 PM

سلام آذری یولداشلارم تز ایلوز قاباخجت مبارک دییرم الله دان دا هامموزا سلامتدیخ .شادلیغ ایستیرم

.[size=large]بایراموز مبارکKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2013-03-22 01:10 PM

حیاتیز اوت کیمی ایستی
سو کیمی ایدین
توپراق کیمی برکتلی
نوروز بایرامیز مبارک اولسون