شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2012-10-15 11:09 PM

(2012-10-15 10:13 PM)yekdoost نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یولداشلار سلام ، سالم اولسون سیزه ، شوکتوزه ، الوزه
من ساوالان اتکینن ، اردبیل دیارینن بو ردا گلمیشم سیزلره سلام سویلیم
ساغ اولون سلامت یاشیون
منده طبیعتی چوخ سویرم
یاشیاسیز
خوش گلمیسوز اوز تاپیکیزه
یاشاسین Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - 300WSM - 2012-10-23 03:56 PM

سلام به همگی.اگه اومدین اهر در خدمتیم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - saeedmsgh - 2012-10-23 06:27 PM

دوستان سلام
بهتره به جای سلام و احوالپرسی به زبان ترکی که گاها با غلط های نوشتاری متعددی نیز همراه است اطلاعات بهتری رد و بدل کنیم مثلا اسم واقعی نوع تفنگ و دوربین .
سعید محمدزاده
دیانا 52
لیپرز 24-6
ساکن تبریز .

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2012-10-23 06:51 PM

سلام
شما معلم املاء هستید اقا محمد؟
این تاپیک متعلق به ماست دوست نداری نیا تو اصراری نیست Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - ghaplan - 2012-11-04 02:58 PM

دوستان سلام
بروبچ اروميه كسي ميتونه آمار فروشگاههاي لولزم ماهيگيري توي اروميه رو بده ؟اگه توقع زياد نباشه اسم فروشگاه ، فروشنده يا شماره تماس داشته بشيد كه واقعا لطف بزرگي كردينKhansariha (8).

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - komail - 2012-11-18 11:44 AM

خدمت دوستان ارومیه ای سلام
دوستان شماها که اونجا هستین امکان داره یه آماری از pcp ای تی 44 به من بدین قیمت با تلمبه چند میشه خرید ممنون میشم پیام خصوصی بدین. انشاا... جبران کنیم Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2012-11-18 02:34 PM

من یک مدت پیش ارومیه بودم رفتم فروشگاهها رو بررسی کردم فقط فنری اونم از نوع چینی و ترکیه ای بود قیمت هاشون هم زیاد با تبریز فرقی نداشت مثلا شادو 1000 رو 420 میگفت البته کپ پلاستیکی خواستم چند تا قیمت دیگه بپرسم که جوری نگام کرد که ترسیدم کتکم بزنه من در رفتم

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Night - 2012-11-24 01:41 AM

سلام من شاهين 27 ساله از اروميه

یاشاسین آذربایجان

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - nobody2000 - 2013-02-02 12:44 PM

دوستان اگر امکان داره شماره تلفن چند تا از مغازه های شکار در ارومیه را که تفنگ PCP هم میفروشند قرار دهید . Khansariha (8)
راستی کسی بین این مغازه ها آقای نجفی میشناسه ؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Amirreza Kharazi - 2013-02-02 02:26 PM

سلام من امیررضا از تبریز