شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2012-06-19 11:17 AM

:):
(2012-06-19 11:03 AM)khan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من خان از خوی ده ساله شکارچی هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد و یک تفنگ دو لول دو سر عقاب سوار هستم

سلامKhansariha (8)
دوست عزیز خوش اومدین به جمع ما
امیدوارم بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم
Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2012-06-19 11:48 AM

(2012-06-19 11:03 AM)khan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من خان از خوی ده ساله شکارچی هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد و یک تفنگ دو لول دو سر عقاب سوار هستم

خوش گلمیسوز Khansariha (8)
خوش آمدید Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aghajoon - 2012-06-20 10:33 PM

سلام بر همه بچه های ارومیه و تبریز و ...

یکی از دوستان ما یه رابط توی ارومیه پیدا کرده که گفته میتونم برات از ترکیه جنس ق ا چ ا ق بیارم ، به نظرتون ارزش داره بگیم یه pcp بیاره ؟ یا مثلا 500 تا فشنگ استرلینگ ؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - amirk - 2012-06-20 10:40 PM

(2012-06-20 10:33 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از دوستان ما یه رابط توی ارومیه پیدا کرده که گفته میتونم برات از ترکیه جنس ق ا چ ا ق بیارم ، به نظرتون ارزش داره بگیم یه pcp بیاره ؟ یا مثلا 500 تا فشنگ استرلینگ ؟

جنس ق ا چ ا حق انتخاب کمی داری در مورد فشنگ اگه ایست بازرسی شهرستان ایلخچی بگیر میستقیم میری زندان

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2012-06-20 11:56 PM

(2012-06-20 10:40 PM)amirk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-20 10:33 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنس ق ا چ ا حق انتخاب کمی داری در مورد فشنگ اگه ایست بازرسی شهرستان ایلخچی بگیر میستقیم میری زندان

سلامKhansariha (8)
اين كار چند تا اشكال داره يكيش اينه كه پولي رو كه مي پردازي بايد در نظر بگيري كه دور انداختي(چون معلوم نيست درست كار كنه يانه)(يه مثال:الان تو بعضي جاهاي بانه فلش32گيگ رو ميدن5الي10تومن اما معلوم نيست كه سالم باشه يا نه)!!!در ضمن پي سي پي يه سلاح كمر شكن نيست كه بشه تو يه ساك قايم كرد و ميگرن و بعد...........

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - sunshinetrir - 2012-06-21 09:55 AM

اینجا اهل مرند هم داریییییییییییییییییییییییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - aghajoon - 2012-06-21 03:56 PM

(2012-06-20 11:56 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-20 10:40 PM)amirk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
اين كار چند تا اشكال داره يكيش اينه كه پولي رو كه مي پردازي بايد در نظر بگيري كه دور انداختي(چون معلوم نيست درست كار كنه يانه)(يه مثال:الان تو بعضي جاهاي بانه فلش32گيگ رو ميدن5الي10تومن اما معلوم نيست كه سالم باشه يا نه)!!!در ضمن پي سي پي يه سلاح كمر شكن نيست كه بشه تو يه ساك قايم كرد و ميگرن و بعد...........

با تشکر از دوستانی که جواب دادند.
من خودم قرار نیست جایی برم ، قرار که این طرف خودش هر چی که من خواستم را تا ارومیه بیاره و به من بده و پولش را بگیره ، گفتم ببینم بچه های ارومیه خبر دارند که این کار اصلا شدنیه یا به صرفه هست یا نه.
در مورد سالم بودن یا نبودن حق با شماست نمیشه به این جور اجناس اعتماد کرد ولی خوب ما دیگه بعد از چندین سال تفنگ داری ، جنس تقلبی یا خراب را از یه فرسخی تشخیص میدیم.
راستش خودم هم زیاد مایل به این کار نیستم ولی وقتی اینجا گیر نمیاد چیکار باید کرد !!!

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - amirk - 2012-06-21 04:32 PM

(2012-06-21 03:56 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-20 11:56 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)

با تشکر از دوستانی که جواب دادند.
من خودم قرار نیست جایی برم ، قرار که این طرف خودش هر چی که من خواستم را تا ارومیه بیاره و به من بده و پولش را بگیره ، گفتم ببینم بچه های ارومیه خبر دارند که این کار اصلا شدنیه یا به صرفه هست یا نه.
در مورد سالم بودن یا نبودن حق با شماست نمیشه به این جور اجناس اعتماد کرد ولی خوب ما دیگه بعد از چندین سال تفنگ داری ، جنس تقلبی یا خراب را از یه فرسخی تشخیص میدیم.
راستش خودم هم زیاد مایل به این کار نیستم ولی وقتی اینجا گیر نمیاد چیکار باید کرد !!!

این کار شدنی باید مواظب باشی اگه کمی بد شانس باشی ...........

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - kolak - 2012-06-21 05:40 PM

سلام عزیز آذری یولداشلارم من اردبیلیم 23یاشم واردی چوخدا سوینیم کی ب تاپیک. بردا یارانب دی تک تک اذری یولداشلارمادا کی فروم دا فعالیت دری واردی ارادتم واردی بخصوص arrowعزیزیولداشم کی من دمشیشدی بردا اوزوم معرفی الیم ولی یادمنان چخ مشدی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
خب بحث از سلاحهای قا چ ا ق شده بود.با اجازتون من هم نظری بدم
دوستان به هیچ وجه به سمت این چنین سلاحها نرید چون علاوه بر خرابی وغیر مجاز بودنش یه اشکالی هم داره به طور مثال وقتی شما برای شکار یا تیر اندازی با این سلاح دل به طبیعت می زنید همیشه یه دلهره (گیر افتادن این حرفا)تو وجودتون هست که لحظات تیراندازی وشکار شما رو خراب میکنه
بعداز جریان جمع اوری سلاحهای بدون جواز سخت گیریهای شدیدی هم هستش خلاصه مختارید مواظب خودتون باشید
درمورد پی سی پی هم دوست عزیز بیخیال شو پی سی پی که مجاز هستش.شما برو دنبال یه اشنایی بگرد که به ترکیه سفر می کنه اونوقت یدونه برا شما می تونه به صورت مسافرتی(سوغات.هدیه)بیاره البته اونور چیزی نمیگن دیگه نمیدونم اینور گیربدن یا نه Khansariha (48)Khansariha (219)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Tomcat14 - 2012-06-21 07:30 PM

سلامKhansariha (8)
عزيز يولداش خوش گلميسيزKhansariha (48)
اردبيلين هاراسينان سيز؟؟؟