شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) (/showthread.php?tid=318)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2011-10-08 04:23 PM

(2011-10-08 04:04 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آذری یولداشلاریما کرچدن سلام عرض الیرم. اوماریم کی همیشه ساغ اولاسیز.په نیه باشقا تاپیکلارا آز باش وورورسوز قارداشلار؟Khansariha (8)Khansariha (8)
البته بنده آذری نیستم ولی افتخار می کنم که با زبان ترکی آشنایی کامل دارم. به هر حال مخلص دوستان عزیز آذری هستم.Khansariha (8) Khansariha (48)

سلام آقا شما که آشناییتون به زبان ترکی بیشتر از منه Khansariha (8)
ما در خدمتتون هستیم و فعلا در حالت گیرنده کار میکنیم و از نظرات ارزنده جنابعالی و سایر بچه ها استفاده میکنیم شاید باور نکنید صبحها موقع بیدار شدن طبق عادت میام تو سایت و شبها هم همینطور قبل از خواب حتما سر می زنم
به هر حال یاشاسین منیم عزیز یولداشیم آقای ganymede74 و ببخشید که اسمتون رو نمیدونم
ارادتمند مهدی از تبریز Khansariha (48) Khansariha (8)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - masud7 - 2011-10-08 04:26 PM

سلام بچه ها من هم از تبريزم

تفنگاتون چيه؟

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2011-10-08 04:29 PM

(2011-10-08 04:26 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگاتون چيه؟

من pcp at44-s10 دارم با کالیبر 5.5 و دوربین 3*9 optima

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - masud7 - 2011-10-08 04:31 PM

ويرايش نيست اينجا

بچه ها تفنگ ريتاي يا 135 چطوره از لحاظ قدرت
نقل قول :من pcp at44-s10 دارم با کالیبر 5.5 و دوربین 3*9 optima

شما هيچ اه اه اه Khansariha (290)
من با شما ديگه حرف نميزنم Khansariha (226)
اين همه تفنگ خوب چيني رفتي اينو گرفتيKhansariha (399)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - mbt - 2011-10-08 04:41 PM

(2011-10-08 04:31 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ويرايش نيست اينجا

بچه ها تفنگ ريتاي يا 135 چطوره از لحاظ قدرت
نقل قول :من pcp at44-s10 دارم با کالیبر 5.5 و دوربین 3*9 optima

شما هيچ اه اه اه Khansariha (290)
من با شما ديگه حرف نميزنم Khansariha (226)
اين همه تفنگ خوب چيني رفتي اينو گرفتيKhansariha (399)

خوب حالا منم حرف نمیزنم Khansariha (14) می نویسم مشکلی نیست Khansariha (166)
retay 135 رو برادرم داره و من باهاش شلیک کردم از نئوپان رد شد 4.5 فقط مشکل شل شدن پیچها رو داشت و یک لیزر سایت هم روش داده بودند که بخاطر لگد زیادش تنظیم نمیشد و قدرتش کمی از مگنوم 350 کمتره البته اون زمان مگنوم من 5.5 بود
ویرایش هم تو یکی از اون دگمه های پایینیه

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Marksman - 2011-10-08 04:42 PM

(2011-10-08 04:23 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-08 04:04 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آذری یولداشلاریما کرچدن سلام عرض الیرم. اوماریم کی همیشه ساغ اولاسیز.په نیه باشقا تاپیکلارا آز باش وورورسوز قارداشلار؟Khansariha (8)Khansariha (8)
البته بنده آذری نیستم ولی افتخار می کنم که با زبان ترکی آشنایی کامل دارم. به هر حال مخلص دوستان عزیز آذری هستم.Khansariha (8) Khansariha (48)

سلام آقا شما که آشناییتون به زبان ترکی بیشتر از منه Khansariha (8)
ما در خدمتتون هستیم و فعلا در حالت گیرنده کار میکنیم و از نظرات ارزنده جنابعالی و سایر بچه ها استفاده میکنیم شاید باور نکنید صبحها موقع بیدار شدن طبق عادت میام تو سایت و شبها هم همینطور قبل از خواب حتما سر می زنم
به هر حال یاشاسین منیم عزیز یولداشیم آقای ganymede74 و ببخشید که اسمتون رو نمیدونم
ارادتمند مهدی از تبریز Khansariha (48) Khansariha (8)
دوست عزیزم همنام هستیم من هم مهدی هستم. اقا شکسته نفسی می کنید ما ارادت داریم خدمت شما وسایر دوستان عزیز در سرزمین زیبای آذربایجان.Khansariha (8)
اون اعتیاد رو هم کاریش نمی شه کرد داداش من هم می بینی یه بار ساعت 2 بعد از نصفه شب با موبایل می آم تو سایت.Khansariha (219)
ان شاء ا... بیر گون هامی یولداشلاریمیزلا بیر یر ده برابر اولاخ(گارداش باغیشلا سوز من تورکی دیلینی لاتین خطییله داها راحت یازیرام فارسی ده یاخشیجا بیلمیرم.) Khansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - masud7 - 2011-10-08 04:49 PM

نقل قول :خوب حالا منم حرف نمیزنم Khansariha (14) می نویسم مشکلی نیست Khansariha (166)
retay 135 رو برادرم داره و من باهاش شلیک کردم از نئوپان رد شد 4.5 فقط مشکل شل شدن پیچها رو داشت و یک لیزر سایت هم روش داده بودند که بخاطر لگد زیادش تنظیم نمیشد و قدرتش کمی از مگنوم 350 کمتره البته اون زمان مگنوم من 5.5 بود
ویرایش هم تو یکی از اون دگمه های پایینیه
نه شوخي بودKhansariha (48)
اين 5.5 نداره اونو تست كرديKhansariha (226)
اين 100 چطور؟ كربن و اسپورت و ... در مقاسه با شادو 1000 چطورن ؟Khansariha (172)
ارزش خريد نسبت به قيمتشون رو داره؟Khansariha (214)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - homayonfar - 2011-10-08 10:01 PM

از بروبچه های تبریز ایوانیکس سوارا دستاشون بالاKhansariha (256)

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - Saeed-AT44-Long - 2011-10-09 08:06 AM

(2011-10-08 04:26 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگاتون چيه؟

سلام آقا مسعود خوش اومدین

تفنگام تو امضا اومدن

RE: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...) - masud7 - 2011-10-09 06:03 PM

نقل قول :سلام آقا مسعود خوش اومدین

تفنگام تو امضا اومدن
اين همه تفنگ رو واسه چي ميخواهي؟
سيز همان قارقا ويران دسيز ؟؟؟؟