شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - imangta - 2011-09-10 08:48 PM

بله من هم قبول دارم محصولات وایرخ و دیانا کیفیت بالاتری دارند اما متاسفانه محصولات گامو ... نمیدونم چرا قسمت کپ سلاح رو پلاستیکی کردن خب این کیفیت رو میاره پایین یا شاید اون نمایندگی رسمی اقدام به وارد کردن محصولات با کیفیت نمیکنه به هر صورت با این کیفیت بازار رو به محصولات تازه وارد ترکیه واگذار میکنه که من به شخصه متاسفم.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - poya 2000 - 2011-09-15 06:03 PM

(2011-09-10 08:48 PM)imangta نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله من هم قبول دارم محصولات وایرخ و دیانا کیفیت بالاتری دارند اما متاسفانه محصولات گامو ... نمیدونم چرا قسمت کپ سلاح رو پلاستیکی کردن خب این کیفیت رو میاره پایین یا شاید اون نمایندگی رسمی اقدام به وارد کردن محصولات با کیفیت نمیکنه به هر صورت با این کیفیت بازار رو به محصولات تازه وارد ترکیه واگذار میکنه که من به شخصه متاسفم.

با سلام خدمت دوستان عزیز
من cfx royal دارم و باید بگم تفنگ بسیار خوشدست و با کیفیتیه . و تمام قسمتهای مکانیکیش فلزیه
دقتشم به نظر من عالیه . مخصوصا با وجود مگسک و شکاف فسفریش
قبل این diana 35 داشتم ولی cfx royal بیشتر راضیم میکنه . واقعا بالانس خوبی تو بدن داره
دقتش از 35 بیشتره چون لوله سابته و دوربین روش بهتر جواب میده .
به نظرم cfx royal و maxima در مدلهای گامو بسیار با کیفیت و خوش ساخت هستن .

RE: معرفی کلی محصولات گامو - imangta - 2011-09-16 09:48 PM

متاسفانه ما به محصولات گامو که برای اروپا و یا امریکا ساخته میشن دسترسی نداریم تا بهتر بتونیم در موردش نظر بدیم...Khansariha (367)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - poya 2000 - 2011-09-17 10:41 PM

(2011-09-16 09:48 PM)imangta نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه ما به محصولات گامو که برای اروپا و یا امریکا ساخته میشن دسترسی نداریم تا بهتر بتونیم در موردش نظر بدیم...Khansariha (367)

این در مورد سایر برند ها هم صدق میکنه .
اما در مورد گامو محسوس تره و به دوستانی که میخوان فنری حول 300 بخرن cfx royal رو پیشنهاد میکنم . با سایر محصولات گامو متفاوته

RE: معرفی کلی محصولات گامو - whisperman - 2011-09-25 05:49 AM

به نظر من ویسپر ایکس یه لذت دیگه ای از شکار رو میده,

هم ظاهر زیبایی داره, هم خیلی سبکه, هم خوش دسته...
این سبکیش باید خیلی واسه دیانا بازا جالب باشه
وزنش با دوربین و چراغ تازه اندازه دیانا می شه

این هم مشخصات فنی از سایت گامو :

[تصویر: image.jpg]

Mechanism

Sound moderator
Break barrel
Rifled barrel
Bull barrel
Sound moderator
2 stage trigger
Cocking safety
Trigger safety
Stock
Anti-shock composite stock
Ambidextrous stock
Stock checkering
Tactlical design
Ergonomic design
Ventilated butt pad
Sights/Optics
Fibre optic sights
Adjustable rear sights
Front sight
Grooved cylinder for optics
Specifications

Caliber 4,5 mm / .177
Caliber 5,5 mm / .22
Weight lb 6.61
Lenght in 46.06
Muzzle Velocity 4,5mm/.177 ft/s 1000
Muzzle Velocity 5,5mm/.22 ft/s 722

RE: معرفی کلی محصولات گامو - persiankiller - 2011-09-25 12:11 PM

(2011-09-25 05:49 AM)whisperman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من ویسپر ایکس یه لذت دیگه ای از شکار رو میده,

هم ظاهر زیبایی داره, هم خیلی سبکه, هم خوش دسته...
این سبکیش باید خیلی واسه دیانا بازا جالب باشه
وزنش با دوربین و چراغ تازه اندازه دیانا می شه

این هم مشخصات فنی از سایت گامو :

[تصویر: image.jpg]

Mechanism

Sound moderator
Break barrel
Rifled barrel
Bull barrel
Sound moderator
2 stage trigger
Cocking safety
Trigger safety
Stock
Anti-shock composite stock
Ambidextrous stock
Stock checkering
Tactlical design
Ergonomic design
Ventilated butt pad
Sights/Optics
Fibre optic sights
Adjustable rear sights
Front sight
Grooved cylinder for optics
Specifications

Caliber 4,5 mm / .177
Caliber 5,5 mm / .22
Weight lb 6.61
Lenght in 46.06
Muzzle Velocity 4,5mm/.177 ft/s 1000
Muzzle Velocity 5,5mm/.22 ft/s 722

آیدین ویسپر ایکس داره و قدرت این سلاح تو چند ماه استفاده خیلی افت داره خیلی!!!دقتش هم اصلا تعریفی نداره(این تجربه شخصی بود)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mazyarR - 2011-09-27 01:11 AM

سلامKhansariha (8)
بچه ها کیفیت تفنگای گامو که به ایران صادر میشه با اونایی که به اروپا میره تفاوت داره یا نه؟

RE: معرفی کلی محصولات گامو - عبدالرحمن - 2011-09-27 01:25 AM

نقل قول :آیدین ویسپر ایکس داره و قدرت این سلاح تو چند ماه استفاده خیلی افت داره خیلی!!!دقتش هم اصلا تعریفی نداره(این تجربه شخصی بود)

بله کاملا مواقم این اسلحه تجربه شخصی من نشون مداده که تو مدت کمی افت قدرت زیادی پیدا میکنه و دقتش رو هم من نمیپسندم .. الان دیانا دیگه کیفیت سابق رو نداره چه انتظاری از گامو میشه داشت

RE: معرفی کلی محصولات گامو - sir.ali - 2011-09-27 01:26 AM

(2011-09-27 01:11 AM)mazyarR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
بچه ها کیفیت تفنگای گامو که به ایران صادر میشه با اونایی که به اروپا میره تفاوت داره یا نه؟

Khansariha (8) سلام
بله با هم متفاوت هستند.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Marksman - 2011-09-27 11:37 AM

(2011-09-27 01:26 AM)sirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-27 01:11 AM)mazyarR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)

Khansariha (8) سلام
بله با هم متفاوت هستند.
همین الان هم اگه برین نمایندگی گامو تو فردوسی بعضی از مدلها نمونه کپ فلزی هم داره که حدود 50000 تومن اختلاف قیمت داره(مخصوصا شادو 1000 که پرفروشترین تفنگشونه) حالا اینکه اینا برای اروپا طراحی شده یا ساخت قدیمه من نمی دونم . تو یه فروم آمریکایی هم من دیدم که به پلاستیکی شدن کپ وبعضی از قطعات دیگه تفنگهای گامو اشاره شده بود پس احتمالا این سیاست کلی شون هست ولی نمونه های جدید رو بیشتر به منطقه ما می فرستن.Khansariha (226)