شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - paka - 2011-07-03 10:51 PM

عرض ادب خدمت دوستان گرامی

دوستان طی بحرانهای اقتصادی چند سال اخیر خیلی از کمپهای تولیدی مجبور شدن کیفیت محصولاتشون رو پایین بیارن.اینم یه مسئله عادیه که وقتی سیل بیاد سبکترها رو با خودش میبره
من فکر نمیکنم مقایسه دو برند کار جالبی باشه.وقتی میری پیش خریدار میگی تفنگ میخوام خوب باشه قوی باشه و........... قیمت هم مهم نیست میگه دیانا" وایرخ نمیگه گامو رنجر .(حداقل بیشترشون اینجورین).بقول برو بچه های فنی سایت گامو تیپ مصرف کننده ش مشخصه رنجر و دیانا و چینی هم همینطور[/align][align=left]

RE: معرفی کلی محصولات گامو - david - 2011-07-03 11:46 PM

به نظر من فروش گامو تو ایران خوابید و کمتر کسی به دنبال خریدش میره.من خودم یکسال ونیم پیش هانتر1250 گرفتم و گول تبلیغات دروغین گراز زدنش را تو اینترنت خوردم.وقتی تست گرفتم و کرنوگرافیش کردم دیدم به به چه کلاهی سرم رفته. پرسوجو کردم دیدم اکثرا ناراضی هستند.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - AIRKING - 2011-07-04 08:53 PM

به نظر من اهمیت ندادن به تبلیغات فضایی بعضی شرکت ها خیلی بهتره.
مطمئن باشید وقتی یکی میگه(حرف میزنه) من بهترینم ،خیلی نمیشه بهش اعتماد کرد اما وقتی کسی در عمل اثبات میکنه که بهترین هست اونوقت با خیال راحت میشه رفت و از اون محصول استفاده کرد.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - david - 2011-07-04 09:01 PM

بله کاملا درست است اما در اینجا باید خرید و تست کرد و متاسفانه کلاه رفت سرم و از یک طرف خوشبختانه تجربه کسب کردم.که بابت ان خوشحالم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - amin35190 - 2011-07-08 01:43 PM

دوستان و عزیزانی که دستی در اینکار دارن ازشون تقاضا داریم که از تمامی تفنگهای گامو قابل خرید در ایران یه تصویر و تمام مشخصات تفنگ رو در این قسمت قرار بدن حیفه از مدیران عزیز می خوام یه فکری بکنن دیدن اگه مفیده تصاویری از تفنگهای گامو در یان تایپیک قرار بدن مرسی از مدیران عزیز اگه هم که لازم نیست بابت تقاضای بنده منو ببخشین Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - hosain55 - 2011-07-13 10:56 AM

سلام من گامو دارم ولی ازش راضی ام
نمیدونم چرا میگید بد این تفنگ
البته صد درصد دیانا بهتره

RE: معرفی کلی محصولات گامو - seeker - 2011-07-13 12:06 PM

با سلام
من یک mod 610 هم دارم در مقایسه با دیانا کیفیت پایین تری داره و گپ هم پلاستیکی ولی از نظر وزن و خوشدست بودن خوب است یک کمی افتادگی لوله داره که در اکثر تفنگها است و کمی نصب دوربین را مشکل میکند
و اگر از پایه با تنظیم ارتفاع در عقب استفاده کنید راحتر از گذاشتن مقوا در پایه عقب تنظیم میشه در دیتابیس نمایندگی هم ثبت شده و امیدوارم قطعاتش را بدهند البته نوک مگسگ خوبی نداره و به راحتی از تنظیم خارج می شود ماشه و دقت هم قابل قبول است از نظر قدرت برای شکار تا فاصله حدود 15 متر برای خرگوش مناسب است و برای تفریح و هدف زنی خوب است و به نیرو زیادی برای مسلح شدن نیاز ندارد

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mazyarR - 2011-08-25 09:20 PM

سلام
دوستان نظرتون راجع به Viper skeet چیه؟ من هیج اطلاعاتی راجع بش نمیدونم! تو سایت سمس دیدم که قیمت زده 290

RE: معرفی کلی محصولات گامو - hunter1250 - 2011-08-26 03:51 PM

گامو چی بود که حالا کیفیتش بیاد ÷ایین.Khansariha (367)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - paka - 2011-08-26 09:58 PM

با سلام
دوستان من هم بشخصه گامو رو از اون تیپ محصولاتی نمیدونم که بشه با دیانا و وایرخ مقایسه کرد ولی خوب هرکس به بر حسب قدرت جیبش و علاقه میتونه انتخاب کنه .
من خودم سه چهارتا از محصولات گامو رو که متعلق به دوستان بودند رو از نزدیک دیدم و ماشه ای چکوندم .واقعا مالی نیستند و ارزش داره ادم یه 200 .300 تومن سر بده و یه جنس معتبر تر بگیره.

اما در میان تفنگهای گامو مدل cfx royal واقعا یه چیز دیگری است وقتی از نزدیک دیدمش تعجب کردم فوق العاده زیبا و خوش ساخت وزن مناسب و دقت خوب و از دیگر مزایاش این که شکاف درجه و مگسک فسفری داره .واقعا برای من سخته این مدل رو از گامو بدوم .به لحاظ ساخت قطعات هم بسیار عالی بود .تنها عیبش فقط نحوه ساچمه گذاریه که یکم مکافات داره.

با سپاسKhansariha (8)