شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - tinger - 2016-03-13 07:03 PM

(2016-03-13 04:16 PM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که از سیستم آی جی تی که همون نیتروپیستون هست اگر استفاده کردن آیا مسلح کردنش سخت تر از فنری هست یا فرقی نمیکنه
بسته به قدرتشون داره ولی در کل خیلی باهم اختلاف ندارن.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - amen - 2016-03-13 11:19 PM

(2016-02-03 11:41 PM)Rasivell نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، ببخشید یه سوال..

اینکه گپ و ماشه تفنگ های گامو از پلاستیکه به نظرتون مشکل ساز نمیشه؟؟؟ لق بزنه یا بشکنه و..؟ ممنونم

با سلام
ماشه نه خوبه و خیالتون راحت ولی کپ چرا لق میشه و در ضربه و ... میشکنه . لق شدن کپ شادو را تعدادی از کاربران مثل خود من تجربه کردیم.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - climber7043 - 2016-03-14 03:47 PM

سلام دوستان.
گامو جزء برترین سازنده های تفنگ بادیه و تفنگهاش به سبک و خوش دست بودن شهرت داره. مخصوصا مدل وایپرمکس که بینظیره چه از نظر دقت و قدرت و همچنین سبک بودنش.
به نظر من اگه گامو کپش پلاستیکی نبود و فلزی بود درست مثل قدیما که کپشون فلزی بود دیگه عالی بود و میشد به عنوان یه تفنگ کیفیت بالا روش حساب باز کرد اگر چه با این وجود هم کیفیتش رضایتبخشه ولی اگه کپش فلزی بود یه چیز دیگه بود حیف این لوله گامو نیست با این خان کشی درجه یک که تو کپ پلاستیکی باشه؟!!!!

RE: معرفی کلی محصولات گامو - hamedkk - 2016-06-27 12:15 AM

دوستان سلام. چند روزی هست که یه تفنگ بادی گامو ویسپر آی جی تی خریدم. خیلی هم ازش راضی هستم. امروز که برده بودم بیرون بدون هیچ مشکلی تیراندازی کردم.اما وقتی اومدم خونه دیدم بدون اینکه کوچکترین ضربه یا فشاری به تفنگ وارد بشه، لوله تفنگ انحنای رو به بالا پیدا کرده به طوری که کاملا مشخصه و بسیار تو ذوق میزنه. خواستم ببینم کسی میدونه علتش چیه؟
بازم تاکید میکنم کوچکترین فشار یا ضربه ای بهش وارد نشده و فقط خیلی معمولی باهاش تیر اندازی شده

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aminhunt - 2016-06-27 12:01 PM

دوست عزیز یعنی انحنا ان قدر زیاده که با چشم دیده میشه؟ اگه امکان داره یه عکس ازش بزارید. یه چن تا شلیک هم باهاش انجام بدید تا مشخص بشه لول چقدر انحنا داره
این کارا رو انجام بدید تا ببینیم جریان چیه و چکار باید کرد
یا علی

RE: معرفی کلی محصولات گامو - amn - 2021-07-05 12:31 PM

(2016-06-27 12:15 AM)hamedkk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام. چند روزی هست که یه تفنگ بادی گامو ویسپر آی جی تی خریدم. خیلی هم ازش راضی هستم. امروز که برده بودم بیرون بدون هیچ مشکلی تیراندازی کردم.اما وقتی اومدم خونه دیدم بدون اینکه کوچکترین ضربه یا فشاری به تفنگ وارد بشه، لوله تفنگ انحنای رو به بالا پیدا کرده به طوری که کاملا مشخصه و بسیار تو ذوق میزنه. خواستم ببینم کسی میدونه علتش چیه؟
بازم تاکید میکنم کوچکترین فشار یا ضربه ای بهش وارد نشده و فقط خیلی معمولی باهاش تیر اندازی شده

سلام دوست عزیز
انحنای رو به بالا زمانی در اسلحه نمایان میشه که در هنگامی که لول تفنگ خم هست دستت بره رو ماشه ؛ در غیر این صورت نباید چنین اتفاقی بیفته

حالا به یه تعمیر کار نشون بدید ببینید میتونن درست کنن.
البته سوالتون رو ۵ سال پیش پرسیدید که احتمالا تا الان درستش کردید.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - RezaHatamiHunter - 2021-07-12 08:55 AM

سلام صد درصد مشکل این دوستمون از واشر لوله سلاح هست
امتحان کنید دوستان واشر تفنگ رو در بیاری بعد میبینید به طور فاحش بالا میزنه (متری)خیییییلی عجیب هست

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mohammadmehdighasemi - 2021-07-15 01:23 PM

یکی از اصلی ترین نکاتی که باید به خرید اسلحه ( نه تنها اسلحه بلکه هر جنسی ) بهش توجه ویژه ای بشه این هست که ببینید قطعات یدکی اون اسلحه فراهم هست یا نه
متاسفانه تفنگ های گامو اصلا قطعات یدکیشون گیر نمیاد ... اگر هم گیر بیاد تولید داخل هستند که جنس خوبی ندارند
مثلا من فکر نمیکنم که فنر ویسپر ایکس گیرتون بیاد و باید فنر شادو بندازید ... من خودم شادو دارم بعد از اینکه فنر رو عوض کردم دیگه اون تفنگ سابق نشد و چون کارایی نداشت برام دادم به پسر همسایه Khansariha (399)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - amn - 2021-07-16 06:25 PM

سلام.
شرکت گامو محصولات خیلی زیادی داره و عملا بیشتر این سلاح ها از نظر کارایی یکی هستن و فقط شکلشون فرق میکنه.
مثلا
به شادو 1000 یه مازل بریک ویسپر اضافه میکنن و بهش میگن کمو ویسپر.
یا یه دوربین و چراغ قوه میگذارن رو ویسپر ایکس و بهش میگن ویسپر ومپایر
یا میگن یه لوله شروود میزارن رو بلک نایت و بهش میگن بلک فیوژ.
که تمام این سلاح ها از نظر فنی یکی هستن و شکلشون فرق میکنه همین.
یا مثلا یه تغیرارات خیلی کمی توی یه سلاح ایجاد میکنن و یه اسم دیگه روش میزارن.
همشون همینه.
بعد قدرت سلاحاشون رو حدود 23 ژول اعلام میکنن اما بعدش معلوم میشه که مثل شادو قدرتشون 18 ژول هست.
اگه کسی میخواد گامو بخره خیلی نگران لوازم یدکی نباشه چون الان بیشتر قطعات شادو گیر میاد و میشه قطعات اون تفنگ رو با شادو تعویض کرد.
اما مشکل اصلی این سلاح ها استفاده از زبانه نگه دارنده لوله پلاستیکی هست که قطعا بعد از تعدادی شلیک ساییده میشه و لول لق میشه.
پس حتما باید بعد از خرید زبانه لول رو فلزی کنن.
اما با همه این مشکلات بازم شادو 1000 تفنگ جالبیه و من تازگیا خیلی ازش خوشم اومده خخخخخخخخخ.

یه چند تا عکس هم می زارم که تاپیک زیبا تر بشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سلاح ها هرچی عیب داشته باشن یه چندتا خوبی هم دارن
بسیار سبک
خوش دست
زیبا
دقیق
قدرت قابل قبول

آقایون شرمنده پر حرفی کردم
فعلا خداحافظKhansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Sunlight - 2021-10-17 09:38 PM

سلام دوستان. من یه تپانچه گامو پی ۹۰۰ واسه هدف زنی خریدم. از دوستانی که اطلاعاتی از این اسلحه دارن لطفا نظرشونو بگن. ممنونم.Khansariha (8)