شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - آذرخش - 2015-06-04 12:30 PM

(2014-12-25 10:26 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان کسی میدونه این اسلحه گامو مدل چیه؟
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام: این تفنگ بلک فیوژن نام دارد

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Wellbred - 2015-06-30 01:40 PM

دوستان عزیز سلام،
یک هفته ست یک تفنگ گامو ویسپر ایکس آی جی تی Whisper X IGT از فروشگاه گجت کمپ خریدم.
به همراه یک دوربین COMET 3-9 40 با پایه دو تیکه

اسلحه خوبیه اما در شلیک با دوربین به مشکل خوردم. بعد از صفر کردن دوربین سه چهارتا تیر شلیک میشه که نسبتا خوب می خوره به هدف اما بعدا فکر می کنم که تنظیم از بین میره و یکی رو. یه سانت میزنه چپ، یکی رو دو سانت میزنه راست. ایراد از اسلحه نیست چو با مگسک خیلی خوب هدف رو می زنه.

حالا دو به شک هستم که آیا ایراد از تیر اندازی منه؟ شخصا خیلی دقت می کنم که دقیقا وسط رو نشونه بگیرم. روش صفر کردنم هم با استفاده از کیسه های شنی اسلحه رو ثابت نگه می دارم و با یک ساچمه در فاصله پانزده متری دوربین رو صفر می کنم.

به نظرتون دوربینم چطوره کیفیتش؟ آیا ایراد از دوربین هست؟ یا شاید من باید خیلی دقیق بشم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - damoon_61 - 2015-07-04 02:31 PM

(2015-06-30 01:40 PM)Wellbred نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام،
یک هفته ست یک تفنگ گامو ویسپر ایکس آی جی تی Whisper X IGT از فروشگاه گجت کمپ خریدم.

اسلحه خوبیه اما در شلیک با دوربین به مشکل خوردم. بعد از صفر کردن دوربین سه چهارتا تیر شلیک میشه که نسبتا خوب می خوره به هدف اما بعدا فکر می کنم که تنظیم از بین میره و یکی رو. یه سانت میزنه چپ، یکی رو دو سانت میزنه راست. ایراد از اسلحه نیست چو با مگسک خیلی خوب هدف رو می زنه.

حالا دو به شک هستم که آیا ایراد از تیر اندازی منه؟ شخصا خیلی دقت می کنم که دقیقا وسط رو نشونه بگیرم. روش صفر کردنم هم با استفاده از کیسه های شنی اسلحه رو ثابت نگه می دارم و با یک ساچمه در فاصله پانزده متری دوربین رو صفر می کنم.

به نظرتون دوربینم چطوره کیفیتش؟ آیا ایراد از دوربین هست؟ یا شاید من باید خیلی دقیق بشم
دوست عزیز مممکنه ایراد از نوع ساچمه و نوع ماشه کشیتون هم باشه ولی این که میگیی با مگسک مشکلی ندارید این احتمالات رو پایین میاره
من با این دوربین آشنایی ندارم و نمیتونم راهنماییتون کنم راجع به این دوربین خاصولی چیزی که میتونم بهتونن بگم من با cfx و دوربین والتر خودم این مورد رو هرگز نداشتم و صفر دوربین هم خیلی یر بهم میریزه

RE: معرفی کلی محصولات گامو - ln 1 - 2015-07-04 03:14 PM

وقتی با شکاف درجه شلیکها دقیق هستن مسلما ایراد از دوربینه .مخصوصا دوربینهای کامت (که دهنه 50 اون را داشتم )بسیار بی کیفیت و کم دوام هستن . اصلا ارزش هزینه کردن ندارند . برای تفنگهای گامو که ممکنه به نظر ریکویل ضعیفی داشته باشند خرید یک دوربین مقاوم مثل سنتر 32 باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه خواهد شد .

RE: معرفی کلی محصولات گامو - damoon_61 - 2015-07-04 04:01 PM

دوربین
3-9x32
center point دوربین خیلی خوبی هست برای گاموها یکیش رو روی هانتر IGT یکی از دوستان بستم خیلی خوب جواب داد و همچین مشکلاتی نداشت

RE: معرفی کلی محصولات گامو - tinger - 2015-07-04 04:16 PM

تولید اولین ساچمه سنگین درکالیبر 4.5 مناسب

برای pcp از شرکت گامو بنام g-hammer :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وزن ساچمه در کالیبر4.5 یک گرم معادل15.43گرین میباشد که دربسته های 200

عددی ارایه میشه برروی بسته عدد24 ژول نوشته شده که باتوجه به وزن وکالیبر

در تفنگهای 4.5بالاتراز 24 ژول هم قابل استفاده هست حالا منظور 24 ژول رو دقیقا

متوجه نشدم.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Neo - 2015-09-17 01:26 AM

(2015-06-30 01:40 PM)Wellbred نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام،

سلام دوست عزیز .. قبل از هر نوع هزینه .. پیشنهاد میکنم پایه دوربین رو تعویض کنید و یه لیوپولد ۴ پیچ ببندید .. به احتمال زیاد برطرف خواهد شد .. من فنری ویسپر دارم و دقتش خیلی بیش از انتظاریه که از گامو داشتم .
ساچمه هم از پرومگنوم استفاده کن (حداقل واسه صفر کردن ) و هنگام صفر از زوم و پارالکس استفاده نکن (که البته فرمودید ۱۵ متر و احتمالا استفاده نمیکنید .. ولی با پایه درست خواهد شد .. شاید هم موقع تنظیم در معرض وزش باد ملایمی قرار داشتید
موید باشید

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rasivell - 2016-02-03 11:41 PM

سلام دوستان ، ببخشید یه سوال..

اینکه گپ و ماشه تفنگ های گامو از پلاستیکه به نظرتون مشکل ساز نمیشه؟؟؟ لق بزنه یا بشکنه و..؟ ممنونم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - climber7043 - 2016-02-21 11:14 AM

من با تفنگ های گامو خیلی کار کردم و اینکه میگن کپ پلاستیکی میشکنه و ازون حرفا من ردش نمیکنم ولی تا حالا ندیدم بشکنه فقط دیدم خش افتاده . تمیزترین مدلی هم که باهاش تیر اندازی کردم گامو وایپرمکس ۴.۵ بوده که هم سبک هم خوش دست و با قدرت متوسط بود. دوربین هم به خوبی روش جواب میداد. دقت هم از ۱۰ تو فاصله ۲۰ متر بهش نمره کامل یعنی ۱۰ میدم و تو فاصله بیشتر نمره ۸ میدم.Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - smoker - 2016-03-13 04:16 PM

دوستانی که از سیستم آی جی تی که همون نیتروپیستون هست اگر استفاده کردن آیا مسلح کردنش سخت تر از فنری هست یا فرقی نمیکنه