شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - amin2904 - 2014-01-03 05:40 PM

من خودم بادی زیاد کار کردم اما شادو آی جی تی انصافا چیز دیگه ایه.
پیشنهاد میدم اگر 4.5 رو موجود داشتن حتما بخرید.
خودمم دارم تفنگم رو میفروشم که دوباره شادو آی جی تی بخرم.
مقایسه هانتر و شادو مثل مقایسه پراید 132 و 131 باهمدیگس.بیشتر تو ظاهرشون کار کردن.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Vicxtor - 2014-01-03 05:48 PM

(2013-11-27 11:25 PM)Arthas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز،به طور کلی تفنگ بادی های گامو مخصوصا این مدلهایی مثله وایپر مکس و ویسپر ایکس و شادو 1000 برد مفیدشون چقدر هست؟ و تا چند متری میشه باهاشون کفتر رو زد و انداخت؟

دوست عزیز در کالیبر ۴.۵ از ۲۰ تا ۳۰ متری میشه روشون حساب کرد البته با دوربین و به شرطی که به اندام های حیاتیش بخوره...
Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - nasergafari - 2014-01-03 06:08 PM

(2014-01-03 05:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-27 11:25 PM)Arthas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز،به طور کلی تفنگ بادی های گامو مخصوصا این مدلهایی مثله وایپر مکس و ویسپر ایکس و شادو 1000 برد مفیدشون چقدر هست؟ و تا چند متری میشه باهاشون کفتر رو زد و انداخت؟

دوست عزیز در کالیبر ۴.۵ از ۲۰ تا ۳۰ متری میشه روشون حساب کرد البته با دوربین و به شرطی که به اندام های حیاتیش بخوره...
Khansariha (8)
سلام
رفیق من کوچیکتم هستم ولی 20-30متر یه کم کم نگفتی این دیگه بی انصافی میشه درحق گامو بابا این فاصله برا چینیB3خوبه.گامو که کمترازچینی نیست که .تا50-60مترهم میتونه بزنه البته به قول شما بادوربین.ولی 20مترروهم که باچینی وبدون دوربین هم میشه زد.شادو خودم از70متری شیشه دلسترو میترکونه تازه 5.5هم هست ولی خوب واشرشو با دیانا 27عوض کردم
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Vicxtor - 2014-01-03 06:48 PM

(2014-01-03 06:08 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
رفیق من کوچیکتم هستم ولی 20-30متر یه کم کم نگفتی این دیگه بی انصافی میشه درحق گامو بابا این فاصله برا چینیB3خوبه.گامو که کمترازچینی نیست که .تا50-60مترهم میتونه بزنه البته به قول شما بادوربین.ولی 20مترروهم که باچینی وبدون دوربین هم میشه زد.شادو خودم از70متری شیشه دلسترو میترکونه تازه 5.5هم هست ولی خوب واشرشو با دیانا 27عوض کردم
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

دوست عزیز منظور بنده کالیبر ۴.۵ شادو بود اون هم استوک و با ساچمه ی استاندارد... وگرنه اونقدر دقت نداره که بالاتر از ۴۰ متر بشه برای شکار روش حساب کرد، مخصوصا در تیراندازی بدون ساپورت یا ایستاده... باز روی سی اف ایکس، رویال و سی اف آر میشه از ۴۰ تا ۵۰ متر برای شکار حساب کرد (با توجه به تجربه ی خودم) کالیبر ۵.۵ هم خیلی روی شادو جواب نمیده (با انرژی سر لوله ی ۱۷ تا ۱۸ ژول) مخصوصا در درازمدت... مگر اینکه آی جی تی باشه...
سپاس... Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mohammadmasroor - 2014-01-03 07:19 PM

سلام دوستان من به تازگی شادو1000گرفتم میشه کمی برام توضیح بدین برا نشانه گیری راه دور و نزدیک گردون طبلک رو چقر باید بالا و پایین ببرم؟

RE: معرفی کلی محصولات گامو - nasergafari - 2014-01-03 07:38 PM

(2014-01-03 07:19 PM)mohammadmasroor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من به تازگی شادو1000گرفتم میشه کمی برام توضیح بدین برا نشانه گیری راه دور و نزدیک گردون طبلک رو چقر باید بالا و پایین ببرم؟
سلام
دوست من اول ورودتو به سایت خوش امد میگم دوما اسلحه تون مبارکتون باشه انشاالله ماشش یه عمر واستون بچکه.
والا رفیق اساتیدبسیار باتجربه ای تو سایت هستن که میتونن راهنمایی کنن شمارو ولی چیزی که من میدونم اینکه شما تو یه فاصله ای دوربین روصفر کن که برای شادو20تا25مترمناسب هست بعد باتوجه به فاصله ای که میخوای بزنی ازمیلدات دوربین استفاده کن.درضمن افت تیر درمسافت بستگی به کالیبراسلحه هم داره که باید مدنظربگیرین.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mehrdadjan - 2014-01-03 07:43 PM

فکر کنم منظور محمد جان طبلک شکاف درجه هست چون مثل اینکه
هنوز دوربین تهیه نکردنKhansariha (226)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mohammadmasroor - 2014-01-03 09:27 PM

اره مهرداد جان منظورم شکاف درجه بود.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - اشکان - 2014-01-03 09:36 PM

(2014-01-03 07:19 PM)mohammadmasroor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
خیلی خوش امدی
عرض کنم خدمتت که تاپیکی داریم به نام روش تنظیم و کار با مگسک تفنگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، با مطالعه این تاپیک به جواب سوالت خواهی رسید و باز هم اگر سوالی بود در این زمینه در همان تاپیک مطرح کن .
موفق باشید

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mohammadmasroor - 2014-01-03 09:53 PM

اشکان جان سپسگزارم.