شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - craftsman - 2011-02-06 10:57 PM

دوست عزيز سي اف ايكس
در مورد خان تفنگ بد نباشه چيزهايي رو يادآوري كنم:خان تفنگ بادي با حرارت شعله باروت غريبه ست و فشار و سرعت اوليه گلوله هاي تفنگهاي باروتي رو نبايد تحمل كنه.اينكه شما ميفرماييد خان فرسوده ميشه بايد عرض كنم قابل قبول نيست از بين رفتن خان تفنگ بادي علتش نگهداري نكردن و رسيدگي نكردن به تفنگه اينكار حتي در تفنگهاي بسيار گرانقيمت هم اتفاق ميفته كه اگه رسيدگي نشه خراب ميشه من شخصا شكستن قنداق يه برونينگ رو شاهد بودم تفنگي كه حداقل مال50 سال قبل بود اما علت شكستن قنداق بد بودن تفنگ نبود علت اين بود كه پيچ نگهدارنده قنداق شل شده بود دوست عزيز ما جدي نگرفت.تفنگهاي چيني كه گفتم شايد دهها هزار تير شليك كردن هنوز خانهاشون از بين نرفته بود دياناها رو خودتون بايد مشاهده ميكرديد تا حدس بزنيد چقدر باهاشون شليك شده تو جعبه يا تو اتاق نبودن !اگه ملاك شما ظاهر تفنگه بايد عرض كنم همه تفنگها بلا استثنا بعد از چندسال نياز به ريكاوري و احيانا تعمير دارن اينكه از رنگ و رو ميفته يه موضوع عادي در دنياي اسلحه ست و الا چه نيازي بود تفنگها زاجكاري بشن يا چكرينگ قنداقشون احيا بشه يا اينهمه تجهيزات نظافت اسلحه تو بازار ميومد؟مگه آدم خونه شو هرسال يا هرچند سال يكبار رنگ نميزنه يا پرده هاي خونه رو عوض نميكنه ياهر چند وقت گردگيري نميكنه؟آيا كسي كه تو خونه 30ميليوني يا يك ميلياردي زندگي ميكنه اينكارا رو نميكنه؟؟؟اين دليل خوبي نيست كه رنگ و روي تفنگ ميره
بايد عرض كنم گامو خيلي چيزها از ديانا كم داره حتي آلياژ بكار رفته در ديانا زمين تا آسمون با گامو فرق داره اين چيزيه كه من عملا تجربه كردم !بنظر من ديانا مثل خودروي فراريه تو دنيا كه قيمت دست دومش تفاوت زيادي با مدل نوش نداره!

RE: معرفی کلی محصولات گامو - arian313 - 2011-02-13 05:10 PM

سلام دوستان .
اول عذرخواهی میکنم که یکدفعه وارد بحث شما میشم .
اگه اجازه بدید بنده هم تجربیاتم رو در مورد هر دو برند که در حال حاظر هم از هر دوش دارم رو ارایه بدم .
اولا جالب که هیچ کدوم به مساله ماشه تو این دو اسلحه دقت نکردید حساسیت ماشه دیانا کجا و سنگینیه ماشه گامو کجا خود من هم بعد از تیراندازی با دیانا بعد از تعدادی شلیک میتونم عادت به ماشه سفت گامو کنم .
کلا گامو اسلحه بدی نیست اما دیانا یه جورایی انگار یک اسلحه تحصیل کرده هست .
معمولا افرادی که با دیانا کار کردند گامو رو اسلحه آماتوری میدونن .
در مورد غیاث بین سی اف ایکس و 350 باید بگم این مقایسه صحیحی نیست چون 350 رو باید با 1250 مقایسه کرد در مورد 1250 باید بگم اسلحه دقیق و قوی هست اما بسیار اسطحلاک زیادی داره و بعد از تعویض فنر اون با فنر داخل جعبه لگدی با 40 درصد بیشتر از 350 شلیک میکنه به حدی که یک بار الویشن دوربین گامو من رو بیرون پرت کرد اما از محاسنش بالانس خوب روی بدن که مدیون قنداق مونت کارلویی سنگین و استفاده از آلیاژ خوب رو میشه گفت در کل تفنگیه که همیشه خرابه:D
مهمترین مساله که تو گامو هست دوام کم اون نسبت به دیانا هست و افت شدید تری رو توش شاهد هستیم برای مثال 350 مگنوم یکی از دوستانم رو که بیش از 15 سالع داره کرنوگرافی کردیم و بعد یک دیانا نو رو فرق خیلی نا محسوس داشتند در صورتی که 1250 خودم رو بعد از 50 شلیک کرنوگرافی کردم افت لحظه ایی داشته البته یک جایی ثابت شد .
در کل این مرغوبیت خیلی از تفنگ ها هست که ماندگاریشونو تضمین میکنه .
بنده به این معتقدم که اسلحه مثل عضوی از خانواده میمونه و مهم اینه که تفنگت رو دوست داشته باشی و از داشتنش لذت ببری حالا میتونه گامو و دیانا باشه میتونه یک اسلحه چینی باشه .;)
موفق باشید

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mbt - 2011-03-25 12:17 PM

با سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان
من خودم یک گامو شادو هزار که چند سال پیش خریده بودم داشتم و از قدرتش راضی بودم ولی سیستم نشانه روی اولیش در اثر ضربه فنر شل می شد و من هم از این نکته به شدت ناراضی بودم تا اینکه چند روز پیش فروختمش به یکی از دوستام فکر کنم 200 تا هم باهاش شلیک نکرده بودم چون وقتش رو نداشتم و هنوز هم ندارم سالی یکی دو بار وقت استفادش رو دارم که اون هم فقط به تنطیم دوباره مگسک می گذشت
برای جایگزینیش تصمیم گرفتم که گامو ويسپر ايکس ومپایر رو که دوربین هم داره تهیه کنم ولی یک جا بدون دوربینش رو دیدم و از کیفیت ساخت پایینش متعجب شدم مثل اسباب بازی ها میموند و اصلا با عکسهاش نمیخونه و با شادو قبلی من خیلی متفاوته
قیمت این تفنگ تو تهران چقدره و آیا تو فردوسی مغازه ها 10 و 11 فروردین رو باز هستند یا نه چون تو این تاریخ من میرم تهران و میتونم از اونجا تهیه کنم
و آیا دقت تیر اندازیش هم مثل قیافشه و کیفیت ساختش افتضاحه یا بهتره

RE: معرفی کلی محصولات گامو - omid54 - 2011-03-25 07:18 PM

بادرود بر شما عزیزن

دوستان من خودم قبلا شادو 1000 داشتم و الان یه دیانا54 دارم باور کنید که مسافت های رو

که با شادو میزدم هنوز با دیانا نتونستم بزنم . شادو 1000 بسیار تفنگ جالبیه من فروختم

به دوستم . هنوز هم با همون دقت و قدرت داره کار میکنه . محصولات گامو از نظر کیفیت

مورد قبول هستند

RE: معرفی کلی محصولات گامو - esmaeil1356 - 2011-03-26 09:05 AM

دوست عزيز محصولات گامو در اين چند سال اخير بشدت افت كيفيت داشتند و تا جائي كه من اطلاع دارم گپ و ضامن نگهدارنده لوله پلاستيكي شده و به مرور زمان باعث لقي لوله ميشه و اين هم از دقت اسلحه كم ميكنه

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mbt - 2011-03-26 09:16 AM

(2011-03-26 09:05 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز محصولات گامو در اين چند سال اخير بشدت افت كيفيت داشتند و تا جائي كه من اطلاع دارم گپ و ضامن نگهدارنده لوله پلاستيكي شده و به مرور زمان باعث لقي لوله ميشه و اين هم از دقت اسلحه كم ميكنه

با سلام و تبریک سال نو
فرمایش شما کاملا درسته چون گامو و دلتا چند سال پیش من واقعا خیلی با کیفیت تر از این ویسپر ایکس بود

RE: معرفی کلی محصولات گامو - omid54 - 2011-04-15 10:09 PM

با درود

دوستان من چند روز پیش دیانا 54 رو باز کردم
واقعا کیفیت ساخت بالایی داره تمام قطعات با تلرانس مناسبی
ساخته شده و از نظر متریال عالیه . همه چیزش روی اصوله واقعا
لذت بردم باور کنید که اگر از این اسلحه درست استفاده کنید راحت 20 سال
براتون کار میکنه من خودم قبلا شادو 1000 داشتم گامو هم تفنگ خوبیه ولی
اصلا قابل مقایسه با دیانا نیست . من خودم 17 سال سابقه کار فنی دارم و از روی
تجربه ای که دارم عرض میکنم . تو صنعت المان حرف اول و میزنه چون این رو دیدم
میگم . ولی قبلا هم عرض کردم من 2 ساله پیش شادو 1000 داشتم و راضی بودم
شادو 1000 نسبت به قیمتش تفنگ خوبیه البته الان شنیدم که کیفیتش اومده پایین
من گامو رو به رنجر ترجیح میدم . موفق باشید

RE: معرفی کلی محصولات گامو - گیل مرد - 2011-04-27 06:18 PM

باسلام خدمت تمامی تک تیراندازان عزیز
من شیفته قنداق و قبضه socom شدم
بامدل 1000 تیراندازی کردم وبه نظرم بهتراز ashadow بود
آیا کسی ازدوستان تجربه تیراندازی با socom 1250 روداره ومثلا میتونه قدرت ودقتش رو با محصولات پرقدرت دیانا برام شرح بده؟
با تشکر
باسلام مجدد
ببخشید shadow رو اشتباه تایپ کرده بودم!

RE: معرفی کلی محصولات گامو - seeker - 2011-05-01 12:47 PM

با سلام خدمت دوستان ممنون میشوم اگر کسی اطلاعاتی از Viper Express و حالت شات گانش بدهد

RE: معرفی کلی محصولات گامو - amin35190 - 2011-06-20 02:52 PM

درباره محصولات گامو اینو بگم اقا هرکی داره مواظب مگسک فسفریش باشین به هر کی هم داره جون مادرتون بگین مواظب مگسک فسفریش باشه مال من بعد از 6 ساعت از خرید تفنگ با یه اشاره اقا سنگه شکست اشکم دراومد Khansariha (367)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
درباره شات گانش منم شنیدم تحقیق کردم اقا فشنگش عین سوزنی خودمونه اما باروت نداره با قدرت باد شلیک میشه تا مسافت بین 10 تا30 متر موثره گلوله هاش هم گیر نمیاد تفنگ بخری تیرش گیرنیاد اینقده خوفه Khansariha (214)