شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aminhorri - 2012-07-10 12:07 PM

این یه عکس از تفاوت مدل فنری با آی جی تی هست که گزاشتم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - THUNDER - 2012-07-10 12:57 PM

بنده درست با روش کارکرد این سیستم آشنا نیستم ولی دو چیز میدونم:
1-نیترو پیستون یه چیزی بین پی سی پی و فنر پیستون هستKhansariha (399)
2-عیب اصلی که فنر پیستون داره یعنی ضعیف شدن فنر بعد از مدتی توی این سیستم وجود نداره.Khansariha (215)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aminhorri - 2012-07-10 02:15 PM

کسی قیمت شادو 100 و شادو آی جی تی را نداره ؟
اصفهان برا فروش هست یا نه؟
و برای مدل شادو آی جی تی کدوم کالیبر بهتره 4.5 یا 5.5
منتظر جواب اساتید هستم
لطفا اگه کسی مدل آی جی تی داره و باهاش کار کرده تجربیاتش را در اختیار همه بزاره

RE: معرفی کلی محصولات گامو - foolad - 2012-07-10 03:33 PM

آقا خودت بخر تجربش رو به ما هم بگو
ظاهرا کسی تا حالا باش کار نکرده. تازه اومده

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mhrSB - 2012-07-10 03:53 PM

(2012-07-10 09:28 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این تکنولوژی فارسیش میشه نیترو پیستون. فکر کنم توی صفحات قبل همین تایپیک برابرش توضیح دادن.
من دارم شک میکنم اگه نیتروپیستون باشه چرا گامو با نام نیترو پیستون معرفی نکرده و این تصویری که هست ادمو به شک میندازه به جای فنر چیزی شبیه فنر گازی استفاده کرده باشه نه نیترو پیستون نظر اساتید چی هست؟
و معنیش میشه (فن آوری گازهای بی اثر)با مترجم گوگل
[تصویر: attachment.php?aid=647]

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Marksman - 2012-07-10 03:58 PM

دقیقا ترجمه اش میشه همین.یعنی در پر کردن این وسیله از گاز نیتروزن استفاده شده که در حالت عادی میل به ترکیب شدن با عناصر دیگه مخصوصا فلز سازنده پیستون رو نداره.مشکل شما الان دقیقا کجای این مسئله هست؟؟ اینکه شاید نیتروژن استفاده نشده باشه؟حتی اگه هوا هم استفاده شده باشه(مثل وایرخ90 ) بازم مشکلی نیست.در حقیقت اسم اصلی این نوع سیستم gas ram هست که گامو اونرو با نام آی جی تی برای محصولات خودش برند کرده.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aminhorri - 2012-07-10 04:03 PM

من هم با شما موافقم
یا درست به فارسی ترجمه نشده یا با یه تکنولوژی دیگه اشتباه گرفته شده
فکر کنم با اجاره اساتید اگه به پیستون پنوماتیکی ترجمه بشه بهتره
(2012-07-10 03:53 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-10 09:28 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این تکنولوژی فارسیش میشه نیترو پیستون. فکر کنم توی صفحات قبل همین تایپیک برابرش توضیح دادن.
من دارم شک میکنم اگه نیتروپیستون باشه چرا گامو با نام نیترو پیستون معرفی نکرده و این تصویری که هست ادمو به شک میندازه به جای فنر چیزی شبیه فنر گازی استفاده کرده باشه نه نیترو پیستون نظر اساتید چی هست؟
و معنیش میشه (فن آوری گازهای بی اثر)با مترجم گوگل
[تصویر: attachment.php?aid=647]

RE: معرفی کلی محصولات گامو - mhrSB - 2012-07-10 04:06 PM

یه سوال مگه تفنگ های نیتروپیستون هوا را فشرده نمیکنن و بعد با هوای فشرده ساچمه را به جلو حول میدن؟
خوب این هوای را فشرده نمیکنه(هوایی را که ساچمه را به جلو ببره)فقط به جای فنر از فنر های گازی داره استفاده میکنه.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aminhorri - 2012-07-10 04:07 PM

مسئله اصلی کار خود تفنگ و تجربیات استفاده از اونه
ترجمه مهم نیست
اگه کسی با تفنگی که آی جی تی هست کار کرده ما رو از این سردگمی در بیاره و توضیحات کاملی بده که چطور تفنگیه

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Marksman - 2012-07-10 04:14 PM

(2012-07-10 04:06 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال مگه تفنگ های نیتروپیستون هوا را فشرده نمیکنن و بعد با هوای فشرده ساچمه را به جلو حول میدن؟
خوب این هوای را فشرده نمیکنه(هوایی را که ساچمه را به جلو ببره)فقط به جای فنر از فنر های گازی داره استفاده میکنه.
نه دیگه اون یه قسمت قضیه هست.نقش فنر در اینجا به این سیستم نیوماتیک حاوی گاز قابل فشرده شدن داده شده.این قسمت که دقیقا مثل کمک فنر هیدرولیک هست بعد از آزاد شدن از حالت فشرده،قسمت دوم قضیه رو که بیرون راندن هوای داخل سیلندر اصلی برای شلیک ساچمه هست دقیقا مثل فنر و پیستون و واشر پیستون در یه تفنگ فنری ، به وجود می آره.

در مورد قضیه نیتروپیستون باید بگم چون در ایران این تکنولوژی در ابتدا با بنجامین تریل ان پی (NP مخفف Nitro Piston ) شناخته شد هنوزم این تکنولوزی به همین اسم معروفه.شاید در گامو واقعا از گاز دیگه ای استفاده شده باشه.ولی به هر حال کار همون کاره.