شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - hadilove - 2012-01-19 09:40 AM

سلام به همگی.من تازه یه تفنگ شادو 1000 خریدم ولی با خوندن ایم مطالب شما دوستان پشیمون شدم از این انتخابم چون من آماتور هستم تازه وارد.برا انتخاب این تفنگ کل اینترنتو زیرو رو کردم همه میگفتن تفنگ خوبیه همه مغازه دارا هم میگفتن ولی چیزی از پلاستیکی بودنش به من نگفتن.آقا من بدجوری پشیمون شدم.تازه الان 2 روزه خریدمش میخام بفروشمش چند میخرن؟

RE: معرفی کلی محصولات گامو - ALIANA-54-T06 - 2012-01-19 11:40 AM

(2012-01-19 09:40 AM)hadilove نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی.من تازه یه تفنگ شادو 1000 خریدم ولی با خوندن ایم مطالب شما دوستان پشیمون شدم از این انتخابم چون من آماتور هستم تازه وارد.برا انتخاب این تفنگ کل اینترنتو زیرو رو کردم همه میگفتن تفنگ خوبیه همه مغازه دارا هم میگفتن ولی چیزی از پلاستیکی بودنش به من نگفتن.آقا من بدجوری پشیمون شدم.تازه الان 2 روزه خریدمش میخام بفروشمش چند میخرن؟
دوست من كاريست كه شده و خيلي هم ناراحت نباش بلاخره اين تفنگ هم در حد خودش كارائي داره وميتونه مدتي شما را راضي نگه داره بهتره فعلا بفكر درست استفاده كردنش باشي تا ازش لذت ببري بعدها اگر خواستي ميتوني تبديل به احسنش كني ولي زود ناميد نشو و بنظرم كمي صبر كنيد. Khansariha (214)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aghajoon - 2012-01-19 01:03 PM

(2012-01-19 09:40 AM)hadilove نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز

اگه تفنگت کالیبر 4.5 باشه در رنج قیمت خودش تقنگ خوبیه ، من 2 سال این تفنگ را داشتم و اتفاقا بسیار هم لذت بخش بود و دقیق هم میزد، فقط مواظب باش کپ اسلحه که از پلاستیک به جایی نخوره.
99 درصد این شادوها بعد یه مدتی یکی از قطعات پلاستیکی داخلیشون میشکنه و تفنگ دیگه مسلح نمیشه ، شما میتونی تفنگ را باز کنی و بدی یکی از این قطعات از جنس تفلون برات بتراشند( از من 3000 تومن گرفت و تراشید) و دیگه عمری میشه.
از فکر فروش هم بیا بیرون که خیلی ضرر میکنی

RE: معرفی کلی محصولات گامو - masih.hunter - 2012-01-19 06:06 PM

علی رضا جان کپش پلاستیکی نشده زبونه لوله پلاستیکی شده . Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aghajoon - 2012-01-19 06:10 PM

منظورم همونجاییه که ته لوله را گرفته و توی مدلای قدیمی فلزی بود و الان پلاستیکیه.

من خودم بهش میگفتم کپ ولی مثل اینکه اشتباه میکردم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - masih.hunter - 2012-01-19 06:21 PM

کپ جای هستش که لوله میره داخلش ولی زبونه اونی هستش که باعث میشه لول قفل بشه . Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - aghajoon - 2012-01-19 06:30 PM

پس درست گفتم.

اونجایی که لوله میره داخلش الان پلاستیکیه مگه نه ؟

تا چند سال پیش فلزی بود و من از هر دو مدل داشتم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - masih.hunter - 2012-01-19 06:39 PM

نه اون هنوز فلزیه علی جان زبونه رو از پلاستیک ساختن که با 50 بار ساچمه گذاری لوله درست بسته و باز نمیشه وباید عوضش کرد و فلزی گذاشت .

RE: معرفی کلی محصولات گامو - qwertyu - 2012-01-20 10:45 AM

دوست عزيز
كپ لول كامل اين تفنگ در فروشگاه اقاي صديق دهنادي شيراز موجوده ايقدر نگران نباش.
البته من كه خودم تا حالا كپ لول شكسته اي از اين سلاح نديدم از دوستاني كه اينطور مي گويند خواهش مي كنيم عكسي قرار بدهند ما هم ببينيم از كجا ميشكند.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rabinhooood - 2012-01-21 09:17 AM

سلام من دوسال و خورده ای میشه شادوهزار دارم زبونشم پلاستیکه از مرز 12000 هم گذشته هنوز کوچکترین موردی پیدا نکرده البته اینو هم بگم سلاحو خیلی با ملاحظه مسلح میکردم همه ایراداتی که لوله پیدا میکنه از روش غلط مسلح کردن بوجود میاد اگح قنداق سلاح روی ران و دقیقا روبرو باشد و لوله بدون انحراف به طرفین پایین اورده بشه ومخصوصا مخصوصا به اهستگی بسته شه (بعضیها رو دیدم چنان لوله سلاحو میبندند که صداش از شلیک بیشتره )عمرا موردی پیش بیاد و خداییش هرکی این سلاحو داشته ازش راضی بوده چون تو حد خودش واقعا جواب داده