شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Marksman - 2012-01-05 12:57 PM

(2012-01-04 05:21 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز در مورد هانتر 1250 اگه اطلاعاتی داری لطفا برامون بنویس Khansariha (8)

رضا جان قدرت کمتر از اسلحه اسپرینگ پیستون مگنوم و اغراق در مورد قدرت این سلاح قنداق ضخیم و بد دست استهلاک بالای

واشر سر پیستون و وزن زیاد اینهم اطلاعتی که میخواستید .
مسیح جان الان متهم می شی به دشمنی با گامو!Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - royal - 2012-01-05 06:08 PM

دوست عزیز gunymad74 میدونم منظورتون منم ولی من هیچوقت جسارت نمیکنم که روی نظر کارشناسی اقای مسیح و دیگر استادان نظر بدم و کاملا هم با ایشون موافقم متاسفانه مدل هانتر1250 کیفیت انچنانی نداره واستعلاکشون بسیار بالاست مخصوصا در قسمت واشر و همچنین اصلا اون قدتی که واسش تبلیغ کردن رو نداره دوست عزیز من حرف حق رو قبول میکنم ولی اگه کسی بخاد برندهایی رو که خوب از اب در اومدن رو خراب کنه من جوابش رو خواهم دادKhansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rabinhooood - 2012-01-06 10:48 PM

[qدوست عزیز در مورد هانتر 1250 اگه اطلاعاتی داری لطفا برامون بنویس Khansariha (8)

[/quote]

دوست عزیز من هانترو هم امتحان کردم اما خوشدستی سکومو نداشت یه نصیحت بهت میکنم اگه واقعا قصد خرید داری برو از نزدیک ببین و امتحانش کن مخصوصا اگه کسی رو پیدا کنی که سلاح مورد نظرتو داشته باشه خیلی بهتره اگه بخوای به نوشته های دوستان اکتفا کنی گیج میشی یکی بد میگه یکی خوب میگه اخرشم بحثشون میگیره فقط تو این وسط میمونی و بلا تکلیفی
مثالش هم همین سکوم1250 اونی که دوستان میگن با اونی که من دارم میبینم قابل مقایسه نیست نه قطعاتش مشگلی پیدا کرده نه واشرش تا الان هم از مرز 7000 کذشته نمیدونم شایدم این سلاح سفارشی بوده اشتباهی اینجا اومده خخخخخ
ولی خارج از همه چیز من کوچکتر از اونم که بخوام نظرهای دوستانو زیر سوال ببرم ولی بخدا دقیقا چیزاییه که دارم بچشم خودم میبینم ممنون از همه

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Reza51 - 2012-01-07 01:05 AM

(2012-01-06 10:48 PM)Rabinhooood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[qدوست عزیز در مورد هانتر 1250 اگه اطلاعاتی داری لطفا برامون بنویس Khansariha (8)

دوست عزیز من هانترو هم امتحان کردم اما خوشدستی سکومو نداشت یه نصیحت بهت میکنم اگه واقعا قصد خرید داری برو از نزدیک ببین و امتحانش کن مخصوصا اگه کسی رو پیدا کنی که سلاح مورد نظرتو داشته باشه خیلی بهتره اگه بخوای به نوشته های دوستان اکتفا کنی گیج میشی یکی بد میگه یکی خوب میگه اخرشم بحثشون میگیره فقط تو این وسط میمونی و بلا تکلیفی
مثالش هم همین سکوم1250 اونی که دوستان میگن با اونی که من دارم میبینم قابل مقایسه نیست نه قطعاتش مشگلی پیدا کرده نه واشرش تا الان هم از مرز 7000 کذشته نمیدونم شایدم این سلاح سفارشی بوده اشتباهی اینجا اومده خخخخخ
ولی خارج از همه چیز من کوچکتر از اونم که بخوام نظرهای دوستانو زیر سوال ببرم ولی بخدا دقیقا چیزاییه که دارم بچشم خودم میبینم ممنون از همه
[/quote]
ممنون
من خودم ديانا ٥٢ دارم اينو براى يكى از دوستام داشتم ميپرسيدم نتونستم جلوشو بگيرم رفت خريد امروزم رفتيم باهاش تير اندازى كرديم ظاهرا كه خوب بود چون تو فاصله ٤٥ مترى دقتش خيلى خوب بود و باهاش تونستيم گروپ ٣ سانتى بگيريم البته هنوز فنر قوى رو روش ننداختيم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rabinhooood - 2012-01-07 02:52 AM

رضا جان من فقط چیزایی رو که خودم دیدم گفتم سلاح واسه پسرعموم هستش خودم منتظرم ببینم یه مقدار دیگه ازش کار بکشم ببینم کی تقش صدا میکنه هنوز که مثل روز اوله حالا که دوستت خریده چند تا پیشنهاد بهت میکنم واسش انجام بده بعد تاثیرشو ببین وحتما بیا اینجا بگو اول از همه فنر فابریکشو بذار ولی سرلولشو نذار چون لگد سلاحو چندبرابر میکنه بدون سرلول بخاطر لگد خیلی کمتر وفنر اصلی بخاطر قدرت وسرعت بیشتر دقت سلاح فوق العاده میشه .
بعد اون واشر لاستیکی دور سوراخ سیلندر رو دربیار یه اورینگ به اندازه همون بخر ویه لایه نازک از اورینگ ببر بزار توسوراخ بعد واشر اصلی روبذار این کار بخاطر بالا اومدن واشر اصلیه وقتی لوله بسته میشه کیپ کیپ میشه بقدری موثره که حتی فنرو هم عوض نکنی متوجه تاثیرش میشی
واسه واشر سرپیستون هم که اینقدر دوستان ازش میگن یه راه حل پیدا کردم که به زودی تو همین تاپیک میذارم هنوز تو مرحله ازمایشه . تا الان 1000 به بالا باهاش شلیک داشتم هنوز که مشکلی پیش نیومده یه توضیح کوچیک برات میدم :
اگه الان لوله سلاحو نیمه مسلح کنی در صورتی که انگشتت رو سوراخ سیلندر باشه میبینی که اصلا فشار هوایی نیست وهوا رو هم نمیمکه تو این قضیه حق با دوستان بود حالا من یه فیلمی رو واشر سرپیستون ریختم که چنان هوا رو میمکه که انگشتو بزور میتونی از رو سوراخ برداری وقتی هم برمیداری یه صدای بلندی مثل چوب پنبه رو که از در بطری باز میکنی میده که رد سوراخ رو انگشت میمونه همینکه تعداد شلیک به 5000 برسه که ببینم همین حالتشو حفظ کرده روششو تو تاپیک تیون کامل میگم
با اجازه

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Marksman - 2012-01-07 12:02 PM

(2012-01-05 06:08 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ganymede74 میدونم منظورتون منم ولی من هیچوقت جسارت نمیکنم که روی نظر کارشناسی اقای مسیح و دیگر استادان نظر بدم و کاملا هم با ایشون موافقم متاسفانه مدل هانتر1250 کیفیت انچنانی نداره واستعلاکشون بسیار بالاست مخصوصا در قسمت واشر و همچنین اصلا اون قدتی که واسش تبلیغ کردن رو نداره دوست عزیز من حرف حق رو قبول میکنم ولی اگه کسی بخاد برندهایی رو که خوب از اب در اومدن رو خراب کنه من جوابش رو خواهم دادKhansariha (8)
ببخشید دوست عزیز مگه شما صاحب کارخونه گامو هستین یا نمایندگی انحصاری اون در ایران یا تنها کاربر سایت که گامو استفاده می کنه؟فکر نمی کنین یه کم به سمت زودرنج بودن رفتین؟اون پست من صرفا مزاحی بود با استاد و دوست عزیزم مسیح جان شما چرا سپر بلای گامو شدین؟باز هم می گم به جای رنجیدن و احساسی برخورد کردن نظرات و تستهای کارشناسی تون رو در مورد اسلحه خودتون و سایر مدلهای گامو برای استفاده بنده و همه دوستان علاقه مند بذارین.با تشکر.

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Reza51 - 2012-01-07 12:09 PM

(2012-01-07 02:52 AM)Rabinhooood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جان من فقط چیزایی رو که خودم دیدم گفتم سلاح واسه پسرعموم هستش خودم منتظرم ببینم یه مقدار دیگه ازش کار بکشم ببینم کی تقش صدا میکنه هنوز که مثل روز اوله حالا که دوستت خریده چند تا پیشنهاد بهت میکنم واسش انجام بده بعد تاثیرشو ببین وحتما بیا اینجا بگو اول از همه فنر فابریکشو بذار ولی سرلولشو نذار چون لگد سلاحو چندبرابر میکنه بدون سرلول بخاطر لگد خیلی کمتر وفنر اصلی بخاطر قدرت وسرعت بیشتر دقت سلاح فوق العاده میشه .
بعد اون واشر لاستیکی دور سوراخ سیلندر رو دربیار یه اورینگ به اندازه همون بخر ویه لایه نازک از اورینگ ببر بزار توسوراخ بعد واشر اصلی روبذار این کار بخاطر بالا اومدن واشر اصلیه وقتی لوله بسته میشه کیپ کیپ میشه بقدری موثره که حتی فنرو هم عوض نکنی متوجه تاثیرش میشی
واسه واشر سرپیستون هم که اینقدر دوستان ازش میگن یه راه حل پیدا کردم که به زودی تو همین تاپیک میذارم هنوز تو مرحله ازمایشه . تا الان 1000 به بالا باهاش شلیک داشتم هنوز که مشکلی پیش نیومده یه توضیح کوچیک برات میدم :
اگه الان لوله سلاحو نیمه مسلح کنی در صورتی که انگشتت رو سوراخ سیلندر باشه میبینی که اصلا فشار هوایی نیست وهوا رو هم نمیمکه تو این قضیه حق با دوستان بود حالا من یه فیلمی رو واشر سرپیستون ریختم که چنان هوا رو میمکه که انگشتو بزور میتونی از رو سوراخ برداری وقتی هم برمیداری یه صدای بلندی مثل چوب پنبه رو که از در بطری باز میکنی میده که رد سوراخ رو انگشت میمونه همینکه تعداد شلیک به 5000 برسه که ببینم همین حالتشو حفظ کرده روششو تو تاپیک تیون کامل میگم
با اجازه
ممنونم از راهنمایی خوبتون Khansariha (8)
معمولا از چه ساچمه ای برای این تفنگ استفاده میکنی ؟

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rabinhooood - 2012-01-07 03:19 PM

واسه هدف زنی از پرو مگنوم ولی واسه شکار از راکد استفاده میکنم چون تخریبش ودقتش با این سلاح فوق العاده بالاست

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rabinhooood - 2012-01-08 01:40 AM

با سلام ایا از دوستان کسی هانتر یا سکوم1250 رو کرنوگرافی کرده چند ژوله ممنون میشم بگینKhansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rabinhooood - 2012-01-08 07:48 PM

یعنی هیچکس این کارو نکرده؟