شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کلی محصولات گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی کلی محصولات گامو (/showthread.php?tid=31)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

RE: معرفی کلی محصولات گامو - seeker - 2012-01-02 01:05 PM

(2012-01-02 09:00 AM)freedom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
باید به تمام دوستانی که فقط از محصولات دیانا طرفداری میکنن باید گفت که گامو چیزی از نظر کیفیت و قدرت از بقیه برندها کم نداره و از نظر سیستم سایلنت کردن صدا و خنثی کننده لگد اسلحه و ...از خیلی ار مدلهای دیانا بالاتر هم هست حالا اگه از پلاستیک هم در ساخت فنداقش استفاده شده تنها بخاطر کم کردن وزن بوده که خودش امتیاز زیادیه مدلهایی مثل مدل 56 دیانا اونقدر سنگین هستن که باید برای استفاده از اون شش ماه بدنسازی رفته باشین البته هدف طرفداری از برند خاصی نیست فقط خطاب به کسانی که دائم به گامو بد میگن عرض کردم.
با سلام خدمت دوستان
اول از همه باید عرض کنم که از هردو برند سلاح دارم و هیچ گونه حساسیتی روی برندها ندارم و تجربه نشان داده که دیانا از نظر طول عمر از گامو برتر می باشد و از طراحی و ساخت حساب شده تری برخوردار است که با کنار هم گذاشتن آنها معلوم می شود در یک جمله گامو تفنگ سبک قدرت مناسب و قیمت متوسط و طول عمر متوسط و دیانا وزن متوسط قدرت مناسب قیمت زیاد و طول عمر زیاد است در واقع اختلاف قیمت دیانا با گامو به دلیل طول عمر قطعات است و تفاوت اصلی بعد از 5 سال نمایان می شود

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Marksman - 2012-01-02 01:28 PM

(2012-01-02 09:00 AM)freedom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
باید به تمام دوستانی که فقط از محصولات دیانا طرفداری میکنن باید گفت که گامو چیزی از نظر کیفیت و قدرت از بقیه برندها کم نداره و از نظر سیستم سایلنت کردن صدا و خنثی کننده لگد اسلحه و ...از خیلی ار مدلهای دیانا بالاتر هم هست حالا اگه از پلاستیک هم در ساخت فنداقش استفاده شده تنها بخاطر کم کردن وزن بوده که خودش امتیاز زیادیه مدلهایی مثل مدل 56 دیانا اونقدر سنگین هستن که باید برای استفاده از اون شش ماه بدنسازی رفته باشین البته هدف طرفداری از برند خاصی نیست فقط خطاب به کسانی که دائم به گامو بد میگن عرض کردم.
دوست عزیز قرارنیست که بدون دلیل حرفی بزنیم که بعد نشه اثباتش کرد و خدای نکرده دلخوری پیش بیاد.Khansariha (8)فرمودین فقط از محصولات دیانا طرفداری میشه؟ خوب من هم گامو داشتم و هم دیانا.در یک زمان با هم این دو تا رو مقایسه کردم.گامو وزن کمتر،قطعات آسیب پذیرتر و قیمت مناسبتری داره.طراحی ساختش هم قابل قبوله.دیانا کیفیت بالاتر،وزن بیشتر(در دو مدل هم رده) اما بالانس بهتر ، دقت بسیار بهتر و افت لوله کمتری داره.فرمودین قنداق پلاستیکی؟اصلا مشکلی نیست خیلی برندهای دیگه هم استفاده می کنن و مشکلی نداره.ولی ماشه و کپ پلاستیکی در بعضی مدلهای گامو؟؟فراموش نکنین یکی از دلایل تغییر ماشه دیانا از 05 به 06 همین اعتراضات به پلاستیکی بودنش بود.
کسی مدام به گامو بد نمی گه.شما لطف بفرمایین مدلهای همرده در گامو و دیانا یا هر برند اسم و رسم دار دیگه ای رو با هم مقایسه کنین.مثلا دلتا با دیانا 21 .610 و 640 با 27 و 35 ،شادو 1000 با 31 و 34 و...
منتظر نظر کارشناسانه جنابعالی هستیم.Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - farzin122 - 2012-01-02 01:43 PM

با سلام

دوست عزیز اینجا کسی کورکورانه از یه برند خاصی طرفداری نمیکنه اگه تو این سایت از کسی شنیدی که دیانا خوبه یا گامو بده یا مثل شما یکی مگه گامو بهتره نظر شخصیشه و اگه یه چیزی ندیده باشن همچین حرفی نمیزنن.اسلحه های گامو مزایا ومعایب خودشنو دارن ، خیلی خوشدستن، سبکن ، قنداق پلاستیکی به نظر من یه حسن حساب میشه(به شرطی که جنسش خوب باشه و بادوام باشه) چون هم اسلحه رو سبک میکنه وهم مثل چوبی زود خراب نمیشه،مگسک و شکاف درجشون جالبه ولی معایبش بیشتر از این خوبیاشه بعضی جاهای اسلحه باید فلزی باشه و صرفه جویی نشه مثل گپ اسلحه کمرشکن که فشار زیادی بهش وارد میشه که متاسفانه تو خیلی از گاموها از پلاستیک استفاده شده و اگه شانس بیارید حداکثر 1 سال عمر میکنه لولش از پلاستیکه فقط قسمت داخلی لوله فلزیه.بعد از یه مدت همه قطعاتش شل میشن از همه جا باد میده بیرون با تعویض اورینگ و واشرم حل بشو نیست با این اوصاف نه باید ازش انتظار دقت داشته باشی نه قدرت.
مهمترین فاکتور تو انتخاب یک اسلحه قدرت ، دقت ، ایمنی ،وزن و اینکه رفیق نیمه راه نباشه که از این 5 تا فاکتور گامو فقط وزنش کمه که اگه بخوای فقط وزنو مد نظر قرار بدی تیرکمونایی که بچهگیا میساختیم از همه اسلحه ها وزنشون کمتره پس از همشون بهترن.Khansariha (256)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Reza51 - 2012-01-02 02:01 PM

سلام دوستان
عنوان این تاپیک معرفی محصولات گامو هست ولی کسی تفنگشو معرفی نمیکنه مزایا و معایبشو نمیگه
اینجا فقط شده مقایسه
لطفا بچه هایی که گامو دارن تفگاشونو معرفی کنن که بقیه هم استفاده کنن
اگه کسی 1250 داره لطفا بگه چه جور تفنگیه

Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - royal - 2012-01-02 05:20 PM

دوست عزیز farzen 122 الان مثلا شما طرفداری نمیکنید از یه برند اولا که همه مدل های گامو کپ و لوله شون پلاستیکی نیست و دوما به جز وزن کم و قیمت مناسب از دقت بسیار بالایی برخوردارن چون لگد کمی دارن و مدل رویال یا ماکسیما یا سوکوم در قدرت چیزی کم ندارن و از بهترین قطعات توشون استفاده شده لطفا در نظر دادن دقت کنید

RE: معرفی کلی محصولات گامو - farzin122 - 2012-01-02 07:17 PM

دوست خوبم رویال جان، من از کدوم برند طرفداری کردم؟؟؟ هم مزایاشو گفتم هم معایبشنو . اگر هم دقت کرده باشید نگفتم همه مدلها گپشون پلاستیکیه گفتم گپ خیلیاشون پلاستیکیه هر اسلحه ای معایب و محاسن خودشه داره ،اسلحه های دیانا و وایرخ هم عیب دارن ولی هرکی که دیانا یا وایرخ داره بیخودی ازش طرفداری نمیکنه مشکلشو قبول داره مثلا" همه قبول دارن 56 و 54 سنگینه یا 350 مگنوم با ساچمه سبک دقیق نمیزنه یا قطعات وایرخ کم گیر میاد قدرتش نسبت به قیمتش یه کم کمه و....هرکسی با توجه به نیاز خودش میره اسلحه میگیره ، دوست ندارم دیگه این بحث بیشتر از این ادامه پیدا کنه چون میدونم به جایی نمیرسه..... ولی اگه شما گامو دارید و ازش راضی هستید میتونید از اسلحه خودتون گروپ بزارید کلونوگرافیش کنید عکساشو بزارید تو سایت تا همه با اسلحه شما بیشتر آشنا بشن...با آقا رضا هم کاملا موافقم بهتره دیگه ای بحث مقایسه ای رو تمومش کنیم و دوستانی که گامو دارن تفگاشونو معرفی کنن که بقیه هم استفاده کنن .

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Rabinhooood - 2012-01-04 04:16 PM

اون دوستی که در مورد سکوم 1250 میخواست بدونه پسرعموی من 7ماه پیش خرید وتو این مدت حیوونی یه لحظه هم بیکار نبوده یا دست خوذشه یامن یا برادرم تا الان بالای 6000 شلیک داشته همون موقع خرید هم فنرشو با فنر وسرلول داخل جعبش عوض کرد اما خوشبختانه کوچکترین اشکالی که دوستان فرمودند پیدا نکرده ماشاا... دقتش هم تیر روتیر میزنه قدرتش هم تکون نخورده با اینکه این اسلحه تقریباخیلی کم بیکاره تازه روزایی که دوستاش میبرند اصلا بیخیال من خودم الان بین این سلاح و350 واسه خرید گیر کردم مخصوصا صبر کردم ببینم با این کاری که از سلاح کشیده با این بیخیالی پسرعموی ما که اصلا رو سلاح حساس نیست وهرروز دست یکی میگرده کی مشگل براش پیش میاد چند روز پیش بازش کردم ببینم قطعاتش در چه حاله البته فنرو دست نزدم هیچ مشگلی نداشت بالانس سلاح عالیه قابل مقایسه با هانتر نیست نمیدونم واسه چی . ولی نمیدونم یا این سلاح فرق میکنه یا دوستان خیلی لطف دارن ولی من نسبت به دوستان و دانششون یه قطره تو دریا هم نیستم .
ولی چیزی که جلو چشممه با اونی که دوستان میگن زمین تا اسمون فرق داره . البته یه مدت دیگه بگذره و دوبله ازش کار بکشم باز نتیجه رو تو همین تاپیک میذارم. البته من راجب این محصول گفتم در باره محصولات دیگرش هیچ نظری نمیدم چون خودم امتحانشون نکردم

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Reza51 - 2012-01-04 04:20 PM

(2012-01-04 04:16 PM)Rabinhooood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون دوستی که در مورد سکوم 1250 میخواست بدونه پسرعموی من 7ماه پیش خرید وتو این مدت حیوونی یه لحظه هم بیکار نبوده یا دست خوذشه یامن یا برادرم تا الان بالای 6000 شلیک داشته همون موقع خرید هم فنرشو با فنر وسرلول داخل جعبش عوض کرد اما خوشبختانه کوچکترین اشکالی که دوستان فرمودند پیدا نکرده ماشاا... دقتش هم تیر روتیر میزنه قدرتش هم تکون نخورده با اینکه این اسلحه تقریباخیلی کم بیکاره تازه روزایی که دوستاش میبرند اصلا بیخیال من خودم الان بین این سلاح و350 واسه خرید گیر کردم مخصوصا صبر کردم ببینم با این کاری که از سلاح کشیده با این بیخیالی پسرعموی ما که اصلا رو سلاح حساس نیست وهرروز دست یکی میگرده کی مشگل براش پیش میاد چند روز پیش بازش کردم ببینم قطعاتش در چه حاله البته فنرو دست نزدم هیچ مشگلی نداشت بالانس سلاح عالیه قابل مقایسه با هانتر نیست نمیدونم واسه چی . ولی نمیدونم یا این سلاح فرق میکنه یا دوستان خیلی لطف دارن ولی من نسبت به دوستان و دانششون یه قطره تو دریا هم نیستم .
ولی چیزی که جلو چشممه با اونی که دوستان میگن زمین تا اسمون فرق داره . البته یه مدت دیگه بگذره و دوبله ازش کار بکشم باز نتیجه رو تو همین تاپیک میذارم. البته من راجب این محصول گفتم در باره محصولات دیگرش هیچ نظری نمیدم چون خودم امتحانشون نکردم
دوست عزیز در مورد هانتر 1250 اگه اطلاعاتی داری لطفا برامون بنویس Khansariha (8)

RE: معرفی کلی محصولات گامو - masih.hunter - 2012-01-04 05:21 PM

رضا جان قدرت کمتر از اسلحه اسپرینگ پیستون مگنوم و اغراق در مورد قدرت این سلاح قنداق ضخیم و بد دست استهلاک بالای

واشر سر پیستون و وزن زیاد اینهم اطلاعتی که میخواستید .

RE: معرفی کلی محصولات گامو - Reza51 - 2012-01-04 05:31 PM

(2012-01-04 05:21 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا جان قدرت کمتر از اسلحه اسپرینگ پیستون مگنوم و اغراق در مورد قدرت این سلاح قنداق ضخیم و بد دست استهلاک بالای

واشر سر پیستون و وزن زیاد اینهم اطلاعتی که میخواستید .
ممنون مسیح جان Khansariha (8)
آخه دیدم این دوستمون در مورد سوکوم 1250 چیزای خوبی نوشته گفتم باید هانتر 1250 هم همینطور باشه چون ساختارشون باید یکی باشه
هنوز برام سوال که چرا فنر به قول خودشون ( گامو) خوب و قوی رو از اول نصب نکردن و یه فنر ضعیف توش گذاشتن . این نشون میده یه جای کارشون ایراد داره